• OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Mariusz [87.239.177.*]
    Maxitrade !!!! Uwaga !!!!!! Oszustwo !!!!
    „Maxi Services” Ltd. obsługującej platformę inwestycyjną 
    MaxiTrade: https://maxitrade.com;  https://en.maximarkets.org; www.umarkets.com/en
    Platforma umożliwia handel na instrumentach CFD opartych o kursy najpopularniejszych walut wirtualnych takich jak Bitcoin, Ethereum, Ripple itd., a także na innych walorach.
    Klienci są nakłaniani do współpracy obietnicami wysokich (nawet kilkuset procentowych) zysków w skali miesiąca dzięki zastosowaniu automatycznych systemów transakcyjnych . Uczulamy, iż regularne osiąganie tej wysokości stopy zwrotu z inwestycji na instrumentach CFD jest niemożliwe, niezależnie czy transakcje zawierane są algorytmicznie, czy też manualnie.
    Ze zgromadzonych przez nas informacji wynika, iż spółka defrauduje środki ludności m.in. poprzez zawieranie nieautoryzowanych transakcji na rachunkach klientów prowadzących do strat.
    Ponadto spółka nie posiada zezwolenia na prowadzenie działalności maklerskiej na terenie RP ani Unii Europejskiej, co w powiązaniu z pro-aktywnym werbowaniem klientów może stanowić czyn zabroniony pod groźbą kary. Działania na platformie tej firmy nie mają nic wspólnego z prawdziwym rynkiem gra się tutaj wirtualnymi pieniędzmi!!!!

Spółka „Maxi Services Belize” Ltd. figuruje na liście ostrzeżeń publicznych ASIC (australijski odpowiednik KNF).

• (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [185.234.234.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Ally [31.0.87.*]
    Witam niestety ja już zrobiłam przelew i przez przypadek trafiłam na ten artykuł ja jeszcze nie rozpoczełam inwestowania i wczoraj chciałam wycofać mój kapital i zakończyć współpracę a pani na to że mnie zgłosi gdzieś bo ja chce wyprać moje pieniądze czy jest jeszcze szansa na odzyskanie moich pieniedzy
  • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Just12 [5.173.176.*]
    Ja zrobiłam podobnie niestety do Pani z tym że nie powiedziałam konta żadnymi dokumentami tożsamości. Oni Pani nie pomogą wypłacić...Mi się udało odzyskać pieniądze w ciągu 3 dni od wypłaty ale to była walka na argumenty i ciągle pisanie na czacie. Proszę się zalogować na koncie zrobić wyplate i sprawdzić czy wypłata została zlecona w historii wypłat i czy na koncie ma Pani 0 dol. A później sprawdzać konto i w razie czego nalegac na wypłatę.
  • Re: OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE Autor: ~Maxitrade [77.254.8.*]
    http://www.przezdziecki.eu/maxitrade-na-liscie-ostrzezen-publicznych-knf/

„MAXITRADE” na Liście Ostrzeżeń Publicznych KNF
    Informujemy, iż na wniosek Kancelarii firma para-inwestycyjna „MAXITRADE” (www.maxitrade.com) została w dniu dzisiejszym umieszczona na Liście Ostrzeżeń Publicznych KNF, zaś Przewodniczący KNF Jacek Jastrzębski na mocy przyznanych mu uprawnień przystąpił do wszczętego już śledztwa w charakterze pokrzywdzonego.
    Decyzja KNF będzie miała istotne praktyczne przełożenie na zwiększenie poziomu ochrony insertów inwestorów oraz osób poszkodowanych. Nie tylko bowiem, będzie nosiła w sobie walor prewencyjny jako forma publicznego ostrzeżenia organu administracji publicznej kierowanego do potencjalnych inwestorów. Oczekujemy nadto, iż w jej wyniku wkrótce dojdzie do zablokowania przez systemy VISA i MASTERCARD oraz procesory płatnicze możliwości deponowania  środków na rzecz „Maxitrade”.  W zaistniałych okolicznościach, naszym zdaniem dalsze procedowanie płatności (depozytów)  przez banki i pośredników płatniczych  na rzez „Maxitrade” stanowić będzie podstawę roszczeń odszkodowawczych dla osób poszkodowanych wobec instytucji finansowych.
    Poniżej zamieszczamy skan naszego wniosku do Przewodniczącego KNF:
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl