• wycena Autor: ~moc [31.135.192.*]
    No niestety ale prawda jest taka że obecna wycena jest na poziomie spółki niewypłacalnej ( bankrutującej) - żeby nie było nie jestem szczekaczem tylko posiadaczem akcji. Moim zdanie rynek przesadza ale ktos kiedys powiedział ze z rynkiem sie nie dyskutuje.
    Ratunkiem w krotkim terminie bedzie sprzedaż jednej z kopalń ( takie plotki krążą po rynku). I to mnie jeszcze trzyba w jako takiej kondycji psychicznej.
  • Re: wycena Autor: ~fantay [87.204.243.*]
    wyłącz prąd na południ Polski i będziesz miał odpowiedź na swoje wątpliwości

• Re: wycena Autor: ~in204 [5.173.200.*]
    Z rynkiem się nie dyskutuje, jeżeli to jest rynek. Popatrz na obroty i odpowiedz sobie czy to jest rynek. Tu obroty przyjdą jak zdecydują fundy, ale one nie są rynkiem tylko spekułą za cudzą forsę. Forumowicze silą się na wymyślanie różnych powodów, Polonez nawet ubiera to w naukę a wszystko jest już cenie i będzie tak jak fundy zechcą. Szkoda więcej słów.
  • Re: wycena Autor: ~noo [217.8.182.*]
    Dnia 2019-05-22 o godz. 14:07 ~in204 napisał(a):
    > Z rynkiem się nie dyskutuje, jeżeli to jest rynek. Popatrz na obroty i odpowiedz sobie czy to jest rynek. Tu obroty przyjdą jak zdecydują fundy, ale one nie są rynkiem tylko spekułą za cudzą forsę. Forumowicze silą się na wymyślanie różnych powodów, Polonez nawet ubiera to w naukę a wszystko jest już cenie i będzie tak jak fundy zechcą. Szkoda więcej słów.

Noo ale te fundy omijaja z daleka i to juz od dlugiego czasu ,odnosze wrazenie ze strasznie boja sie nawet na krotka spekulacyjnie wejsc w ta spolke , nawet wielebny zarzad ma w glebokim powazaniu ciagle spadajacy kurs
    Zarząd ma w swoim poważaniu bo giełda dla niego jest środkiem a nie celem takim jak dla nas. A FUNDY to cwaniaki a nie głupcy. Uważają / moim zdaniem /, że dotarli do dna, a niżej to nawet dla nich żaden interes bo za darmo papierów nie oddają i dlatego pozwolą trochę odbić a potem ponownie będą robić to co lubi i potrafią. Będzie to trwać tak długo aż przyjdzie nowy większy kapitał, który zniesie ich hegemonię na rynku. Polonez, przepraszam, ale doszedłem do tego bez Twojej AT.
  • Re: wycena Autor: ~szczery [159.205.235.*]
    to jest za-rząd bo robi co rząd mu każe a rząd to nie-rząd bo robi co mu
    Prezes każe a Prezes to nie Prezes bo robi to co usłyszy na kazaniu !
  • Re: wycena Autor: ~rex [31.1.130.*]
    Dnia 2019-05-22 o godz. 13:01 ~moc napisał(a):
    > No niestety ale prawda jest taka że obecna wycena jest na poziomie spółki niewypłacalnej ( bankrutującej) - żeby nie było nie jestem szczekaczem tylko posiadaczem akcji. Moim zdanie rynek przesadza ale ktos kiedys powiedział ze z rynkiem sie nie dyskutuje.
    > Ratunkiem w krotkim terminie bedzie sprzedaż jednej z kopalń ( takie plotki krążą po rynku). I to mnie jeszcze trzyba w jako takiej kondycji psychicznej.

Jedynym ratunkiem to będzie zmiana rządu i zarządu
  • Re: wycena Autor: ~kk [89.64.50.*]
    Podobno Węglokoks chce nabyć jakąś kopalnie, ale większego kopa da sprzedaż segmentu ciepła, w grę wchodzi pozbycie się Tauron Ciepło sp. z o.o. na rzecz PGE, gdzieś czytałem że mogą dostać ok 1mld zł, ale to wszystko na razie niepotwierdzone ploty. Z punktu widzenia głównego udziałowca czyli SP nic sie nie zmieni, przełożą z kieszeni do kieszeni, ale wskaźniki zadłużenia Tauronu mocno sie poprawią.
    Jak jeszcze ktoś miał wątpliwości KTO TU RZĄDZI to na koniec sesji przekonał się, że to MY FUNDY.
  • Re: wycena Autor: ~Szulernia [94.254.232.*]
    Robią co chcą i nikt się tym nie interesuje. Gdzie jest nadzór służb?
[x]
TAURONPE -1,71% 1,72 2019-11-20 17:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.