• drugi pgssoft ? Autor: piter18pl [5.173.212.*]
    Wyniki za 1 kwartał bardzo dobre , kurs rośnie i spółka przypomina drugi pgssoft na wczesnym etapie :) Tylko te obroty śmiesznie niskie i buja kursem :)
  • Re: drugi pgssoft ? Autor: ~Zbik07 [5.173.234.*]
    Dook będzie grany grubo coś czuję i to już niebawem wyniki poprawiły się tysiące procent a kurs trzymają jak ruszy nie prędko się zatrzyma
  • Re: drugi pgssoft ? Autor: ~randy [217.97.107.*]
    wchodząc na giełdę deklarowali wypłatę 50% zysku za 2018 a dzisiaj w projektach na WZA napisali, że całość zysku na fundusz rezerwowy więc duży minus i mniejsze szanse na bycie drugim pgssoft
  • Re: drugi pgssoft ? Autor: ~Zbik07 [5.173.234.*]
    Zobaczymy raport 2018 zysk pierwszy kw.2019 duży zysk rozwijają się myślę że nas zaskoczą i to ładnie zdrowa spółka jak niewiele na nc
  • Re: drugi pgssoft ? Autor: piter18pl [5.173.176.*]
    Jak narazie wyniki są bardzo dobre , szkoda się pozbywać takiej spółki mimo braku dywidendy. Poczekamy zobaczymy na dalsze kwartały , czuję że mogą być tak samo dobre jak poprzednie a wtedy przy takim c/z kurs może ładnie pójść do góry co zrekompensuje z nawiązką dywidendę .
  • Re: drugi pgssoft ? Autor: ~randy [217.97.107.*]
    na razie spółka straciła na wiarygodności. Wszystkie jej nowe deklaracje będą przyjmowane z nieufnością, co może odbić się na kursie. Mogą łatwo naprawić swój błąd i zmienić projekt uchwały na WZA lub zadeklarować wypłatę dywidendy zaliczkowej z zysku za 2019.
  • Re: drugi pgssoft ? Autor: ~agata [87.239.93.*]
    za obecną cenę przy tym zysku to się nie zastanawiać tylko brać
  • Re: drugi pgssoft ? Autor: ~DOK [178.37.44.*]
    http://biznes.pap.pl/pl/news/all/info/2751776,gpw:-komunikat-w-sprawie-listy-alertow
  • Re: drugi pgssoft ? Autor: ~anonim [89.68.232.*]
    Ta wycena DOOK to jakiś żart.
    5 razy większa firma w tej samej branży EONET jest wyceniana na 11mln, a DOOK na ponad 8mln.

Jestem zapakowany w EONET pod korek, ale korci mnie, żeby wszystko z DOOK przerzucić na EONET
[x]
DOOK 0,86% 5,85 2021-01-15 12:41:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.