• NOWY KOMUNIKAT - co za galimatias zaprezentował skąpiec Autor: ~Gan [5.174.126.*]
  https://www.imsig.pl/pozycja/2019/39/10038,FAM_SP%C3%93%C5%81KA_AKCYJNA
  wzywa się osoby uprawnione do akcji Spółki będących przedmiotem przymusowego wykupu realizowanego na podstawie uchylonej uchwały nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 18 czerwca 2018 r. do składania do Spółki wniosków o wydanie na ich rzecz nowych dokumentów (względnie: odcinków zbiorowych) akcji Spółki. Procedura wydawania dokumentów (względnie: odcinków zbiorowych) akcji Spółki opisana została precyzyjnie w odpowiednim Regulaminie, którego treść opublikowana została na stronie internetowej Spółki: www.famgk.pl w zakładce "relacje inwestorskie".
 • MAJĄC NA UWADZE SPRAWĘ W PROKURATURZE... Autor: ~Gan [5.174.126.*]
  "Mając na uwadze fakt, iż kwestionowanie przymusowego wykupu akcji Spółki realizowanego na podstawie Uchwały nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 18 czerwca 2018 r. w drodze powództw o uchylenie lub stwierdzenie nieważności tejże uchwały spowodowało zaistnienie w Spółce istotnie skomplikowanej sytuacji korporacyjnej, zaś utrzymywanie przedmiotowego stanu rzeczy generować będzie dalszą niepewność prawną, działając w interesie Spółki, Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki postanawia co następuje:"
 • Re: NOWY KOMUNIKAT - co za galimatias zaprezentował skąpiec Autor: ~Temida [37.47.164.*]
  To brednie.
  Ten (...) boi się prokuratora i dlatego się tak miota.
  Uchwała walnego jest nieważna z mocy prawa:
  Akcjonariusze, których akcje zostały przymusowo wykupione przestali być akcjonariuszami Famu ( z chwilą przymusowego wykupu ).
  Uchwały walnego nie mogą dotyczyć nie-akcjonariuszy.
  Facet się miota ...
 • Re: NOWY KOMUNIKAT - co za galimatias zaprezentował skąpiec Autor: ~mrówka [185.56.175.*]
  Już nic nie rozumiem czytając to forum. To przestaliśmy być akcjonariuszami FAM jak zrobili wykup w czerwcau 2018 czy nie? GAN, jak to jest?

  Raz jest źle jak nas wykupują, potem jest źle jak cofają wykup? Ktoś się tu miota.
 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [77.114.168.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
 • Re: NOWY KOMUNIKAT - co za galimatias zaprezentował skąpiec Autor: ~mrówka [195.128.148.*]
  Ale Ty wymyślasz chłopak teorie. A ludzie biedni bo słuchają takich dyrdymałów. To już nie można zmienić RN bo ucieczka? Pozostałe osoby w RN nie "uciekają" bo zgapiły? Sam nie wiesz co mówisz. Nic nie rozumiesz i tylko ludzi w błąd wprowadzasz ciągle. Jak to dobrze, że nie posłuchałem Cię jakiś czas temu i oddałem wiekszość akcji w wezwaniu za 4,2 a potem na ostatniej sesji 1,3+... Zostałbym jak inni, którzy słuchają GAN z ręką w nocniku. Zaglądam tu dla śmiechu, bo to co wypisujesz to żenada. Te posty pisane tylko i wyłącznie wielkimi literami o niby rzeczach ważnych, które w rzeczywistości są nieprawdą.

  GAN, Tobie ktoś płaci za takie manipulowanie ludźmi? W sumie to od dawna podejrzewałem, że jesteś od Grzegorza. Wystarczy pomyśleć chwilę - zniechęcasz ludzi do sprzedaży, najpierw w wezwaniu i później, żeby THC mniej na akcje wydało a później i tak robiło swoje w spółce? W sumie dzięki Tobie THC oszczędza więc wszystko się spina...
 • Re: NOWY KOMUNIKAT - co za galimatias zaprezentował skąpiec Autor: ~Gan [46.215.91.*]
  Mrówka, czyli nowe wcielenie rady nadzorczej FAM...
 • Re: NOWY KOMUNIKAT - co za galimatias zaprezentował skąpiec Autor: ~tom [85.115.35.*]
  Co ciekawe we wniosku o wydanie akcji (wariant z 2019/02) znajduje się punkt, w którym wnioskujący nakłaniany jest do złożenia oświadczenia, że zwrócił kwotę otrzymaną w ramach anulowanego wykupu akcji. Jako akcjonariusze (a w związku z unieważnieniem wykupu pozostajemy akcjonariuszami) mamy prawo złożyć wniosek o wydanie dokumentu akcji a spółka ma obowiązek go wydać (niezależnie od rzeczywistych bądź wyimaginowanych należności). Ciekawe ilu akcjonariuszy postanowi zagrać w bambuko z THC w tym zakresie :)

[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.