• podaż Autor: ~galahad [176.221.121.*]
    ostatnio kontrolnie nabyłem nieduży pakiecik i zastanawiam się czy aby nie za wcześnie
    niepokoi brak popytu przy dosyć sporej i coraz aktywniejszej podaży
    wyniki 4 kwartału wg zapowiedzi i tradycyjnie były dobre, ale płace jednak tłamszą rentowność i tłamsić będą - przy obecnym rynku pracy małe firmy mogą się ratować tylko ucieczką do przodu - łapaniem lepszych kontraktów, negocjowaniem warunków
    poślizg 3kw był tłumaczony wpływem czynników jednorazowych, ale właśnie dlatego 4kw będzie wielkim sprawdzam
    no i właśnie jest ryzyko, że może ktoś nie musi sprawdzać, bo np. już wie :)

• Re: podaż Autor: ~gerson [165.227.165.*]
    w ostatnich dniach oborty nie powalają, a na 6 zł widać uaktywnia się popyt, więc nie ma co dramatyzować. zresztą sam poziom 6 zł jest atrakcyjny, aktualna C/Z poniżej 8
  • Re: podaż Autor: ~galahad [176.221.121.*]
    trochę niżej wprawdzie, ale popyt się pojawił - na tle panującej od 2 miesięcy flauty
    traktuję to jako lokalne przepychanki, większy ruch raczej dopiero po raporcie rocznym
    jeżeli udowodnią, że 3kw był wypadkiem przy pracy - wracamy na 10zl
    w przeciwnym razie - przebijamy denko i grawitacja przez kolejne kilka m-cy
  • Re: podaż Autor: ~Marcin [31.0.39.*]
    Ja tu siedzę od 22 zlotych. Strata jest tak ogromna że już pogodzilem się że nic nie odzyskam. Niestety za mało na rynku dostępnych akcji więc sobie skupuja za ile chcą. Małymi kroczkami do 1 złotówki dojdą i wyjdą z giełdy. Sprawa niestety już tak wygląda.
  • Re: podaż Autor: ~InwestorSl [93.105.208.*]
    Już kilka razy było pisane, że spółka nie schodzi z giełdy.
  • Re: podaż Autor: ~Michał [89.74.194.*]
    nawet po stronie popytowej coś się zaczyna dziać... tylu chętnych na te akcje to już dawno nie widziałem
[x]
SARE 2,16% 3,78 2019-11-13 16:13:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.