• Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~Opoj [188.147.108.*]
    Czy ktoś umie wyjaśnić o co chodzi w kupowaniu i sprzedawaniu akcji przez szefa? Chcę zarobić kilka groszy, bo do pierwszego mu nie wystarcza? Celowo psuje kurs, którego i tak nikt nie broni? Chce ostatecznie zniechęcić drobnych do spółki?
    Mam sporo akcji tej firmy że średnią około 3 złotych i patrzę na te zachowania szefa z zadziwieniem.
  • Re: Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~MarylaLincz [83.3.1.*]
    Nie rozumiem, co piszesz. Przeciez kupuje...
  • Re: Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~Opoj [188.147.108.*]
    Przecież kupuje i sprzedaje. Są informacje o zbyciu. Jako akcjonariusze tej spółki oczekuje raczej informacji o projekcie, który jest bardzo tajemniczy.
  • Re: Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~vieira [82.177.80.*]
    Chłop dorabia jak może...:)
    Dalibyście już spokój, przecież jako Prezes zarabia zapewne jakieś gó....ne pieniądze, i jak tu życ...
    Co tam spółka i projekty, ważne że ruch w interesie i obrót ''piniądza'' jest...:)
    Pozdrawiam...
    Poważnie, mógłby się wytłumaczyć o co mu chodzi. Kiedyś często udzielał się na tym forum. Ale chyba mu wstyd w ostatnich czasach. Warto byłoby go spytać oficjalnie.
  • Re: Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~asdf [31.179.105.*]
    Jest tuż pod progiem 33% głosów, więc musi wyrzucać na górkach, inaczej musiałby ogłosić wezwanie.
  • Re: Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~WN [212.106.19.*]
    Dnia 2018-11-24 o godz. 00:16 ~Opoj napisał(a):
    > Poważnie, mógłby się wytłumaczyć o co mu chodzi. (...) Warto byłoby go spytać oficjalnie.

Tyle wszystkowiedzących na tym forum, a takiej prostej rzeczy nie są w stanie wyfigurautować. Nie jest mi znana podstawa prawna, na której można by mnie jako osobę fizyczną zapytać oficjalnie.

> Kiedyś często udzielał się na tym forum. (...) Ale chyba mu wstyd w ostatnich czasach.

Nie, po prostu przekonałem się, że to niczemu nie służy.
    Szanowny Panie Prezesie, to nie jest tak, że obecność na forum nikomu nie służy. Ostatnimi czasy spółka dużo inwestuje i mało informuje, dlatego też odbija się to na kursie. Jako akcjonariusz mam świadomość, że kupowanie akcji jest ryzykowne i jest to moje ryzyko. Ale z drugiej strony, trzymam akcje, bo mam jakiś sentyment do spółki. Ostatni czas jest trudny dla inwestorów. Pana obecność na forum akurat daje dużo. Moje komentarze czasami są wynikiem pewnej frustracji. Proszę spróbować to zrozumieć.
  • Re: Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~moj [81.190.231.*]
    Faktycznie, kurs zleciał o 50% i osoby będące na forum a więc naogół akcjonariusze zaczynają odczuwać frustrację. Brakuje nam choćby odrobiny informacji czego zarząd spodziewa się po octoCRM , jaki jest etap realizacji projektu. Przecież to zjada znaczną część zysku. Będzie nam miło wiedzieć jak to mniej więcej wygląda.
  • Re: Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~WN [194.181.148.*]
    Dnia 2018-11-26 o godz. 13:58 ~moj napisał(a):
    > Faktycznie, kurs zleciał o 50% i osoby będące na forum a więc naogół akcjonariusze zaczynają odczuwać frustrację. Brakuje nam choćby odrobiny informacji czego zarząd spodziewa się po octoCRM , jaki jest etap realizacji projektu. Przecież to zjada znaczną część zysku. Będzie nam miło wiedzieć jak to mniej więcej wygląda.

Chyba nie uważacie na poważnie, że realizacja OctoCRM obniża wartość spółki o 15 mln zł?

OctoCRM jest tylko chłopcem do bicia, a nadaje się do tej roli świetnie.
  • Re: Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~Opoj [188.146.164.*]
    Panie Prezesie, co zatem? Bardzo Pan tajemniczy ostatnimi czasy. Biorę za dobrą monetę, że pojawił się Pan na forum.
  • Re: Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~WN [212.106.19.*]
    Dnia 2018-11-26 o godz. 19:36 ~Opoj napisał(a):
    > Panie Prezesie, co zatem? Bardzo Pan tajemniczy ostatnimi czasy.

Jak będzie co opublikować, to będziemy publikować.

> Biorę za dobrą monetę, że pojawił się Pan na forum.

Taka analiza forumiczna?
  • Re: Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~vieira [82.177.80.*]
    Dnia 2018-11-26 o godz. 20:01 ~WN napisał(a):
    > Dnia 2018-11-26 o godz. 19:36 ~Opoj napisał(a):
    > > Panie Prezesie, co zatem? Bardzo Pan tajemniczy ostatnimi czasy.
    >
    > Jak będzie co opublikować, to będziemy publikować.
    >
    > > Biorę za dobrą monetę, że pojawił się Pan na forum.
    >
    > Taka analiza forumiczna?

''...Jak będzie co opublikować, to będziemy publikować...''
    Jak będzie pod co akcje kupować, to będziemy kupować;
    Póki co bełkot, i przepychanki, tyle w temacie...
    Pozdrawiam...

• Re: Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~Opoj [188.146.164.*]
    No niestety zgadzam się. Liczyłem na jakiś mały konkret. Szkoda. Przypuszczam, że przy tej cenie sporu potencjalnych akcjonariuszy mogłoby dokupić akcje uznając cenę za atrakcyjną. Ze strony prezesa zachęty chyba nie będzie.
  • Re: Celowe psucie kursu przez prezesa??? Autor: ~opo [83.7.57.*]
    sprzedawać bo tu będzie tylko taniej, ratujcie swoje majątki
[x]
IFIRMA 0,39% 25,60 2024-02-23 16:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.