• Prezesie Plesiak... Autor: ~Aabb [5.173.49.*]
  Jest pan dumny z tego co zrobił? Pewnie tak! Zapewne decydując sie na zesłanie spolki na 2 fixingi miał pan cel ktory się obecnie realizuje a wiec zmarginalizowanie spolki na rynku, skasowanie płynnosci akcji, utratę zainteresowania spolka ze strony potencjalnych nowych akcjonariuszy. Inaczej panską decyzję trudno interpretowac. Panski cel zostal osiągnięty? Wydaje mi sie jednak ze koncowy cel jest inny i jesli jest on taki jak myslę to zapewniam pana ze łatwo nie uda sie go panu zrealizowac a na pewno nie szybko
 • Re: Prezesie Plesiak... Autor: ~atrend [77.254.133.*]
  Kurs zmierza w złą stronę. Bez konkretnych decyzji włodarzy problem będzie pogłębiać. Mam nadzieje że na WZA zapadną jakieś decyzje i coś w tej sprawie zacznie się zmieniać.
 • Re: Prezesie Plesiak... Autor: ~pati [37.47.75.*]
  nie biadolić i nie narzekać tylko łykać jak wam podają po 1,24
  w 2018 roku Prima wypracowała 30 gr na akcję zysku, jakby zdecydowali się to wypłacić w formie dywidendy to stopa dyw wyniosłaby 25% ! to dla tych co się zastanawiają czy jest drogo czy tanio.
 • Re: Prezesie Plesiak... Autor: ~aloyo [31.0.68.*]
  swoja drogą jakim mądrym inaczej trzeba być żeby przy takiej płynności spółki wystawić 1,5% wszystkich akcji w jednym zleceniu i to na -37% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Re: Prezesie Plesiak... Autor: ~HiperBessaMCI [37.30.7.*]
  Widocznie trzeba wiedzieć więcej niż 99% obecnych na tym forum
 • Re: Prezesie Plesiak... Autor: ~GameOver [52.56.124.*]
  Gra skończona dla tego podmiotu, najgorszy sklep internetowy. Stacjonarne są zamykane, spółka nie mająca nic do zaoferowania jako podmiot do przejęcia. Same logo i nazwa to za mało. 50 groszy!!!
 • Re: Prezesie Plesiak... Autor: ~olo [77.112.197.*]
  chyba ty jesteś skończony.
  większość nowych marek, które wchodzą do sieci galerii kończy źle, a w szczególności marek obuwniczych (ale nie tylko). Przez co od lat nikt nowy już nie wchodzi na ten rynek, bo koszt wykreowania marki i dotarcie z nią do świadomości Polaków jest zbyt duży. Zatem dla inwestorów marka Prima Moda wbrew pozorom ma wartość, bo istotnie ułatwia wejścia na rynek (bo jest marką rozpoznawalną w dużych miastach) i istotnie obniża cenę wejścia na rynek. Stąd marka Prima Mody wciąż ma określoną sensowną wartość.
  Stworzenie dobrego sklepu internetowego i jego wypozycjonowanie w interenecie to też określone nakłady
  Otwarcie i wyposażenie 13 sklepów, to koszt w zależności od wystroju od 3 do 7 mln zł.
  Do tego spółka ma w księgach w cenie nabycia towary o wartości ok. 10 mln zł (których w większości cena rynkowa jest wyraźnie wyższa niż księgowa).
  Oczywiście są też spore zobowiązania
  Spółce zdecydowanie łatwiej byłoby działać gdyby szła pod rękę z większym partnerem branżowym, który jest w stanie w tą spółkę zainwestować 6-10 mln zł (w jej rozwój, w rozwój kanału omnichanel w tym szybkości dostaw do klientów, inny system magazynowania towarów itd. itd.). Czy kiedykolwiek to nastąpi? nie wiem, ale to byłoby dla nas wszystkich najlepszym rozwiązaniem.
  Kapitalizacja spółki dociera powoli do historycznych minimów. Zobaczymy, czy popyt i podaż znajdzie w tych rejonach wreszcie poziom równowagi.

 • Re: Prezesie Plesiak... Autor: ~olo [77.112.197.*]
  dodam jeszcze, że dużym problemem na dziś stało się niestety otoczenie rynkowe i bardziej wpływa na branże niż można było sądzić. Mam na myśli coraz więcej zamkniętych niedziel, wciąż rosnące koszty pracy i brak pracowników, do tego wciąż agresywna walka cenowa z konkurencją. Z drugiej strony idzie kolejny bodziec 500+.
 • Re: Prezesie Plesiak... Autor: ~GameOver [52.56.124.*]
  Widzę silne emocjonalne związanie ze spółką, posiadanie tych akcji itd ale to nie ma nic wspólnego z rzeczywistą sytuacją.Tłumaczenie dlaczego jest źle to chyba tylko na uspokojenie własnych nerwów. Społka nie oddaje kasy klientów KUMASZ? CO TO ZA SKLEP?Równowaga? Tu widać że trwa walka o ratowanie resztek kapitału, zostaniesz z akcjami do końca?
 • Re: Prezesie Plesiak... Autor: ~seba [195.191.163.*]
  Gameover i tyle
 • Re: Prezesie Plesiak... Autor: ~Oli [77.112.197.*]
  Nie ma we mnie zadnych emocji w zwiazku z sytuacja spolki. Widze pmusy i minusy i widze ze sytuacja akcjonariuszy jest trudna na dziś. Nie da sie na dziś na akcjach spolki handlowac wiec kurs nie ma dla mnie na obecnie zadnego znaczenia. O wycenie decydują śmieszne transakcje o wartosci 500-100 zl. Jakbym chcial to w 1 dzien zrobilbym cene 2.5 zl. Tak samo w 1 dzien mozna zrobic 50 gr.
  Manipulujesz natomiast informacjami o nieoddawaniu kasy klientom. O czym ty w ogole piszesz?? Zglosic cie do knf za manipulacje?
 • Re: Prezesie Plesiak... Autor: ~GameOver [52.56.124.*]
  Nie strasz nie strasz bo się........! Mówię o tym co klienci piszą na stronie sklepu, jak ktoś potrzebuje dowodu to sobie może sam poszukać. Ty możesz zrobić w 1 dzień 2.5?
 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [46.169.55.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
PRIMAMODA -5,56% 0,85 2020-10-22 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.