• No to... Autor: ~nn [193.200.123.*]
    Ta spóła zostanie spuszczona poniżej 2 zł przez manipulantów czyli wiadomo kogo w tym przypadku.
    Jak to czytacie to wiedzcie że ja wam szma...ciarze nie daruję i będę z wami walczył wszystkimi dostępnymi środkami i patrzył wam na wasze brudne, chciwe łapska.
  • Re: No to... Autor: ~nn [193.200.123.*]
    Jakiś szmaciarz sprzedaje 10 sztuk żeby zwalić kurs o ponad 7%.
  • Re: No to... Autor: ~Piotr [37.47.201.*]
    Niech sprzedaje.Celowo zaniżają by odkupić sobie pakiecik taniej a później sprzedać po raporcie.Gra na 10procent góra , dół.
    400 sztuk i prawie minus 5%. Szmaciarze Szmag.....
    Dnia 2019-04-08 o godz. 12:39 ~nn napisał(a):
    > 400 sztuk i prawie minus 5%. Szmaciarze Szmag.....

Znowu Szmaciarzowi zależy żeby kurs koniecznie był na -2,5% a nie +6,5%. 600 sztuk i wahnięcie kursu o 9% w dół.
    Kiedy ta zabawa się skończy Szmagale?!
  • Re: No to... Autor: ~Jx [83.28.255.*]
    nie jest tak źle, jak piszecie . Duże prawdopodobieństwo wzrostów na papierze.
  • Re: No to... Autor: ~lokator_z_U1 [212.160.172.*]
    Dnia 2019-04-08 o godz. 16:40 ~Jx napisał(a):
    > nie jest tak źle, jak piszecie . Duże prawdopodobieństwo wzrostów na papierze.

Hmmm, pewnie dopiero co wszedłeś i wydaje Ci się, że skoro po taniości, to za chwilę będziesz liczył %%%-ty od zysków, ale...nie tak prędko, za dwa/trzy lata stwierdzisz, że nie jest tak różowo i podzielisz nasz los :)))
    rozumiem Twoje rozgoryczenie, odczuwam podobnie. Nie, nie wszedłem teraz; siedzę na nim długo. Napisałem tak, bo wykres wskazuje na wzrosty. Jest znacznie większe prawdopodobieństwo wzrostów niż spadków i to dość szybko. Obstawiam 3 zł do końca miesiąca.
    Dnia 2019-04-11 o godz. 08:20 ~Jx napisał(a):
    > rozumiem Twoje rozgoryczenie, odczuwam podobnie. Nie, nie wszedłem teraz; siedzę na nim długo. Napisałem tak, bo wykres wskazuje na wzrosty. Jest znacznie większe prawdopodobieństwo wzrostów niż spadków i to dość szybko. Obstawiam 3 zł do końca miesiąca.

A co lub kto ma te wzrosty wywołać?
  • Re: No to... Autor: ~prorok_belzebub [188.147.35.*]
    Zobaczycie tu wzrosty jak świnia niebo huehuehuehue
    do wzrostów ma doprowadzić ten, kto prowadzi kurs od lat (tak nawiasem). Przykład - trochę więcej niż 2 lata temu tj. od 17.01 do 17.02.2017 - ( praktycznie z tego samego poziomu cenowego, co dzisiaj) doszło do silnego ruchu up. Obrót dla tego okresu ponad 545 tys akcji. Wzrosty wywoła ta sama ręka. Poczekaj jeszcze trochę, skoro tyle czekałeś. Ruch testujący z poziomu 4,50 w dół był 100%. Papier nie jest w trendzie spadkowym.
  • Re: No to... Autor: ~lokator_z_U1 [212.160.172.*]
    Analiza techniczna to jedno, natomiast zainteresowanie rynku dana spółką to drugie.
    Akurat tą spółką rynek zupełnie nie jest póki co zainteresowany, oczywiście gdy ta niewidzialna ręka rynku (mityczny grubas) wygeneruje ruch na papierze, to wówczas ów niezainteresowany rynek być może spojrzy łaskawym okiem na tego gniota i być może się podłączy widząc potencjał wzrostów wynikający z AT.
    Tak więc wszystko w niewidzialnych rękach mitycznego grubasa.
[x]
TRITON 0,00% 1,80 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.