• KURS tylko w górę ? Autor: ~oli [80.55.169.*]
    j/w
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~sw [80.55.169.*]
    pewnie dopiero gdy wyjdą z alertów
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~alex [80.55.169.*]
    już niedługo
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~sw [5.173.83.*]
    tez tak uważam, wiadomo spółka ma kłopoty ale skoro się nie poddaje to tylko dobrze świadczy i widać jest pomysł na odbudowę
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~akcjonariusz [62.182.150.*]
    Kto tak ochoczo zbierał dzisiaj ???
    Co tylko się pojawiło to zaraz chapał !
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~ktosiek [37.47.162.*]
    Mam bardzo gorącą prośbę....
    Napiszcie co bierzecie bo ja też bym tak chciał ....
    Taki stan umysłu musi być piękny :)

Ja to bez brania widziałem-sam zobacz na transakcje
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~Obligat_P [93.105.177.*]
    Żeby tak ochoczo Obligacje chapali to byłoby OK, niestety ktoś ordynarnie próbuje podnieść kurs akcji ;(
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~Posiadacz [217.214.146.*]
    Muszą podtrzymać wzrost i utrzymać kur daleko od 10 groszy aby sprzedać obligacje. Widać nie ma na nie chętnych. Sami sobie wystawiają i sami zbierają.
    A na sprzedaży nikt nawet nie zauważył że się zagesciło do 20 groszy.
    Może prezes sprzedaje aby mieć na obligacje.

Jaki spółka ma pomysł na wyjście z tego błędnego koła?
    Powiem wam jaki... KOLEJNE OBLIGACJE.
    Ale życzę wam powodzenia z zakupem akcji szczególnie w nowym roku, gdy cierpliwość większości się skończy.
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~Posiadacz [217.214.146.*]
    Teraz spojrzałem na tranzakcje.
    O matko i wy o chlapaniu mówicie?
    Ja obligacji mam kilka razy tyle ile było dzisiaj obrotu. To j musiałem te obligacje chlapać jak szalony...jakby ktoś z boku spojrzał. Masakra z tymi obligacjami.
    Ja przewidział kurs akcji po 10 groszy dawno temu i powiem wam że na sprzedaży już niebawem będziecie mieli w setkach tysiecy sztuk, bo spółka ma poważne problemy a pomysłu żadnego.
    Jak już odzyskam kasę to będę obserwował wszystko z boku.
    Napisałem co zauważyłem i tyle Ja tu nic nie zaklinam ani nie podpuszczam Ale jeszcze bardziej rzucają się w oczy czarnowidztwa i ferment P... O.... itp. tymi wpisami po prostu chce się już zygać !
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~posiadacz [87.241.106.*]
    a czego się spodziewasz?
    trzymają naszą kasę.

Jakie czarnowidztwa? czemu zaklinacie na siłę rzeczywistość, to jak zamykasz oczy to myślisz zę znikasz?

człowieku spólka ma może jeden temat za 2 miliony brutto na kwartał albo na półrocze, a istnieje tylko z obligacji i na nich bazuje i kolejne już nie spłacają następnych.
    ta spółka nie ma środków na normalne funkcjonowanie a nawet nie moze się do tego przyznać. niech sprzedadzą halę i dadzą kasę którą wiszą. Nie mogą bo reszte pewnie mają w hipotece.

TA SPÓŁKA NIE MA POMYSŁU NA CO WYDAĆ NASZĄ KASĘ TO NIECH ODDA BO PRZEJADŁA!!!
    gdyby jeszcze miała jakiś pomysł to moze dałbym się namówić, ale już im nie ufam.

ja w przyszłym roku wychodzę z tego bagna i idę z moimi środkami we właściwe miejsce.

mamicie się ze ktoś kupuje akcję, robią was jak dzieci a wy dajecie się nabierać. kurs już się powyzej 25 groszy nie podniesie sam zobaczysz. nie wiadomo kiedy przyjdzie im zgasić światło. spółki upadają z braku płynności i ta prawdopodobnie też upadnie.

gdyby nie to że jest na giełdzie to już dawno by jej nie było !!!!
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~Wierzyciel [37.30.33.*]
    Z arogancją Zarządu należy walczyć wszelkimi środkami, zatem złodzieje z FKD oddawajcie nasze pieniądze!!!
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~Posiadacz [87.241.106.*]
    Dzisiaj patrzyłem na rynek akcji.
    Widać będą bronić ceny 10 groszy aby poniżej nie spadł. Bo inaczej nie sprzedadzą obligacji, a tymczasem po waszej prawej stronie się zageszcza i już niebawem zobaczycie nawałnice zniecierpliwionych posiadaczy akcji.
    Ciężko im będzie utrzymać 10 groszy, bo akcje mało warte
    Co ty P.... bierzesz ??? Ja się przyglądam i ostatnio widzę zupełnie coś innego .
    Poczekaj jeszcze chwilę.
    Chcą sprzedać na 18 groszach i podbili wam kurs. Haha.
    Ale dobrze na. Moje obligacje zbierają
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~Gracz [93.105.177.*]
    Akcjonariusz, wszyscy wiedzą, że chciałbyś widzieć kurs akcji nawet po 1 zł.
    Wróć jednak na ziemię, odstaw te mocne używki - 10 gr to i tak jest optymistyczny kurs jak na takiego trupa.
    Robią co mogą aby obligacje upchac
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~Gracz [195.38.12.*]
    Zamiast upychać nowe Obligacje to niech zaczną wykupywać stare Obligacje, gdyż cierpliwość Obligatariuszy ma swoje granice i za chwilę rozniosą tą ich tak zwaną firmę z malowanym Prezesem.
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~Better [37.47.46.*]
    A czytałeś ostatni raport?
    Obligacje już dawno "upchnięte".
    A do kolejnych jeszcze trochę.

Konfabulacja?
    Może będą mieć teraz forsę aby nas spłacić. Jeśli spłaca dużych a nas pominą to ich rozniesiemy... Po 3 króla zaczynamy.
  • Re: KURS tylko w górę ? Autor: ~Gracz [93.105.177.*]
    Nigdy nie mów nigdy - upychali, upychają i będą upychać kolejne Obligacje naiwnym, nie spłacając starych. To perfidna gra Prezesa, który chce jeszcze jak najwięcej wyciągnąć z tego tzw. biznesu.
[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.