• Do jakiej sytuacji prawnej doprowadził zarząd FAM? Autor: ~Gan [46.215.17.*]
    Sytuacja prawna FAM jest teraz zupełnie niejasna. Niektóre uchwały niezgodne z prawem uchylone a inne niezgodne z prawem są nadal aktualne. Rada nadzorcza w rozsypce. Toczy się postępowanie w prokuraturze przeciwko głównym sprawcom oszustwa i wszystko to zasługa głównych akcjonariuszy FAM...
  • Re: Do jakiej sytuacji prawnej doprowadził zarząd FAM? Autor: ~oszukany [37.248.213.*]
    Czy w nowej sytuacji moze ktos wkleic na forum nowy wzor pisma do prokuratury dla tych co jeszcze nie wyslali
  • Re: Do jakiej sytuacji prawnej doprowadził zarząd FAM? Autor: ~Andrzej [178.43.183.*]
    Przyłączam się do prośby.
    andjar@poczta.onet.pl

• Re: Do jakiej sytuacji prawnej doprowadził zarząd FAM? Autor: ~Gan [5.174.110.*]
    Ta prośba to, co łaska?
  • Re: Do jakiej sytuacji prawnej doprowadził zarząd FAM? Autor: ~pan_jan [85.115.35.*]
    Niewątpliwie ciekawa sytuacja (nad finansowymi skutkami dawno przestałem się już użalać, strata zapomniana mniej boli). Spółka proponuje akcjonariuszom którzy zostali z akcjami coraz nowe figury prawne ("zaproszenie do składania ofert sprzedaży" z sztywną ceną), wysyła wezwania do zapłaty na podstawie uchwały uchylającej własne uchwały i wdrożoną procedurę wykupu, chętnym do zakończenia przygody z fam proponuje kolejne wizyty u notariuszy i kolejne koszta związane z procedowaniem papierów, co do których nikt nie może mieć pewności że nie zostaną odkręcone za tydzień.. Wszystko jakby z innej planety, bez wyobraźni, z zerowym poszanowaniem drobnych akcjonariuszy i przy minimalnym (zerowym wręcz) dostępie do informacji.
    Co do głównego pytania w wątku - rozumiem że mimo przystąpienia do wykupu nadal jestem akcjonariuszem, wiszę famowi pieniądze z wykupu, urzędowi skarbowemu korektę PIT za 2018 i co najciekawsze w każdym wariancie żeby zrobić krok wprzód muszę wydać kasę na notariusza albo pofatygować się do Wrocławia, bez żadnej gwarancji że mój rozwód jest skuteczny (bo kto może zagwarantować, że za 3 miesiące nie pojawi się kolejna uchwała uchylająca uchwałę uchylającą?). O wątkach w prokuraturze czy ważności / nieważności uchwał kolejnych WZA nie chce mi się nawet myśleć
  • Re: Do jakiej sytuacji prawnej doprowadził zarząd FAM? Autor: ~Obserwator [31.11.131.*]
    Z nieoficjalnych informacji, które pewnie zostaną potwierdzone na dniach, Sąd Okręgowy we Wrocławiu, X Wydział Gospodarczy wstrzymał wykonalność uchwał podjętych przez NWZA FAM S.A. w dniu 19 lutego 2019 roku. Oznacza to, że co najmniej do zakończenia postępowania jednego z akcjonariuszy FAM S.A. o stwierdzenie nieważności uchwały nr 3 i 4 NWZA z 19.02.2019, uchwały te należy uważać za niebyłe. W tym stanie rzeczy, dalej skutek wywołuje wykup przymusowy z czerwca 2018. Oznacza to, że aktualnie FAM S.A. nie ma podstaw do żądania zwrotu kwot wypłaconych w ramach wykupu przymusowego. Jeżeli ktoś środki zwrócił to powinien wezwać Spółkę do ich ponownego przekazania. Ingerencja Sądu Okręgowego w opisane działania FAM S.A. była niezbędna, może na pierwszy rzut oka trochę komplikuje dalsze działania, ale nie można pozwolić THC SPV10 prowadzić swobodną akwizycję FAM S.A. na poziomie 92 gr za 1 akcje Spółki 
  • Re: Do jakiej sytuacji prawnej doprowadził zarząd FAM? Autor: ~abc [83.4.88.*]
    To ja już nie rozumiem. Uznaliście (Gan) uchwały z 19.02.2019 o uchyleniu wykupu przymusowego za nasz niewątpliwy sukces. Tymczasem znaleźli się akcjonariusze,którzy domagają się stwierdzenia nieważności uchwał 3 i4 z 19.02.2019 , o co chodzi?
  • Re: Do jakiej sytuacji prawnej doprowadził zarząd FAM? Autor: ~oszukany [83.4.88.*]
    Uchwala uchylajaca uchwale
    uchylajacą. Chyba wykrakałes :)
  • Re: Do jakiej sytuacji prawnej doprowadził zarząd FAM? Autor: ~olo [77.252.62.*]
    Czemu mnie to specjalnie nie dziwi ...
  • Re: Do jakiej sytuacji prawnej doprowadził zarząd FAM? Autor: ~pytanie [31.0.44.*]
    Czy leci z nami pilot ?
[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.