• OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Mariusz [87.239.177.*]
  Maxitrade !!!! Uwaga !!!!!! Oszustwo !!!!
  „Maxi Services” Ltd. obsługującej platformę inwestycyjną 
  MaxiTrade: https://maxitrade.com;  https://en.maximarkets.org; www.umarkets.com/en
  Platforma umożliwia handel na instrumentach CFD opartych o kursy najpopularniejszych walut wirtualnych takich jak Bitcoin, Ethereum, Ripple itd., a także na innych walorach.
  Klienci są nakłaniani do współpracy obietnicami wysokich (nawet kilkuset procentowych) zysków w skali miesiąca dzięki zastosowaniu automatycznych systemów transakcyjnych . Uczulamy, iż regularne osiąganie tej wysokości stopy zwrotu z inwestycji na instrumentach CFD jest niemożliwe, niezależnie czy transakcje zawierane są algorytmicznie, czy też manualnie.
  Ze zgromadzonych przez nas informacji wynika, iż spółka defrauduje środki ludności m.in. poprzez zawieranie nieautoryzowanych transakcji na rachunkach klientów prowadzących do strat.
  Ponadto spółka nie posiada zezwolenia na prowadzenie działalności maklerskiej na terenie RP ani Unii Europejskiej, co w powiązaniu z pro-aktywnym werbowaniem klientów może stanowić czyn zabroniony pod groźbą kary. Działania na platformie tej firmy nie mają nic wspólnego z prawdziwym rynkiem gra się tutaj wirtualnymi pieniędzmi!!!!
   
  Spółka „Maxi Services Belize” Ltd. figuruje na liście ostrzeżeń publicznych ASIC (australijski odpowiednik KNF).


   
  Cytuj
 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [185.234.234.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Ally [31.0.87.*]
  Witam niestety ja już zrobiłam przelew i przez przypadek trafiłam na ten artykuł ja jeszcze nie rozpoczełam inwestowania i wczoraj chciałam wycofać mój kapital i zakończyć współpracę a pani na to że mnie zgłosi gdzieś bo ja chce wyprać moje pieniądze czy jest jeszcze szansa na odzyskanie moich pieniedzy
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Just12 [5.173.176.*]
  Ja zrobiłam podobnie niestety do Pani z tym że nie powiedziałam konta żadnymi dokumentami tożsamości. Oni Pani nie pomogą wypłacić...Mi się udało odzyskać pieniądze w ciągu 3 dni od wypłaty ale to była walka na argumenty i ciągle pisanie na czacie. Proszę się zalogować na koncie zrobić wyplate i sprawdzić czy wypłata została zlecona w historii wypłat i czy na koncie ma Pani 0 dol. A później sprawdzać konto i w razie czego nalegac na wypłatę.
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Adam [85.221.158.*]
  Dnia 2019-06-25 o godz. 18:47 ~Ally napisał(a):
  > Witam niestety ja już zrobiłam przelew i przez przypadek trafiłam na ten artykuł ja jeszcze nie rozpoczełam inwestowania i wczoraj chciałam wycofać mój kapital i zakończyć współpracę a pani na to że mnie zgłosi gdzieś bo ja chce wyprać moje pieniądze czy jest jeszcze szansa na odzyskanie moich pieniedzy

  witam. Mam za sobą dokładnie takie same doświadczenia. Dobrowolnie nie chcą oddać nic, grożą idiotycznymi konsekwencjami. Mój depozyt odzyskałem tylko dzięki reklamacji płatności złożonej w moim banku. Trzeba podać powód reklamacji, uzasadnić, a najlepiej dołączyć korespondencję mailową z tzw. "opiekunem" w której będzie odmowa zwrotu środków.... U mnie trwało to około półtora miesiąca od złożenia reklamacji w banku do jej uznania. Życzę powodzenia w walce z oszustami.
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~strzelec [37.47.163.*]

  Pod żadnym pozorem nie wpłacajcie nawet jednego dolara. Wszystko stracicie .Tak obstawiają pozycję ażeby na końcu wyrzuciło cię z platwormy. Każą ci wpłacić następne dolary obiecując zyski , nic z tego to są złodzieje i oszuści,ruska banda wszystko jest ukartowane . Nie daj się zrobić proszę, ja jestem tego przykładem
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~MBR [37.47.64.*]
  Ja jestem u nich i tez sie boje co mam zrobic
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Maxitrade [77.254.8.*]
  http://www.przezdziecki.eu/maxitrade-na-liscie-ostrzezen-publicznych-knf/

  „MAXITRADE” na Liście Ostrzeżeń Publicznych KNF
  Informujemy, iż na wniosek Kancelarii firma para-inwestycyjna „MAXITRADE” (www.maxitrade.com) została w dniu dzisiejszym umieszczona na Liście Ostrzeżeń Publicznych KNF, zaś Przewodniczący KNF Jacek Jastrzębski na mocy przyznanych mu uprawnień przystąpił do wszczętego już śledztwa w charakterze pokrzywdzonego.
  Decyzja KNF będzie miała istotne praktyczne przełożenie na zwiększenie poziomu ochrony insertów inwestorów oraz osób poszkodowanych. Nie tylko bowiem, będzie nosiła w sobie walor prewencyjny jako forma publicznego ostrzeżenia organu administracji publicznej kierowanego do potencjalnych inwestorów. Oczekujemy nadto, iż w jej wyniku wkrótce dojdzie do zablokowania przez systemy VISA i MASTERCARD oraz procesory płatnicze możliwości deponowania  środków na rzecz „Maxitrade”.  W zaistniałych okolicznościach, naszym zdaniem dalsze procedowanie płatności (depozytów)  przez banki i pośredników płatniczych  na rzez „Maxitrade” stanowić będzie podstawę roszczeń odszkodowawczych dla osób poszkodowanych wobec instytucji finansowych.
  Poniżej zamieszczamy skan naszego wniosku do Przewodniczącego KNF:
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Ania [5.173.41.*]
  Witam! Czy kolejni oszukani mogą się gdzieś zgłaszać o pomoc w celu odzyskania pieniędzy?
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Marek [5.173.200.*]
  To scam maja duplikat strony giełdy straciłem kasę bo pani niby Menadzer potwierala kontrakty serwis nie przypomina dobrej współpracy oszustwo zarabiają kiedy ty stracisz jest Tam Panni A. B która nie ma nic wspólnego z treningem uważajcie sam mam kłopot od tygodnia pisze i prubuje się dopchac do kierownictwa
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Kasia [37.47.255.*]
  Ja dziś rano miałam 2300 USD a po radach mojej analityczki już o 16.30 nie miałam nic. Najlepsze jest to, że obiecała wypłatę środków właśnie po koniec tego miesiąca. Napisałam w tej sprawie do kancelarii, którą znalazłam przez internet i która się tym zajmuje. Czekam na odpowiedź. Jak nie odpisze to w piątek ide z tym na policję. Dużo straciłaś?
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Ewa [46.5.158.*]
  Mogę prosić o kontakt?
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Dzidek [188.146.184.*]
  Wita,jak Pani sprawa z Maxitrade, kancelaria przyjęła sprawę ? Mnie też oszukali ! Przy saldzie ponad 52000 USD poprosiłem o wypłatę. No i wciągu 36 godzin konto spadło do minus 2350 USD i wypadłem z rynku. Straciłem Tez depozyt. Proszę o kontakt.
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Kaisa [5.173.153.*]
  Cześć masz może odpowiedz gdzie zgłaszać się z tym problemem
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~leszek [87.101.34.*]
  W Pana ostrzeżeniu jest napisane że poniżej jest wniosek do KNF. Nie ma tam takiego formulaza
  Pozdrawiam
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Żaba [77.114.0.*]
  To prawda to są oszuści obiecują bezpieczne transakcje bardzo dużo nie domowien uwaga tradezy są z rosyjskim akcentem i niby mają polskie nazwiska
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Jawor [37.30.50.*]
  Dziękuje za przestrogę Pozdrawiam
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~DariaDanilczyk [188.146.102.*]
  Nie przeszkadza to pejsbookowi w agrasywnym promowaniu oszustów przez płatne reklamy.
  No cóż, pieniądze nie śmierdzą.
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~MaxiTrade [95.49.182.*]
  Uwaga na oszustwo firmy MAXITRADE. To nie jest broker ani dom maklerski. Osoby mówiące przez telefon mają rosyjski akcent. Jest to oszustwo polegające na wyłudzeniu pieniędzy. Robot MaxiTrade ma na celu wyzerowanie konta. Firma zarejestrowana jest na rajskiej wyspie. Obecnie Maxitrade została wpisana na listę ostrzeżen publicznych przez KNF. Kilka osób zostało już zarzymanych przez policję. Sprawa obecnie badana jest przez prokuraturę ale strona maxitrade wciąż funkcjonuje w internecjie. Wszyscy poszkodowani powinni zgłosić się na policję w celu odzyskania pieniędzy.
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~jarek [109.95.145.*]
  straciłem u nich million złotych co robić prosze o pomoc
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Jarek [109.95.145.*]
  Cozy kotoś wie gdzie zgłosić stracone pieniądze na maxitrade
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Wojtek [213.76.36.*]
  Już to opisali
  https://www.fxmag.pl/artykul/komentarz-walutowy-porozumienie-nie-tak-dobre
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Maxi_trade [95.49.182.*]
  Ktoś wie, która prokuratura obecnie prowadzi śledztwo przeciwko broker MaxiTrade? Coraz więcej osób składa zawiadomienia na policję. Kilku pracowników już składało zeznania. Podobno wpłaty dokonywane są na prywatne konto jakiegoś czeskiego żyda.
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Malo [93.181.165.*]
  Witam, też jetem w gronie osób, które straciły (5000 usd). Zgłosiłam sprawę do Prokuratury Okręgowej w Warszawie (elektronicznie, podpisując ePUAP). Wpłacałam im pieniądze w 2019 roku, nie wiem czy sprawa nie jest za stara aby odzyskać pieniądze.

  Prosze o komentarz do mojego wpisu jeśli ktoś ma jakieś najnowsze wieści co do tych oszustów - pozew zbiorowy itp.

  Pozdrawiam
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Onaona [94.254.164.*]
  Też oszukana,sprawnie ukradli mi pieniądze,chętnie ich zlosze w pozwie zbiorowym bo zasługa ja to,banda gówniarzy
 • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~j23 [83.6.121.*]
  Żeby wpłacać kasę (i to jak tutaj ktoś pisał np. milion zł) do takich firm jak maxitrade albo ambergold trzeba być naprawdę bardzo odważnym..
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl