• CCC_złodzieje Autor: ~GIS [77.254.14.*]
    Jak mnie okradają w życiu, to mogę zgłosić się na policję i teoretycznie będę starali się pomóc ukarać winnego. A jak okradają mnie na giełdzie, to kto może pomóc wymierzyć sprawiedliwość ?
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ~Vasco [93.174.24.*]
    Kupiłem te akcje kilka lat temu po blisko 2 zł i trzymałem z nadzieją, że kiedyś odbiją. I teraz mi je zabierają za 1/4 ceny. Złodzieje!
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ~tres [5.184.55.*]
    omijaj sklepy CCC szerokim łukiem, przekaż znajomym, rodzinie
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ~akcjonariusz [109.207.147.*]
    Absurd! Tak to można wchodzić na giełdę... Drogo sprzedać akcje i za marne grosze odkupić przymusowo!
    KNF? Jak skorumpowany jest organ nadzorujący to czego oczekiwać po spółkach... Kota nie ma, myszy wojują...

Odkupienie przymusowe powinno być co najmniej po tej cenie co się kupiło... A nie za marne % wartości.

Czas na omijanie CCC szerokim łukiem...
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ~typowynieżyt [178.37.123.*]
    Dnia 2019-07-12 o godz. 13:20 ~akcjonariusz napisał(a):
    > Absurd! Tak to można wchodzić na giełdę... Drogo sprzedać akcje i za marne grosze odkupić przymusowo!
    > KNF? Jak skorumpowany jest organ nadzorujący to czego oczekiwać po spółkach... Kota nie ma, myszy wojują...
    >
    > Odkupienie przymusowe powinno być co najmniej po tej cenie co się kupiło... A nie za marne % wartości.
    >
    > Czas na omijanie CCC szerokim łukiem...

zajumali mi wagon butów - ''zapłacili'' tylko za sznurówki !.....podłe działanie - możliwe tylko w kraju zwanym p-oLSKA !
    szalom wasza mać !

• Re: CCC_złodzieje Autor: ~trader [188.146.224.*]
    Ludzie odmawiajcie różaniec Nowenna Pompejańska wyprosisz sobie różne łaski Matki Bożej U pana Boga Pana Jezusa Matka Boża jest pośredniczką Łask Łask i różne prośby wysłuchuje bo jest nieskończony miłością nawet nie wiecie ludzie jako Matka Boża pomaga we wszystkich sprawach chorym cierpiącym czy dusze w czyśćcu cierpiące można odmawiać różaniec chodząc różaniec jest na kanale langusta na palmie Adam Szustak różaniec nagrał każdy kto odmawia różaniec modli się o szczęśliwą śmierć swoją nieświadomie Matka Boża chroni ludzi którzy odmawiają różaniec można chodzić i odmawiać różaniec
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ~Kar [185.38.49.*]
    To po ile nam zapłacą 0,50 czy 0,55???
    Liczyłem że honorowo podniosą na 0,70 no ale cóż Mafia GPW i PIS działa pamiętajcie że to za rządów PIS!!!
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ~1strateg1 [185.38.49.*]
    Kiedy będzie kasa na rachunku?..
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ~Pit [37.30.50.*]
    Ja już mam
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ertyy [78.88.192.*]
    Już jest.
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ~but [77.254.14.*]
    80 tys. w plecy. Niech ta kasa Miłkowi w gardle utknie. Niech go własnym butem podkutym wyj...ą. Faktycznie ponura, mafijna postać, szczególnie ponura dla mojego portfela. Gdzie jest k.... KNF się pytam ?
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ertyy [78.88.192.*]
    10k do przodu. Dzięki CCC.
    Nie masz co się cieszyć. Zarobiłbyś za jakiś czas znacznie więcej, gdyby zostawili na giełdzie. I oni też. Ale wolą okradać innych niż zarabiać. Tacy giełdowi Dariusze biznesu.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [89.64.20.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: CCC_złodzieje Autor: marga25 [89.64.20.*]
    Też zostalem wycisniety przez gino - ccc kolektyw, wilki z wall street sie znalazly hahaha, boli tylko ze tak mnie zrobili wiadomo w co hahaah. Zrobili emisje dla ccc zamiast dla wszystkich tylko po to by ci mieli 90,02 proc do skupu przymusowego, no tak grubo szyte ze nikt ma wątpliwości ze tu zle zamiary byly. Pozdrawiam zrobionych moze jakis pozew zbiorowy, albo chociaż zapytanie do knf o opinie?
    Ja już zgłosiłem do KNF, ale szczerze nie sądzę, że by była jakaś reakcja. Chociaż im więcej osób zgłosi, to może coś pomoże. Sytuacja, w której akcjonariusz większościowy obniża sobie cenę nominalną w dowolny sposób, po to, aby mógł zrobić emisję prywatną skierowaną do siebie w ilości dokładnie takiej, żeby przekroczyć próg 90 % i zrobić przymusowy wykup jest tak kuriozalna, że to nawet stażysta w KNF stwierdziłby, że coś tutaj nie tak.
    Także piszcie do KNF, może w tej wydmuszce zwanej nadzorem coś się wydarzy. Z drugiej strony pozew zbiorowy też można rozważyć.
    to kto z "oszukanych przez CCC" rozważałby pozew zbiorowy ?
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ~Akcjonariuszz [31.11.131.*]
    Tak odezwij się na poszkodowani.akcjonariusze@gmail.com
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ~GR [78.11.236.*]
    Jednak jest Ktoś, kto wymierza sprawiedliwość
  • Re: CCC_złodzieje Autor: ~Vkad [124.197.41.*]
    Alez was zrobili, 2 lata temu mialem wchodzic, na szczescie do tego nie doszlo. Temat do sprawy dla reportera, a polski knf to jest jakos zart. Jak polska gielda ma sie rozwijac jak sie dzieja takie rzeczy, przeciez nikt powazny nie przyjdzie tu inwestowac.
[x]
GINOROSSI 1,48% 0,55 2019-07-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.