• raport za Q3 - 12,5 mln zysku w 2018 Autor: ~Obserwator [104.129.196.*]
    jeszcze przed nami Q4, ale jak na razie liczby sa bardzo obiecujace - 12,5 mln zl zysku w 2018, 85mln zl gotowki na koncie i tylko 35mln zl dlugu wymagalnego w nastepnych 12 miesiacach.

niezle.

a ze pazdziernik cieply byl. listopada zapowiada sie bardziej jak wrzesien a nie jak listopad, to i Q4 moze byc calkiem przyzwoity. zastanawiam sie czy jest inna spolka na NC, ktora by miala takie cyferki. nie jakies wartosci niematerialne i prawne, jakies przeszacowania itd itp ale tak mocny bilans i tak ciekawe perspektywy. ja wiem, ze w kraju, gdzie wungiel kroluje szanse na przebicie sa male, co nie zmienia faktu, ze standing finansowy jest po zboju. moze powinni sie wyniesc z pragi oraz wawy i w niemczech zaczac byc listowanym?

• Re: raport za Q3 - 12,5 mln zysku w 2018 Autor: ~photonik [195.191.162.*]
    tu nie chodzi o cieplo a o dlugosc dnia
  • Re: raport za Q3 - 12,5 mln zysku w 2018 Autor: ~Obserwator [174.233.1.*]
    By być super precyzyjnym to pewnie ani ciepło ani długość dnia a liczba dni słonecznych. Pisząc ciepło miałem na myśli większa niż przyjęta do założeń liczba dni słonecznych. Będziemy za pare dni wiedzieli czy to prawda
  • Re: raport za Q3 - 12,5 mln zysku w 2018 Autor: ~jaciekrece [198.240.128.*]
    zamiast filozofowac o naslonecznieniu proponuje pochylic sie nad raportem - cyferki wygladaja coraz lepiej, machina na Wegrzech ruszyla, Australia idzie swoim torem, O&M, water treatment i rozwiazania do monitoringu instalacji coraz wieksza skale zyskuja, wynika zaczyna byc powtarzalny (nie mowie tu o strzale z Canadian Solar); teraz tylko domykamy wszystko i jedziemy :) 3 zlote za akcje nalezy sie jak psu micha
  • Re: raport za Q3 - 12,5 mln zysku w 2018 Autor: ~photonik [195.191.162.*]
    poczekaj do 4 kw na cyferki i wtedy zobaczysz czy jest powtarzalnosc
  • Re: raport za Q3 - 12,5 mln zysku w 2018 Autor: ~Australijskisceptyk [5.184.223.*]
    Moze i idzie ale odejmujac kanadyjski strzal, sa caly czas pod wodą.....albo przynajmniej zarobiliby mnuej niz w poprzednich okresach.
    Australia jesnak niepokoi, tu przesunięcie tam obsuwa...
  • Re: raport za Q3 - 12,5 mln zysku w 2018 Autor: ~rabs [195.93.223.*]
    Weźcie pod uwagę że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to od nowego roku przychody z własnych elektrowni wzrosną o ok 40 %. Firma się rozwija i inwestuje więc nie ma się co dziwić, że wyniki są jakie są.
  • Re: raport za Q3 - 12,5 mln zysku w 2018 Autor: ~jaciekrece [5.173.136.*]
    Poczekam I zoba ze. Jak beda w okolicach zera za q4 to jest powtarzalnosc. Jesli chcesz porownywac q3 I q4 to gratuluje pomyslem. To tak jakbys chcial porownywac ilosc sprzedal have choinek w grudniu I czerwcu
  • Re: raport za Q3 - 12,5 mln zysku w 2018 Autor: ~GGmartin [91.220.17.*]
    anie jedno ani drugie

tylko od naslonecznienia.

wiem co mowie bo sam mam instalacje

w zimie instalacja w sloneczny dzien produkuje tylko 29% energi mniej niz w lecie w sloneczny dzien.

tyle ze takich dni w ziemie jest mało w porownaniu z latem
  • Re: raport za Q3 +12,5 mln zysku w 2018 , czyli dobrze czy źle ? Autor: ~proton [79.189.120.*]
    nic z tego raportu nie rozumiem , tym bardziej , że po angielsku

być może czat mnie trochę oświeci jak na polski przetłumaczą to coś kupię wtedy jeśli powiedzą , że jest dobrze
  • Re: raport za Q3 +12,5 mln zysku w 2018 , czyli dobrze czy źle ? Autor: ~profesjonalistazPISu [46.134.136.*]
    sprawa jest oczywista , długo się nie zastanawiając
    gdyby było dobrze to dawno kurs powyżej 5 zeta by śmigał , a tu nawet do wk/akcję długa droga , 2 zeta jest marzeniem
  • Re: raport za Q3 +12,5 mln zysku w 2018 , czyli dobrze czy źle ? Autor: ~Obserwator [65.189.250.*]
    Wg mnie powtarzalność juz jest przy takich wynikach produkcji jak w tym roku. Trzeba pamietac, że sporo inwestują i te koszty juz dziś przeloza się na przychodzy w 2019.

Co do jednoraz owego strzału w Australii - nie wiem czemu tak wszyscy chcą to odejmowac. Po prostu zarobili wcześniej zapewne ponosząc koszty. Jak dla mnie bomba bo to było extra.

Nie ma 5zl z wielu powodow. Co nie znaczy ze niedlugo nie bedzie. To tak jak na 11bit akcje były po 9zl przez długi czas i ludzie narzekali, że dodruk akcji, że wolniej gry się piszą niż planowano itditp. Ciekawe ilu z nichęcią kupowali później po 100zl czy 200zl. Rozumiem, że jiż było dostatecznie drogo.
  • Novavis Autor: ~Matiz [188.146.167.*]
    Porównajcie sobie Photon z kapitalizacja 110 mln do Novavis z kapitalizacja 11 mln

Raport za kilka dni a dzisiaj bedzie miesieczny
  • Re: Novavis Autor: ~znawcaperelek [46.77.149.*]
    Novavis 14.11 oglosi wyniki po sesji. Moze byc mega TORPEDA !!!
  • Re: Novavis Autor: ~Obserwator [65.189.250.*]
    Super, a możecie to sobie pisać na swoim wątku? tam do woli sobie piszcie o torpedach, petardach, dzidach itd itp. drugie apple, trzeci facebook.
[x]
PHOTON 0,00% 5,30 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.