• Wezwanie Pko Autor: ~Mario [77.254.124.*]
    Skoro pko podniosło cene do 23zl dzisiaj to kto zdazy do pon czyli 25 zglosic do swojego maklera dyspozycje o zlecenie zablokowania akcji do sprzedania akcji dla pko. Czy moga wydluzyc date? Przeciez liczy sie D+2 na rozliczenie akcji. Moze ktos mi to wytlumaczyc
  • Re: Wezwanie Pko Autor: ~Katrina [79.191.215.*]
    Oni głównie liczą na duże fundusze a drobnych wycisną sobie potem. Fundusze idą przez powiernikow i zdążą.
  • Re: Wezwanie Pko Autor: ~Jj [31.0.33.*]
    Jak myślisz ? Jak nas wycisną ?
  • Re: Wezwanie Pko Autor: ~Mario [77.254.124.*]
    No wlasnie. To nie fair.
    W pierwszym wezwaniu PKO cena była ok 12,00 zł.Logiczne wydaje się więc to,że nikt o zdrowych zmysłach nie odpowiedział na to wezwanie ponieważ cena na rynku to 20,00++.Dziś podnieśli cenę do 23,00 ale termin zapisów upływa w poniedziałek.Nikt nie zdąży odpowiedzieć na te wezwanie skoro obowiązuje termin rozliczenia d+2.Macie jakieś pomysły w tej kwestii???
    Te wezwania to jedna wielka niepotrzebna i skomplikowana kombinacja.Blokada na kontach, terminy rozliczeń (d+2),świadectwa depozytowe (opłata w dm 50,00 zł) + bieganie do dm przyjmującego zapisy w imieniu wzywającego.
    Wstawiliby batona na kupnie 23,00 i każdy by im się wysypał bez zbędnych formalności
    Oglosza kolejne.
  • Re: Wezwanie Pko Autor: ~JJ [31.0.33.*]
    Z wyższa cena ?
  • Re: Wezwanie Pko Autor: ~lev [37.47.10.*]
    nic nie ogłoszą, cena zacznie spadać po prostu
    Fundusze maja ponad 80proc
  • Re: Wezwanie Pko Autor: ~Jj [31.0.33.*]
    Będzie spadać albo rosnąć
  • Re: Wezwanie Pko Autor: ~kulawakoza [188.147.97.*]
    Jak nikt nie zdazy? Wszyscy zdaza tylko nie ci co kupili dzis czy wczoraj ale kogo obchodzi ten promil akcji? Pozostali moga spokojnie w poniedzialek ze wszystkim zdazyc. Tak samo jak ktos soe zapisal do hitachi .
    Właśnie ja kupiłem 21 czyli w czwartek. W poniedziałek minie D+2. Co teraz mam zrobić, średnia z jaką kupilem jest pow. 21.5. Biuro maklerskie oddalone odemnie o 60km.Nie wiem czy na miejscu wystawia mi zaświadczenie? Prosze o rade
    Nie rozumiem też zachowania kursu skoro chcą skupić 100% z rynku to czemu nie wystawia batona na kupnie po 23. Nawet takie plotki jak ja majac akcje muszą je skupić....
  • Re: Wezwanie Pko Autor: ~Jj [31.0.34.*]
    Sam nie wiem sprzedać czy nie sprzedać
[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.