• COAL ENERGY WYBICIE Autor: ~Egzekutor [5.173.184.*]
    Ale tych akcji jest mało 122 tys w arkuszu na sprzedaży do 0,70 zł tylko 40 tys. Jak się następny tydzień potoczy po tych informacjach. Ciekawie będzie. Do tego jeszcze sygnały kupna. Dziś jeszcze czytałem o dymisji SURKOVA odpowiedzialnego za DONBAS. PROSZĘ SZUKAJCIE INF O SURKOVIE to może być klucz do DONBASU
  • Re: COAL ENERGY WYBICIE Autor: ~Egzekutor [5.173.168.*]
    A jednak dzis na porannej sesji wszystko zdjete do 0,70 zł
  • Re: COAL ENERGY WYBICIE Autor: ~Egzekutor [5.173.168.*]
    I jeszcze sygnał kupna na wskaźniku MACD
  • Re: COAL ENERGY WYBICIE Autor: ~Edek [5.173.168.*]
    Popatrzcie na jedna rzecz wykres od początku notowania COLA ENERGY NA GPW. Tutaj mamy ewidentnie wyłamie z trendu spadkowego w MAJU 2019 !!!!! chyba tylko ślepy by tego nie widział. !!
    PANOWIE I PANIE TO JEST TO NA CO CZEKALIŚMY! WYŁAMANIE Z TRENDU SPADKOWEGO! Niech sprzedają Ci co się nie znają.
  • Re: COAL ENERGY WYBICIE Autor: ~Vincent [5.173.145.*]
    Niech wyczyszczą te bilanse, mają duże zadłużenie wiec niech je także renegocjują, niech się uspokoi na Ukrainie i niech wykazują zyski a kurs będzie duuużo wyższy. Pozostają OFErmy które będą sprzedawać za ułamek tego co zapłaciły za kasę emerytów...:)
    pozdrawiam,
    Vincent
  • Re: COAL ENERGY WYBICIE Autor: agromannmaterna [31.0.69.*]
    http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-05-27/prezydent-ukrainy-na-linii-walk-w-donbasie-400-metrow-od-pozycji-przeciwnika/
  • Re: COAL ENERGY WYBICIE Autor: ~bhy [31.1.224.*]
    Na GPW tylko tutaj na tej Spółce zarobimy!!!
  • Re: COAL ENERGY WYBICIE Autor: agromannmaterna [31.0.69.*]
    Czemu na innych nie? KSG Agro, też żniwa, brak suszy, a są roślinki, które 5letni okres wzrostu osiągnęły :) energetyczne
  • Re: COAL ENERGY WYBICIE Autor: ~dareczek [94.254.136.*]
    Bo tutaj niebyłe dołka tylko podziemie i jest nadal
  • Re: COAL ENERGY WYBICIE Autor: agromannmaterna [89.70.96.*]
    Rozwiń, bo nikt nie siedzi w Twojej głowie :(
  • Re: COAL ENERGY WYBICIE Autor: ~dareczek [94.254.136.*]
    Spółka była skrajnie niedowrtościowana.
  • Re: COAL ENERGY WYBICIE Autor: ~investorek [83.29.16.*]
    a to ty dareczek pisałeś, czy sobowtór?
  • Re: COAL ENERGY WYBICIE Autor: -dareczek- [77.253.8.*]
    A to ja przed zmianą operatora stacjonarnego.W laptopie nie loguje mnie z automatu i czasem mi się nie chce logować ręcznie.Ale ważniejsze wątki tylko jako zalogowany pisze.
    nadal uważasz , że jest niedowartościowana?
    wydaje mi się, że mylisz wartość z potencjałem,
    bo była przewartościowana wtedy i dlatego jest teraz dużo niżej, a to niby ledwie pół roku temu było..
    Natomiast potencjał jakiś jest, szkoda, że obecnie tylko hipotetyczny, na razie problemem nr 1 jest kasa, a raczej jej brak, mnie się że wydaje, że prezes nie uciekł do Moskwy- było to taki skrót myślowy tego związkowca,
    tak jak my czekamy na zmianę w spółce, tak prezes czeka jak się ustawi wszystko politycznie, właśnie przesunęli raport półroczny, mnie jedynie nadal martwi to co pisałem pół roku temu i sprawiło, że ograniczyłem wtedy pozycję i ten wywiad prezesa był na podbitkę do wywalania,
    https://weaponews.com/news/65360057-ukraine-had-a-day-of-resistance-to-the-occupation-of-the-crimea-and-se.html 
    https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=6985163&strona=1

Także nie sądzę, żeby z Ukrainy opłacało się ciągnąć węgiel do Polski, z donbasu za daleko, przy obecnych cenach i zalaniu rynku
    (rosyjski węgiel, zwały w elektrowniach i w kopalniach podbite ciepłą zimą), transport kosztowałby połowę kosztów, dzisiaj wszystko morsko się transportuje, INDEX BALTIC DRY do tego jest najtaniej w tym wieku,
    dlatego rosjanie budują port na północy, bo nawet przy tak tanim węglu im się nie opłaca dopłacać do transportu kolejowego, mimo mają prąd ze swojego surowca..
    Coal ma koksowy, no ale co z tą polityką, w Polsce można narzekać na PIS, ale JSW to zupełnie inna jakość a koksowy jak wiemy będzie się lepiej trzymać, bo nie będzie tak łatwo wypierany i nie ma konkurencji wobec odkrywkowego jak w przypadku energetycznego..
    Potencjał jest, ale skąd kasa dareczku, prezes nikogo nie znalazł na rynku, bo 5mln $ na kopalnie, gdzie trwały rok temu regularne bitwy nikt nie włoży to nie 100 czy nawet 400 tysięcy po 1zł.
    Myślę, że prezes mogłby spokojnie wysupłać tą kasę ze swoich kopanek, ale kosztem czego, dodruku akcji?
    Jaki miałby w tym interes?
    Krymu Rosja jednak nie odda, nie zrobi tego i każdym takim wystąpieniem Zelenski opóźnia termin rozwiązania politycznego donbasu moim zdaniem, co wy o tym myślicie?
[x]
COALENERG 22,73% 0,81 2020-09-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.