• Dodali nowe info dla spółki Autor: ~Baksi [145.239.80.*]
    Drodzy Państwo mamy nowy komunikat
    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE WADEX SA Raport okresowy półroczny za 2018 SA-P
    Pełna treść na: https://www.igpw.pl/komunikaty/raport/przedsiebiorstwo-produkcyjno-handlowe-wadex/757225
    co myślicie?
  • Re: Dodali nowe info dla spółki Autor: ~dfsfd [217.76.119.*]
    Mnie to ciekawi co dzieje sie aktualnie na spółce, bo ktoś ciagle trzyma kurs i przelatuja pakiety akcji, ktoś sie pozbywa ??
    ktoś zbiera ??

• Re: Dodali nowe info dla spółki Autor: mrcn_ [164.127.41.*]
    Dzisiaj ktoś wyrzucił jakies 2,5 tysiąca akcji. Potrzebował sprzedać na tyle panicznie, że duża część poszła PKC. Przy minimalnym obrocie zachwiało to mocno kursem. Większośc z tego wziąłem, może uda się jeszcze ; )
  • Re: Dodali nowe info dla spółki Autor: ~fsdsg [217.76.119.*]
    ciekawe czy w ogole ta spółka ruszy do góry, teoretycznie, historycznie mogła by dojść do ceny 2 razy takiej czyli w okolice 9 zł bo tam dwa razy sie zatrzymała.
    Wg mnie to ktos ten kurs trzyma żeby za wysoko nie poszło i tyle, a jak już sie nazbiera to dopiero odpali
  • Re: Dodali nowe info dla spółki Autor: mrcn_ [164.127.41.*]
    Przede wszystkim na małych spółkach brak jest popytu i obrotu. Dlatego więksi inwestorzy tu nie wchodzą. Ja nie mam dużego pakietu, ale chcąc sprzedać wszystko na raz, zrzuciłbym kurs pewnie o 20%. Kurs Wadexu trzyma dywidenda, a największym potencjalnym impulsem do wzrostu byłby skup własnych akcji. Trudno tu liczyć na dużego inwestora, ale jeśli firma utrzyma lub poprawi zyski, to możemy liczyć regularnie na dywidendę ze stopą rzędu 5-15% rocznie. Wtedy byłaby to bardzo dobra inwestycja.
  • Re: Dodali nowe info dla spółki Autor: ~qqqqq [195.26.22.*]
    prawda jest taka ze jak ktoś będzie chciał to podniesie się kurs do 8 zł kwota 50 tys i można pchać dalej . jak ktoś będzie chciał to zrobi tu i 100%z tydzień
  • Re: Dodali nowe info dla spółki Autor: ~ck [5.172.255.*]
    Boruta Zachem – tania spółka antywirusowa

Wyniki już w sierpniu.

Ekologiczne środki do mycia i odkażania. Marki Onlybio i Onlyeco

link

Ekologiczny żel antybakteryjny do rąk.

link

Linia do produkcji biosurfaktantów

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Boruta-Zachem-otworzyla-linie-produkcyjna-biosurfaktantow-7359299.html

link

link

https://kobieta.onet.pl/uroda/piec-powodow-dla-ktorych-warto-wprowadzic-do-swojej-pielegnacji-kosmetyki-naturalne/s0djrch

Chloramina T – do odkażania

link 

Chloramina T jest środkiem dezynfekcyjnym o działaniu bakteriobójczym. Przeznaczona jest do dezynfekcji powierzchni użytkowych, narzędzi, przedmiotów, urządzeń higieniczno-sanitarnych i innych, bielizny, rąk. Działanie biobójcze preparatu spowodowane jest powolnym uwalnianiem się chloru z roztworów wodnych preparatu w kontakcie z kurzem, zanieczyszczeniami, wydzielinami, materiałem organicznym.
    Spektrum działania:
    • bakterie,
    • grzyby,
    • wirusy,
    • prątki,
    spory.
[x]
WADEX 0,31% 6,52 2020-08-07 14:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać