• VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE i HISTORIA STRAT lubi się POWTARZAĆ ! Autor: ~STRATAmajdana [195.50.110.*]
  Raport nie kłamie, rok temu chociaż był zysk niewielki a w tym już jadą na MINUSIE i za 6mcy maja 231392,20 zl STRATY.

  https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2018-08/0000106470_201808140000115211.pdf

  na działalności OPERACYJNEJ też STRATA

  SPRZEDAŻ tez narastająco spadła o ok. 1 mln zł = spółka sie zwija a nie rozwija i aby nie zwinęła kapitału tych ubranych po 8zl, 7zl, 6zl, 5zl, 4zl i 3 zl. Są obawy że niedługo spadnie kurs na 1.5 zl, potem na 99gr a potem 50gr i WYPAD z GPW !!!

  Przed wejściem na giełdę też ta spółka wygenerowała bodajze 1.5 mln straty z działalności operacyjnej ale zeby w ogole ja dopuścili do rynku to zapewne Majdanii musial wysuplac kase i pokryc strate z własnego rondla a potem wszystko przygłaskać i zamieść pod dywan żeby rynek nie wiedzial za duzo. Historia lubi się powtarzać (należy sprawdzić ile bylo straty przed wejściem na giełdę) bo ciągnie wilka do lasu.

 • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~weteran [212.106.17.*]
  Dlatego zaryzykowałem i zakładam, że poprawa musi być, może dystrybucja w Rasiji-spory rynek i tam powinni uderzyć. Przy tej cenie można zaryzykować i czekać.
 • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~Lolo [79.124.107.*]
  Rosjanie nie kupują od Polaków ten majdan tak robi interesy jak bronił łajza
 • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~TRUPwypadl [188.29.165.*]
  Zblizamy sie znowu do historycznego dołka 2.48 zl, nizszy dołek to potwierdzenie trendu SPADKOWEGO ZWISA.
  Pilkarzem byla łajza, celebrytą jest wieśmiak, biznesmenem jest ekonomiczny NIEUDACZNIK !!!
  Rozenkowa niedojde niedlugo z długami wystawi za drzwi bo w rozporku hula wiatr.

  1.5 zl niedlugo, potem 99 gr, 50 gr i WYPAD z GPW.
 • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~TRUPwypadl [94.197.120.*]
  Minima kursu w zasiegu i 2.47 zl stoi gołe a to tylko potwierdzi TREND SPADKOWY.

  Kiedy 49 gr i wypad z ciaglych a potem z gieldy ?

  Kupie z 1000 sztuk zeby bylo czym sypac i otwierac coraz nizsze poziomy cenowe.
 • VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE !!! Autor: ~majdanii [195.50.110.*]
  2.45 zł czyli coraz niżej więc to potwierdzenie TRENDu SPADKOWego.

  niebawem 1.5 zl, potem 99 gr, 49 gr i WYPAD z GIEŁDY.
 • 1.3 zl juz sie zamledowalo - kolejny TEST to 99 gr Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
  kurs się osuwa i obsuwa, jeżeli dojdzie do bessy na całym rynku to tutaj będziemy oglądać grosze.
 • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~Typ [46.134.0.*]
  Akurat to był bardoj dobry bramkarz. Doświadczył zaszczytu gry z orzełkiem na piersi. Grał na MS. Kilkukrotnie był mistrzem Polski. Więc używaj argumentów jak mądry człowiek a nie pijana menda spod budki z piwem.
 • zamkniecie miesiąca kwietnia 2019 było 30 sztukami = wybielanie PODAŻY Autor: ~ulica [89.34.166.*]
  jakiś Mietek na ostatniej sesji kwietnia zamkna kurs 30 sztukami wiec wykres pokazał tylko -5.81% spadku bo inaczej byłby w granicach -12%

  ciągła PODAŻ na walorze i chyba niedługo możemy się szykować do WYJŚCIA DOŁEM i dalszego spadku kursu = LIPA na maxa

  .........

  to fakt że wykres nie kłamie i jest przygotowany do testu minimów z listopada 2018:

  https://stooq.com/q/?s=vab

  Transakcja zamykająca z ostatniej sesji kwietnia:

  16:39:34
  1,4600 (-5,81 ) 30
  37 TRANSAKCJA

 • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~Edek [37.30.6.*]
  I ten "głupek" wyjdzie z biznesu z dwiema bańkami na koncie. A taki geniusz jak ty mu to sfinansuje. On ma zarobić i nigdzie nie jest napisane, że na sprzedaży. Co za różnica? Grunt żeby kasa była na koncie. A ty medrco wyzywający od lajz nawet nie zauważyłeś, że akurat w piłce był całkiem dobry dzięki czemu dziś jego nazwisko jest rozpoznawalne.
  Ps. Rozumem, że można grać na akcjach, ale trzeba być naprawdę ułomnym intelektualne, żeby sądzić, że można w rok, dwa czy pięć wykreować coś wielkiego na rynku kosmetyków. Tu się liczy marka, marka i jeszcze raz marka. Może za 20 lat ta firmą będzie coś znaczyla. Ale na pewno nie będzie to handel podróbkami cudzych zapachów. Podróbkami za 100 zł.
 • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~piter [188.147.104.*]
  Do wakacji to tu będzie 50 gr. Nikt nie dotyka akcji na NC oczekiwanie na krach w USA ciąg dalszy. Wyrolowali ulice na NC na każdej spółce. Kto miał szczęście sprzedać na podbitce temu chwała . Tak się posuwa dawców kapitału.
 • testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2019? Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
  @Edek - co się tak zbulwersował, spokojnie bo ci zylka peknie. zostałeś pewnie ubrany w okolicy 5-6 zł bo liczyles na cud i że to tano skoro akcje chodziły po 8 zł.
  takich pseudo biznesmenów jak smalec to pełno na NC. jako piłkarz to była sportowiec LAJZA - bardziej słynął z burd nad morzem niż z gry w piłkę bo dobry piłkarz po karierze nie musi chałturzyć w centrach handlowych. chyba bardziej był też znany ze przerabial znane panie w show biznesie ktore juz wczesniej byly dobrze wyorane - nie ?
  smalec biznes już jeden położył w Szczecinie - sieć barów - sprawdź czy to prawda.
  sugeruje też ci sprawdzić ile VABUN miał straty przed wejściem na NC - może o tym nie wiesz wiec poszukaj - ktoś te strate musial pokryc bo inaczej ulica nie kupiłabym tych akcji w ogóle a tak to stratę się pokryło, akcje sie sprzedalo bardzo drogo, potem je wyhuśtali a dziś wykres pokazuje OPADŁEGO ZWISA - mi przypomina takiego przerobionego EDKA:

  https://stooq.com/q/?s=vab&c=1y&t=c&a=lg&b=0

  niebawem ten kształtujący się zwis od marca 2019 bedzie mial taka WIELKA CZAPĘ na końcu !!! a jak sie postarasz Edek to jeszcze TRYŚNIE :) lol

  ....................................................................................................................................
  tak jak tu inni pisza ten papier niedługo zobaczy 50 gr - tylko przyjdzie bessa w USA i zaczna sie wyprzedaze ze indexy będą nie -1% tylko -8% lub -15% to wtedy VABUN z zamknięcia 1.3 zl pewnie otworzy się na 1 zl a potem winda na 65 gr i tego Edziu ci życzę.
   
 • testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2019 Autor: ~WesołyGrabaż [178.37.120.*]
  Otóż to , Vabunka ładnie to ujęłaś , dla mnie jednak to nie majdan jest nr 1 w spółce ale reszta zarządu co już wcześniej osiągnęła spektakularny finał w poprzedniej spółce ... Historia najprawdopodobniej może się powtórzyć ale do tego czasu będą ciepłe stołeczki i piękne pensyjki . Ciekawi mnie też co się stało z Benem , chłop tak pięknie się rozpisywał o cyt. " Możliwych ścieżkach rozwoju " gdy tymczasem ...LIPA :)
 • Re: testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu Autor: ~anal [5.173.181.*]
  wszystko może być przygotowane pod potencjalne przejęcie tego czegoś na giełdzie. Zobaczymy w wakacje
 • Re: testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2 Autor: ~Edek [93.105.176.*]
  Ale bełkot. Bełkot forumowego ujadacza. Możesz szczekać ile wejdzie, ale RM to był naprawdę dobry piłkarz. A argument o chałturzeniu w centrach handlowych jako dowód na na to że był słabym pilkarzem to czystej wody idiotyzm. Bo o tym świadczą osiągnięcia. A to, że być może nie ma kasy....no i co z tego. Przewalił miliony jak setki sportowców. Byl dobry, zarabiał grubo i grubi żył. Przecież moj pies wie, że to żaden ewenement. Raczej standard. A tekst o pękającej zylce...tak typowa chamowa gdy brakuje intelektu.
 • Re: testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2 Autor: ~53lul [89.230.175.*]
  do Edka - jesli przewalił miliony i żył jak Król to nie upoważnia go do przewalenia akcjonariuszy , giełda to taki twór , firma idzie tam po pieniądze akcjonariuszy / posiadaczy akcji / jak był piłkarzem kasę dostawał z kontraktu , reklam itp . to było jego wynagrodzenie za pracę i przewalal jak chciacł to jego sprawa
  Giełda to wyższa klasa pozyskiwania kapitału , więc albo jest osobą którą ktoś wykorzystał/ nazwisko i firma / albo świadomym oszustem
  vabunka ma trochę racji , a ja troche akcji i wiedzę więc trudno o obiektywizm

 • @Edek - teraz na 99 gr ruszamy czy gdzie ? Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
  to jak panie Edward - co teraz sie bedzie dzialo na akcjach VAB ? podbitka pod publiczkę była wczoraj czy zaraz zaczeszesz jakieś Kacze Opowieści ? 22go dolek wczechczasow chyba zagral komus na nerwach, ale kasa mu się szybko skończyła na te wczorajsze ratowanie kursu ?

  mieliśmy obrót wczoraj, który razi w oczy = taka lepsza padaka, nawet 1.6 zl nie przebili a obrotu 20k i ta czarna podażowa świeca na samym końcu dobitnie to podkreśla jakie intencje mieli uczestnicy rynku w dniu 23/05/2019:

  https://stooq.com/q/?s=vab&c=1m&t=c&a=lg&b=0

  .............................................................................................................................................................................................................................................

  ktoś zrobił zamieszanie żeby jeszcze wyjść z tego z twarzą bo kurs nieuchronnie zbliża się do poziomu 1zl, obstawiam ze z tych 1.55 zł szybko się stoczy na 1.3 zl a potem na nowe minimum i zrobi wyjście dołem. jeżeli raport będzie porażka to zeby nie bylo tych 50 gr co tu niektórzy piszą :) bo LoL bedzie jeszcze wiekszy. na wykresie jak zwykle mały zrywki kursu i powrót do TRENDU a jaki on jest to wszystko tutaj widac:

  https://stooq.com/q/?s=vab&c=1y&t=c&a=lg&b=0
 • sliny papier ze prawie 99 gr juz steka Autor: ~qrool [89.36.69.*]
  skierował się na 99 gr i niebawem BUM BUM FANTASTIC - dziś prawie dołek wszechczasów przetestował i nikt tego kupować nie chce wiec się stoczy
 • 1.15 zl sugeruje nieuchronne zalamanie kursu = 80 gr czy 50 gr Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
  wykres nie kłamie = LIPA !!!
  ...............................................................................................................
  https://stooq.com/q/?s=vab&c=1y&t=c&a=lg&b=0
  ...............................................................................................................
  koniec września 2018 podbitka do prawie 3 zł i zjazd potem w listopadzie do ok 1.35 zł czyli 50% w plecy
  ...............................................................................................................
  w lutym 2019 podbitka do ok. 2.5 zl i do dziś zjazd do dołka 1.25 zł w maju 2019 - czyli znowu 50% w plecy
  ...............................................................................................................
  dalej idąc tym tropem i patrząc na podbitkę w maju 2019 to byla do ok. 1.65 zł więc 50% spadku daje nam 83 gr
  ...............................................................................................................
  potem bedzie podbitka z 83 gr do 1 zl i zjazd 50% zamelduje kurs na 50 gr a potem co ? wypad z giełdy !!!
 • p.EDEK piewco czy robimy WYJŚCIE DOŁEM i ZJAZD < 99gr Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
  https://stooq.com/q/?s=vab&c=3y&t=c&a=lg&b=0

  ................
  .....................
  wykres powyżej jakby chciał zasugerować że kurs niebawem zrobi WYJŚCIE DOŁEM i przyspieszy TREND SPADKOWY. bardzo LIPNIE to wygląda, kupujących brak a biznes ledwo co zipie z zyskami.
  aby nie było tych 50 gr i WYPAD z GIEŁDY bo to bedzie lipa totalna.

  ................
  .....................

  p. Edek ZAMILKŁ i już nie ujada bo kurs CORAZ NIZEJ i NIZEJ i jakby chciał przebić te 1zl i DOŁEM PADOŁEM !!!
  ................
  .....................

  https://stooq.com/q/?s=vab&c=1y&t=c&a=lg&b=0
 • robimy WYJŚCIE DOŁEM i ZJAZD < 99gr Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
  PORAZKA:

  https://www.pudelek.pl/artykul/150225/radoslaw_majdan_sprzedaje_coraz_mniej_swoich_autorskich_perfum_zyski_vabun_spadaja_z_roku_na_rok/
 • 0.884 zł = DOŁEK ponownie i WYJŚCIE DOŁEM Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
  kurs sie stacza o czym było pisane rok temu ale EDEK piał z zachwytu a dziś skomle jak burek w budzie tylko że kasa na bude jest u Smalca w firmie a zysków BRAK !!!

  WYJŚCIE DOŁEM i kurs 0.884 zl - kierunek 50 gr ?
 • VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE i HISTORIA STRAT lubi się POWTARZAĆ ! Autor: ~IRONMAJDAN [5.173.57.*]
  A na co liczyłeś że na cudzych plecach zarobisz dawco kapitału - do pracy póki ją masz
[x]
VABUN 0,00% 0,95 2019-10-17 17:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.