• Re: LTS TFE Autor: ~bob [88.156.139.*]
  przecież na kurs Lotosu nie można patrzeć w oderwaniu od kursu Orlenu , a ten też zaliczył zjazd 20_ kilka procent i kurs LTS znajduje się na sensownym poziomie ok, 0,8 ceny Orlenu, poza tym takie PGNiG też zaliczyło zjazd ok. 30 % , KGHM i JSW też ostro zjechały, więc zjazd LTS wpisuje się w szersze tło, nic odkrywczego
 • Re: LTS TFE Autor: inzynier10 [37.30.26.*]
  i o to właśnie chodzi w spekulacji, trzeba obserwować cierpliwie i uważnie rynek, który sam da informacje czy warto już się angażować czy nie. jak ktoś ma ambicje przewidywać co do punktu gdzie dotrze rynek i w jaki sposób (zygzak, impuls itp), może się bawić w elliota, fibbonaciego czy jakąkolwiek inną metodę analizy technicznej., na dźwigni finansowej załapanie się na 20% ruch, który nawet jak będzie czwartą częścią całego trendu, to bardzo dobra operacja finansowa i bardzo zyskowna

  już nie spamuję w nie swoim temacie, to był mój ostatni post - życzę powodzenia
 • Re: LTS TFE Autor: ~Qwert [185.183.39.*]
  To kto to wg was kupuje
  Bo ktoś sprzedaje nie kupują ci co w nic nie wierzą
 • Re: LTS TFE Autor: ~GOSC [81.219.96.*]
  kupuja bo licza na odbicie .. a perspektywa slaba wyniki w tym roku beda slabe ciekawe czy dojdzie do fuzji bessa na swiecie puka do drzwi.. nie rusza sie spadajacego noza jak trend dlugoterminowy jest spadkowy.. szkoda kapitalu na o0dbicie do5%
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [37.7.121.*]
  https://invst.ly/asu2r - c, D1. Spodziewana korekta po wypełnionym szkielecie Sakata. Jaki będzie jej zasięg? Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.40.*]
  https://invst.ly/asx1k - c, D1. Wzrost po osiągnięciu poziomu f2 i wypełnionej formacji szkieletu Sakata w pełnej krasie. Kurs zdołał odrobić już 10%. Zasadne jest pytanie: czy to impuls czy korekta spadków? Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Jagoda [5.172.239.*]
  Kwaśny pomyliłeś się t nie wykres lotosa
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.40.*]
  https://invst.ly/at4us - c, D1. Poprawiam się. Impuls czy korekta? Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Gdańsk [91.205.90.*]
  Daj se człeku spokój.Dopasowywanie setek różnych formacji, wymyślonych przez tysiące guru, przez dziesiątki lat do aktualnej sytuacji na dowolnym papierze to nic innego jak GŁUPOTA.
  Prawda jest taka, że jeden gość (szef funduszu) podjął decyzję o wyjściu z papieru i pokazaniu świetnego wyniku.Nota bene zrobionego przez jego poprzednika, bo to jego poprzednik podjął decyzję o wejściu w LTS.Wyprzedali i papier wraca na właściwy poziom.
  Koniec, kropka.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.40.*]
  https://invst.ly/atnzp - c, D1. Po szkielecie Sakata, trzej biali żołnierze. No,no, no. Dzieje się, a na forum cisza. Dlaczego? Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: inzynier10 [178.235.185.*]
  od marca jest korekta na lotosie, to o czym tu niby gadać jak nic się nie dzieje?
 • Re: LTS TFE Autor: ~qwert [185.183.39.*]
  Skoro wywołujesz do tablicy. Znów potwierdzam wyższość fundamentów od AT Kwaśny.
  Analiza u was powstaje po fakcie a przyszłości w ogóle nie potraficie przewidzieć więc po co AT.Co otworze rysunek to inny to brak określenia kiedy i o jakim zasięgu rozwinie się F5 (skoro i ta koncepcja poszła do lamusa) widzę dziś przenumerowanie faz i znów zalążek czegoś nowego.
  Kwaśny postaw szczegółową tezę czy to korekta w trendzie malejącym czy przełamanie i powrót do wzrostów a jeśli tak to o jakim zasięgu czy powrót do szczytów i ich przełamanie. Innymi słowy zachowujecie się jak historycy (opisując przeszłość) analitycy powinni określać przyszłość.
  Ja choćby z fundamentów wiem że lotos będzie w okolicach 108zł za akcję a jestem tu od uwaga 7zł i średniej 22.
  pozdrawiammmmmm
 • Re: LTS TFE Autor: inzynier10 [178.235.185.*]
  czego oczekujesz od potężnego narzędzia w postaci teorii fal elliota? coś nie wyszło, to się poprawi, coś się dorysuje i można zacząć pracę na etacie za 5 000 netto jako analityk giełdowy

  moja analiza jest taka, że główny trend jest wzrostowy, teraz jest korekta i trzeba się uważnie przyglądać podczas testowania maksimów trendu. kurs dojdzie do np. 90 zł i nie będzie siły na dalszy ruch w górę - będzie to sygnałem z rynku, że nastąpiła zmiana trendu na spadkowy. jeżeli kurs przebije 100 zł to w przeciągu 20-30 sesji wzrost o 15-30% i główny trend bez zmian.

 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.40.*]
  https://invst.ly/au9b0 - c, D1. Po trzech dniach intensywnego odrabiania strat dzisiejsza sesja przyniosła uspokojenie notowań LTS. Zabrakło powietrza? Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~tsunami [94.254.176.*]
  Kurs dotarł do linii trendu spadkowego,kolejny test.Możliwe odbicie do dołu,potem raczej up.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.40.*]
  https://invst.ly/aumwd - l, D1. Aktualizacja wykresu. Spadająca linia trendu i poziom f2. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Leszcz [5.173.168.*]
  To co bylo na wykresie kazdy widzi, co to za analiza jak operujesz wdo czasie przeszlym
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.40.*]
  Po co tu zaglądasz jak Ci się nie podoba. Tu nie dostaniesz analizy w punkt. Nie ma obowiązku czytania postów Kwaśnego. Nicka nie zmieniam więc łatwo ominiesz. Napisz swoją analizą i ją przedstaw na forum. Bieżąca gra była podana kilka sesji temu. Trzeba śledzić całość, rozumieć co jest napisane, wyciągnąć wnioski i jeszcze umieć je prawidłowo zastosować. Dasz radę? Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Leszcz [5.173.176.*]
  Mhm... i co wynikalo z ostatnich postow? Podczas spadkow faworyzowales wzrostowy scenariusz, przy samym dnie stwierdziles ze jednak bedziemy spadac, kurs poszedl w gore o 15% (czyli totalna wtopa, analiza bezuzyteczna rpzez duze B)

  Ale jak na typowego analityka na etacie przystalo, utwierdzasz w przekonaniu wszystkich, ze po czasie miales racje: no bo fala 5, bo szkielet sakata (haha, co to za szajs), trzej czerwoni zolnierze. I oczywiscie konkluzja, ze to czytelnik jest amatorem.

  Nie wiem czy byles kiedys osobiscie w banku inwestycyjnym robic interesy, ale jakby w powaznej instytucji doradca wylecial jka filip z konopii z jakims szkieletem sakata, to tego samego dnia by zostal zwolniony.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Jagoda [37.248.158.*]
  Dnia 2019-05-22 o godz. 13:56 ~Leszcz napisał(a):
  > Mhm... i co wynikalo z ostatnich postow? Podczas spadkow faworyzowales wzrostowy scenariusz, przy samym dnie stwierdziles ze jednak bedziemy spadac, kurs poszedl w gore o 15% (czyli totalna wtopa, analiza bezuzyteczna rpzez duze B)
  > >
  > > Ale jak na typowego analityka na etacie przystalo, utwierdzasz w przekonaniu wszystkich, ze po czasie miales racje: no bo fala 5, bo szkielet sakata (haha, co to za szajs), trzej czerwoni zolnierze. I oczywiscie konkluzja, ze to czytelnik jest amatorem.
  > >
  > > Nie wiem czy byles kiedys osobiscie w banku inwestycyjnym robic interesy, ale jakby w powaznej instytucji doradca wylecial jka filip z konopii z jakims szkieletem sakata, to tego samego dnia by zostal zwolniony.

  Proszę zostawić Kwaśnego. Prosiłam go wielokrotnie o pomoc .możesz sprawdzić . Dzięki niemu nie straciłam .i dzisiaj choć jeszcze daleko do mojej ceny to jestem bardzo spokojna . Kwaśny dziękuję
 • Re: LTS TFE Autor: ~rD [89.71.227.*]
  Leszcz ora Kwaśnego na miętowo. 10/10
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.40.*]
  @Leszcz
  Tym co napisałeś tylko utwierdziłeś mnie w mojej opinii. Bardzo, bardzo słaba wiedza o AT, nie mówiąc już o praktycznym jej zastosowaniu. Cała uwaga skierowana na piszącego, a nie na treść merytoryczną.
  Popatrz na to. Chcesz oceniac Kwaśnego, a nie chciało Ci się nawet spojrzeć na pierwsze wpisy w tym wątku. Przypomnę Ci:
  "https://invst.ly/ans17 - c, D1. W mojej opinii korekta czwartofalowa jeszcze nie dograła się i bardziej prawdopodobny jest poziom f4 niż nowe szczyty" - Post napisany przy cenie 84,88, a poziom f4 to 79,33. Czy to jets faworyzowanie wzrostów? Chyba czegoś nie zrozumiałeś.

  W którym to "banku inwestycyjnym" nie wiedzą co to jest szkielet Sakata, formacja trzech białych żołnierzy? To pojęcia elementarne techniki świec japońskich, a pytania z zakresu AT są na egzaminie na Doradę Inwestycyjnego przeprowadzanego przez KNF(naprawdę, tak jest, uwierz mi). Może w Twoim "banku inwestycyjnym" takiego człowieka nie ma, może twój bank nie jest wcale taki "inwestycyjny", a może znowu czegoś nie zrozumiałeś. Chciałeś ośmieszyć Kwaśnego, a sam się ośmieszyłeś.

  Załączam jeszcze raz poprzedni post bo widzę, że nie traci on na aktualności:

  "Bieżąca gra była podana kilka sesji temu. Trzeba śledzić całość, rozumieć co jest napisane, wyciągnąć wnioski i jeszcze umieć je prawidłowo zastosować."

  Bieżąca gra to: wypełniony szkielet Sakata, formacja trzech białych żołnierzy, opadająca linia trendu (sforsowana), osiągnięty poziom f2. Tu gra podana była na tacy. Prosta, z minimalnym ryzykiem. Nie można było przegrać. Tylko zająć pozycję i skasować zysk. Jak sam napisałeś 15%. Widzę, że tego też nie zrozumiałeś? Po prostu potrzebujesz analizy w punkt, ale tego tu nie dostaniesz.

  Uff, wyszło szerzej niż zamierzałem, ale mam nadzieję, że temat Kwaśnego został wyczerpany. Tradycyjnie zobaczymy.

 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.40.*]
  @Jagoda
  Dzięki za wsparcie. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~tsunami [5.173.112.*]
  Poziom odbicia obliczony ze zniesień Fibo i gitara .Nie pisz jaki niech negatywy obliczą sobie sami jak są tacy mądrzy.OK!!!
 • Re: LTS TFE Autor: ~Trop [195.116.116.*]
  @Kwaśny, patrząc na odbicie od PLN 70 i dojście do tego miejsca gdzie jesteśmy dziś (znowu rośnie i dość spore obroty), co dalej obstawiasz z Lotosem?
  Tradycyjnie ..... daj znać :)
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.40.*]
  https://invst.ly/au-so - c, D1 - zakładamy realizację czwartej korekcyjnej rzędu primare. Druga korekcyjna tego rzędu miała postać zygzaka więc korzystając z zasady alteracji fal być może, że tym razem będzie to coś powierzchniowego. Czas trwania drugiej fali to prawie dwa lata i tu może być podobnie. Jak już się coś bardziej wyklaruje spróbujemy nałożyć okno cenowo-czasowe. Na dzisiaj ntrzej biali żołnierze walczą i mamy piątą białą sesję. Czyżby znowu szkielet Sakata? W trójkątach, prostokątach to się zdarza. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Forp [5.173.65.*]
  Osobną kwestią jest czy domknie się grzebień Boormana...
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [31.1.40.*]
  https://invst.ly/avg7h - c, D1. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Łośsuperktoś [188.146.178.*]
  Zgadzam się, kolega Kwaśny jest dobry bo jest kwaśny a nie na przykład gorzki
 • Re: LTS TFE Autor: ~Sarnamarna [62.141.212.*]
  Próbowałeś?

 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [95.40.135.*]
  https://invst.ly/aw0rq - c, W1. Czekamy na ukształtowanie się patternu dla ((4)). Co to będzie? Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Darek [188.137.37.*]
  Ale bełkot, fu....
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [95.40.135.*]
  https://invst.ly/awdxs - c, D1. Sytuacja bez zmian. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~tsunami [94.254.145.*]
  opory ze znisienia 0,5 Fibo pokonane ,jedziemy na max. ponad ,100.
 • Re: LTS TFE Autor: ~tsunami [94.254.145.*]
  brawa dla wytrwałych-pozdrawiam!
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [95.40.135.*]
  https://invst.ly/awqkm - c,D1. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [95.40.135.*]
  https://invst.ly/ax3fp - c, D1. Cisz na forum. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~tsunami [31.11.201.*]
  Dzisiaj na wykresie godzinowym świec japońskich powstała formacja - Upward Gap Tasuki jako potwierdzenie trendu wzrostowego - warunek zamknięcie powinno być >86 i będzie byczo czego sobie i wam życzę !!!
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [95.40.135.*]
  https://invst.ly/axget - c, D1. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Forp [84.10.253.*]
  Ależ ty jesteś uciążliwy
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [95.40.135.*]
  https://invst.ly/ay1pa - c, W1. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~tsunami [31.11.201.*]
  Dzisiaj test 61,8% zniesienia Fibo fali spadkowej. Pokonanie tego poziomu otworzy drogę do 9 z przodu kursu.Bykom na LTS-ie sprzyja spadająca cena ropy . Winda w górę do 100 i wyżej czego wam i sobie życzę !!!
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [95.40.135.*]
  https://invst.ly/ay8bl - c,D1 - rzeczywiście do f4 niedaleko, ale pokonanie go nie oznacza automatycznie nowych szczytów. Na razie wzrost należy traktować jako korekta korekty, bądź gałąź jakiejś większej formacji. Jakiej? Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [95.40.135.*]
  https://invst.ly/ayxat - l, D1. Nieudany test f4 i kurs w dół. Jaki będzie dalszy scenariusz ? Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [46.215.1.*]
  https://invst.ly/azdtq - C, D1. Ciągle szukamy patternu na tę korektę czwartofalową. Wszystkie opcje, no może za wyjątkiem prostego zygzaka, są otwarte. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [46.215.1.*]
  https://invst.ly/azk5a - c, W1. Cisza na forum. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [46.215.1.*]
  https://invst.ly/a-a2g - c, D1. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [46.215.1.*]
  https://invst.ly/a-oqv - c, D1. Więcej słów w weekend. Sytuacja klarowna? Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [46.215.1.*]
  https://invst.ly/b009y - c, D1. Aktualizacja. Tradycyjnie zobaczymy.
 • Re: LTS TFE Autor: ~Kwaśny [77.114.30.*]
  https://invst.ly/b0fev - c, D1. Ciężka noc i zaspane. Na rynku na razie poranna flauta, na forum setny wpis. Czy rynek się dzisiaj jeszcze ożywi? Tradycyjnie zobaczymy.
[x]
LOTOS 1,33% 62,44 2022-01-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.