• Do końca roku poniżej 10 zł Autor: ~Znawca [83.6.194.*]
    Po wynikach i dzisiejszej konferencji sprzedałem wszystko. Do końca roku będzie tu poniżej 10 zł -, obstawiam okolice 8 zł. Nie ma innej możliwości. W tej spółce nie wiedzą, co robią. Wyniki fatalne i zero pomysłu
  • Re: Do końca roku poniżej 10 zł Autor: ~XXXX [165.225.84.*]
    NIe mogę się zgodzić z żadnym punktem ten wypowiedzi. Poniżej 10 PLN nie będzie, chyba że przyjedzie jakiś prawdziwy kataklizm. Myślę, że bardzo dobrze wiedzą co robią, dlatego rozbudowująfabrykę razem z zapleczem magazynowym. Dodatkowo rozkecaj produkcję w Meksyku i aktywnie poszukją firm do akwizycji. Jeśli to jest nic i widzisz tutaj brak strategii, no to ja nie wiem na co liczysz. A wyniki, lepsze od konsensusu więc o co chodzi ?
  • Re: Do końca roku poniżej 10 zł Autor: ~Znawca [83.6.194.*]
    Niestety jesteś w mniejszości, jak widać po cenie akcji. - 5 proc. od ceny, za którą sprzedałem.
  • Re: Do końca roku poniżej 10 zł Autor: ~XXXX [165.225.84.*]
    Ja zawsze tutaj jestem w mniejszośći - ale w sumie dobrze że spzedałeś, ja patrzę na firme długoterminowo, kupowałem jak była po 10 PLN jak i po 30 - 40 PLN. W przeciwieństwie do Ciebie widzę strategie dlugofalowa tej firmy i nie dziłam emocjami a czystą kalkulacją. Z drugiej strony free flow tej firmy jest na poziomie 10-15 % więc jako mało płynna spólka ma takie wahania kursu jak widać. Duzi gracze nie sprzedają więc dlaczego mam sprzedawać ja :)
[x]
SANOK -1,78% 19,30 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.