• przymusowy... Autor: ~Przemysław [94.215.84.*]
    Grupa Azoty nie moze zrobic przymusowego wykupu bo dawno uplynal termin teraz by mogli zeby wykupic zaproponowac bardzo wysoka cene ale mozna tez zostac z nienotowanymi na gpw akcjami ja bym tak zrobil bo szkada by bylo oddawac tak dobra spolke. Ja sie nie spodziewam wykupu bo po co spolke kontroluja to najczesciej tak wyglada jak od razu nie pykniesz 100% to pozniej juz tak zostaje sa spolki w usa ktore maja glownego akcjonariusza z ponad 90% od ponad 100lat
  • Re: przymusowy... Autor: ~asdf [31.179.105.*]
    Na razie musieli przyciąć CAPEX, to chyba nie mają kasy do wyrzucenia na przymusowy wykup.
  • Re: przymusowy... Autor: ~Przemysław [94.215.84.*]
    odpowiem przepisami prawnymi : zgodnie z nimi przymusowy wykup moze byc wykonany tylko i tylko wtedy gdy akcjonariusz-grupa akcjonariuszy przekroczy 90% i moga to zrobic do 3 miesieczy po przekroczeniu tego progu pozniej musi byc juz tylko zwykle wezwanie na ktore nie jestes zmuszony odpowiadac.
  • Re: przymusowy... Autor: ~Przemysław [94.215.84.*]
    wiec ja nawet gdyby dali racjonalna cene powiedzmy 170-200 zl to bym nie odpowiedzial bo mi by bylo szkoda oddawac taka spolke ktora stabilnie od lat wyplaca dywidendy oraz fajnie sie rozwija i jest bez kredytow.
[x]
PULAWY 0,00% 88,00 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.