• Wezwanie Autor: ~arturrroooo [37.248.155.*]
    Zacząłem delikatnie skupować, ponieważ pojawiło się troszkę chętnych żeby w ok 5 zł sprzedać, trzy tyg temu nikt nie chciał sprzedac, teraz Solorz pomógł, myślicie ze rundy sprzedadzą taniej niż 5,77, nie ma głupich Oni akurat pokazali w przypadku Tarczynskiego i Pcm,ze targować się potrafią i wydaje mi się ze za brakujący pakiet będą chcieć trochę więcej niż 5,77, pozdrawiam
  • Re: Wezwanie Autor: ~czytatek [78.8.71.*]
    https://stooq.com/n/?f=1274329&search=cyfrowy%2Bpolsat

Solorz potrzebuje kasy. Albo będzie wezwanie na Netii, albo dywidenda.
    Netia coraz lepiej się rozwija i idzie w nowe technologie.
    Też dokupiłem.
  • Re: Wezwanie Autor: ~Gosciu [185.119.151.*]
    Dnia 2019-02-09 o godz. 18:17 ~czytatek napisał(a):
    >https://stooq.com/n/?f=1274329&search=cyfrowy%2Bpolsat
    >
    > Solorz potrzebuje kasy.

= nie będzie się spieszył z wezwaniem
  • Re: Wezwanie Autor: ~arturrroooo [5.172.234.*]
    Z Midasem tez się nie spieszył, a zdjął, także spokojnie zdejmie i to) tylko że jak ogłosi to już nikt nie kupi taniej niż 5,77)
    Dla mnie teraz to taka forma przeczekania korekty na szerokim rynku, bo tutaj nikt nie odda tanio, jak wie że Solorz płacił po 5,77 jak papier chodził po 4 z hakiem,
    pzdr
    to ze zdejmie to wiadomo
    Ja obstawiam na 60% że 4Q i 40% że 2020
    Jak kasa wpadnie szybciej to będzie niespodzianka
    Jak ktoś rozbuja kurs znacząco poniżej 5 to chętnie dokupie. Po 5.10-5.20 to szkoda mrozić gotówkę.

I co jakie spekulacje?
  • Re: Wezwanie Autor: ~rob [217.99.231.*]
    uwali kurs i ogłosi wezwanie jak w przypadku Zepak - OFErmy się kończa i pójdą na układy jak nie z wzywajacym to z innymi fundami oczywiście nie za darmo - zainwestujesz w spólki SP ? - nie podzielą sie zyskiem bo kasa pójdzie na projekty rządu Kupisz spółki w których większość posiadają OFE też źle bo oni juz konczą działalnośc i chętni na różne propozycje zarobku kupisz akcje gdzie wiekszość ma jedn podmiot to też zysku nie uświadczysz - najlepiej trzymać się z dala od szulerni

[x]
NETIA 0,89% 4,54 2020-01-28 17:02:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.