• 5,08 mln zł dywidendy od CDA, 5 mln zł dla Łukasza i Jarosława Ćwieków Autor: ~a_My [89.79.104.*]
  • Re: 5,08 mln zł dywidendy od CDA, 5 ml Autor: ~lll [89.229.237.*]
    Ktos moim zdaniem rozpowszechnia tu falszywe info nt dywidendy.
    Z tego co ja wiem o dywidendach, to jesli rzeczywiscie zarzad uchwalil to co w komunikacie, to dywidenda bedzie w lipcu wyplacona tak jak wszedzie czyli D+2 (2 dni przed dniem dywidendy masz miec akcje) kazdemu kto bedzie mial akcje, im tez. Czemu rynek mialby byc dywidenda nieobjety? ktos moze wyjasnic szerzone tutaj teorie przez trolli? Chca tanio odkupic akcje czy maja racje bo jest jakis haczyk?
  • Re: 5,08 mln zł dywidendy od CDA, 5 ml Autor: ~ja [51.52.151.*]
    Bracia maja 98.98% akcji (10 mln akcji z 10 154 645 wszystkich) w swoim posiadaniu, reszta czyli 1.52% jest na rynku.
    Tych co juz maja akcje jest troszke wiec niewielu nowych dokupi dla dywidendy.
    Rynek nie jest 'nieobjety' a raczej obojetny.
  • Re: 5,08 mln zł dywidendy od CDA, 5 ml Autor: ~Acer [178.219.119.*]
    FF to 150 tys sztuk akcji x 0,50 gr to policzcie ile może zgarnąć potencjalnie ktoś kto posiada nawet część tego.
    Dla kogoś kto ma 100 akcji to nie wiele i niech sobie policzy. Ale ktoś kto zbiera i ma tego kilkanaście albo kilkadziesiąt tys akcji, to dywidenda będzie ładna.
    Wczoraj obroty 40 tys zł. Dzisiaj chyba będą powtórzone albo i wyższe. Zaczynają pogrywać z popychaczami po prawej, aby jeszcze oddawali ci co ze strachu mogą oddać. Bo na tych co oddają z zyskiem już nie wierzę, że jeszcze są.
    Dzisiaj pojawia się mocny sygnał do kupna w/g AT. Choć to newconnect, to widać już czas do wybicia. Wsaźniki są już przegrzane i lada moment rakieta. A Ty Kendal nie trudź się wpisami na moje posty jeśli nie posiadasz akcji. Twoje wpisy, że za wcześnie na zakup to już wszystkich śmieszą. Jakby cena była 2 gr to napiszesz, że drogo i czekasz na 1 gr. Masz interes na tym forum, bo ktoś kto szuka momentu do wejścia nie chwali się tym ale czeka w milczeniu na odpowiedni moment. Ja mam akcje i AT potwierdza, jak i wczorajsze obroty, że czas na zakupy się rozpoczął.
  • Re: 5,08 mln zł dywidendy od CDA, 5 ml Autor: ~kendal [83.2.231.*]
    Dnia 2019-06-19 o godz. 09:46 ~Acer napisał(a):
    > FF to 150 tys sztuk akcji x 0,50 gr to policzcie ile może zgarnąć potencjalnie ktoś kto posiada nawet część tego.
    > Dla kogoś kto ma 100 akcji to nie wiele i niech sobie policzy. Ale ktoś kto zbiera i ma tego kilkanaście albo kilkadziesiąt tys akcji, to dywidenda będzie ładna.
    > Wczoraj obroty 40 tys zł. Dzisiaj chyba będą powtórzone albo i wyższe. Zaczynają pogrywać z popychaczami po prawej, aby jeszcze oddawali ci co ze strachu mogą oddać. Bo na tych co oddają z zyskiem już nie wierzę, że jeszcze są.
    > Dzisiaj pojawia się mocny sygnał do kupna w/g AT. Choć to newconnect, to widać już czas do wybicia. Wsaźniki są już przegrzane i lada moment rakieta. A Ty Kendal nie trudź się wpisami na moje posty jeśli nie posiadasz akcji. Twoje wpisy, że za wcześnie na zakup to już wszystkich śmieszą. Jakby cena była 2 gr to napiszesz, że drogo i czekasz na 1 gr. Masz interes na tym forum, bo ktoś kto szuka momentu do wejścia nie chwali się tym ale czeka w milczeniu na odpowiedni moment. Ja mam akcje i AT potwierdza, jak i wczorajsze obroty, że czas na zakupy się rozpoczął.

A jednak napiszę kilka słów, skoro wywołałeś mnie do tablicy .Twoje doświadczenie i AT w sytuacji spółek typowo spekulacyjnych są znikome i wręcz porażające naiwnością, każdy rozsądnie myślący inwestor może sobie to zweryfikować, porównując Twoje wątki/posty z rzeczywistością .
    Co warte byłoby forum/dyskusja gdyby mogła wypowiadać się tylko jedna strona posiadaczy akcji, jak znam życie większość wątków dotyczyłaby potężnych wzrostów które już będą za chwilę a okazuje się, że rzeczywistość skrzeczy.
    Być może moje wpisy Ciebie i innych śmieszą ale w konfrontacji z tym jak się zachowuje kurs akcji coś jest na rzeczy a zachowanie kursu przyznaje mi rację,że nie jest to najlepszy moment na zakup ;)

Wpisy kogoś kto nie ma akcji pod wpisami kogoś kto ma akcje zawsze będą się różniły i będą z zasady sobie sprzeczne.
    Ty jeśli czekasz na niższą cenę, sam nie wiesz czy będzie nadal spadać czy już koniec spadków.
    To może ty się ustawiłeś na K z 1274 akcji po 8,10? Weź z prawej do 8,58 1267sz jak na dłoni.
    Myślę, że nikt po 8,10 już nie sprzeda.
    Dnia 2019-06-19 o godz. 10:23 ~Acer napisał(a):
    > Wpisy kogoś kto nie ma akcji pod wpisami kogoś kto ma akcje zawsze będą się różniły i będą z zasady sobie sprzeczne.
    > Ty jeśli czekasz na niższą cenę, sam nie wiesz czy będzie nadal spadać czy już koniec spadków.
    > To może ty się ustawiłeś na K z 1274 akcji po 8,10? Weź z prawej do 8,58 1267sz jak na dłoni.
    > Myślę, że nikt po 8,10 już nie sprzeda.

"Myślę, że nikt po 8,10 już nie sprzeda", mylisz się i to bardzo, zresztą nie pierwszy i nie ostatni raz .
    Obecne poziomy to dla mnie żadna pokusa .Zdecydowanie za wysoko .

A czekaj sobie nawet na 1 gr, jak masz czas. Wiele osób twierdzi, że już czas na odbicie, bo skoro byłoby inaczej, to by akcji nikt nie kupował. Przyznam się, że ja już jestem zapakowany po korek. Teraz kupują inni widząc jak ja podstawy do wybicia. Tylko ty jeden zaklinasz rzeczywistość.
    Dnia 2019-06-19 o godz. 10:52 ~Acer napisał(a):
    > A czekaj sobie nawet na 1 gr, jak masz czas. Wiele osób twierdzi, że już czas na odbicie, bo skoro byłoby inaczej, to by akcji nikt nie kupował. Przyznam się, że ja już jestem zapakowany po korek. Teraz kupują inni widząc jak ja podstawy do wybicia. Tylko ty jeden zaklinasz rzeczywistość.

Acer ubawiłeś mnie ...;)
  • Re: 5,08 mln zł dywidendy od CDA, 5 ml Autor: ~Cina [83.26.197.*]
    Papier jest w ponad miesięcznym trendzie spadkowym i to kendal zaklina rzeczywistość... Ciekawy tok rozumowania.

• Re: 5,08 mln zł dywidendy od CDA, 5 ml Autor: ~Leo52 [91.233.186.*]
    ANI JEDEN ANI DRUGI NIE GRA DUŻYM KAPITAŁEM WIĘC NIE OBRAŻAJCIE SIĘ WZAJEMNIE...RYNEK WSKAŻE KIERUNEK WŁAŚCIWY...
    Dnia 2019-06-19 o godz. 13:31 ~Leo52 napisał(a):
    > ANI JEDEN ANI DRUGI NIE GRA DUŻYM KAPITAŁEM WIĘC NIE OBRAŻAJCIE SIĘ WZAJEMNIE...RYNEK WSKAŻE KIERUNEK WŁAŚCIWY...

Cóż nam się równać z takim rekinem kapitałowym ...
    Nie wiem od ilu zaczyna się rekin a od ilu płotka, a od ilu leszcz. Mam na rachunku ponad 170 tys zł. Może jestem płotka do rekinów z CD projekt, którzy obracają milionami :-)
[x]
CDA 2,23% 18,35 2022-07-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.