• Wizja Prezesa vs rzeczywistość Autor: ~aaa [195.136.57.*]
    Wszedłem w tę "perełkę" zachęcony m.in. wizją Pana Stycznia roztoczoną rok z okładem temu. Dziesiątki zaawansowanych rozmów miały dać dobrę parę/naście kontraktów, wyznaczono parę potencjalnych ścieżek rozwoju. Zatrudniono iluś nowych handlowców all over the world, ostatnio poszło info o zmianie biura na większe.Pytam się zatem wszem i wobec, co fizycznie dzieje się wewnątrz tej spółki, ile jeszcze mamy czekać na pierwszy sensowny kontrakt w tym roku? Co ze spółką-córką w Ameryce? Jak wygląda obecna struktura sprzedaży.czemu obecna struktura jest tak nieefektywna, czy fimy nie stać na prawdziwych closerów? No bo, podsumowując, jak wyjść z tego marazmu bez minimum 2-3 dużych nowych tematów?
  • Re: Wizja Prezesa vs rzeczywistość Autor: ~bbb [195.136.137.*]
    wyślij pytanie do ailleronu z tymi pytaniami i podziel się tutaj odpowiedzią :)
  • Re: Wizja Prezesa vs rzeczywistość Autor: ~Adams [37.47.67.*]
    Masz racje, Więcej wizji w tej spółce niż realnego biznesu.... śledzę już długo te opowieści, deklaracje, próby ratowania kursu i nic z tego nie wychodzi..... chwilowe wahania, jak będzie w końcu jakiś news który zmieni wartość spółki - Trzeba uciekać..... ( Jeśli będzie - zakładam że coś w końcu wyjdzie - raz, dwa..... I NIE WIĘCEJ - bez większej i dłuższej perspektywy..... )
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [5.173.169.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~Adams [37.47.64.*]
    jak zwykle nic - kto w tym jeszcze siedzi i po co ?
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~HiperBessaMCI [188.147.102.*]
    Człowieku nie ma co się irytować, na rynku nie ma kapitału, do końca roku OFE będą spały A zagranica spokojnie będzie kupowała by oddać za 1-2 lata powrotem do Ike i PPK. Więc spokojnie akumuluj. Spółki nie produkują się w infach bo to nie ma sensu pod 1 dzień wzrostów
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~aaa [195.136.57.*]
    Minął kwartał, bodaj niecałe 20% w dół od tamtej dyskusji, a kurs oscyluje wokół wieloletnich minimów, jako tako broni się... 7PLN. Nadal ktoś widzi tu jakieś pozytywne aspekty?
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~bbb [91.223.167.*]
    Ostatni raport - przychody rosną. FB - jeżdżą po różnych konferencjach, zatrudniają nowych ludzi, zwiększają powierzchnię biurową, zrobili udane wdrożenie w DNB. W końcu to kiedyś się musi odbić
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~Styczeń [37.30.18.*]
    Dlatego warto obserwowac i w odpowiednim momencie wskoczyc. Narazie sie ktos skraca. Do 5.5 powino dojechac
    Do przedmówcy: skąd pomysł 5.5? Jak wpomniałem, jako tako jest broniony poziom z maja zeszłego roku, dołki poniżej są póki co zasypywane w trakcie 1 sesji. Problem w tym, że nie widzę fundamentalnych podstaw do odwrócenia trendu i tego kręcenia się jak guano w przeręblu poniżej 10PLN. Duzi być może na coś czekają, a mali nie mają na podstawie czego wnioskować. Wiem, że w tym biznesie rozmowy i przepychanki trwaja miesiącami, ale sami zobaczcie, ile to trwa (kiedy było ostatnie rzeczowe info biznesowe np. 50 leadów smażonych przez srepów etc??). Ja mam czarne myśli patrząc na moją 1x na papierze...
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~Styczeń [91.239.144.*]
    Musi klepnac w minimum i bedzie odwrót 5.5
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~Ruchanienagrubo [89.64.25.*]
    5.5 i niżej.
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~obserwartor [79.188.3.*]
    hmm spółka ma ostatnio wycene poniżej wartości księgowej, przychody rosna r/r bardzo ładnie, niezla baza referencyjna, spory udzial eksportu, zdywersyfikowane zrodla przychodow i wzrostow, zatrudnienie mocno ostatnio rośnie, porownujac ze znacznie slabszymi spolkami, to az dziwne dlaczego ta spolka jest tak slabo wyceniona?
    Od tego zacząłem ten wątek. Podstawy wydają się mocne, ale...
    - nie widać zamykania tematów przez "nibysprzedawców"; ile można pracować nad leadami w tym biznesie? Powyżej 2 lat i nic?
    - niejasna/niepełna komunikacja - niby rozmowy są, niby jest ekspansja zewnętrzna, ale w tle gdzieś info, że odpada gruby temat/tematy, który/e miały stanowić różnice w poprzednim rr,; gdzie więc NOWE żródła przychodów?;
    - mam wrażenie że obecna cena jest sztucznie podtrzymywana, takie podsypywanie z jednej lub drugiej strony, ale trzymanie w ryzach poziomu 7-7.5; długoterminowo ciągle spada.
    Dla równowagi widzę pozytyw: z tyłu głowy mam myśl, że 1 kontrakt z rozpoznawalnym podmiotem i będzie rakieta do poziomu 11-13 PLN, 2 kontrakty w wracamy powyżej 15. Tylko ile jeszcze mamy czekać na te pozytywy?
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~karol [94.141.130.*]
    i to właśnie się dzieje . Jest umowa , która może skutkować odwróceniem trendu w spółce i na giełdzie
  • Re: Wizja Prezesa vs rzeczywistość Autor: ~aaa [195.136.57.*]
    No to mamy przełamanie. Szczerze mówiąc, liczyłem na min +30% na dzień dobry po wejściu na ten rynek. Zobaczymy, jak obudzą się po drugiej stronie Atlantyku. Cicho liczę, że ten jeden kontrakt otworzy na powrót poziomy 10+
[x]
AILLERON 0,23% 4,30 2020-03-27 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.