• VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE i HISTORIA STRAT lubi się POWTARZAĆ ! Autor: ~STRATAmajdana [195.50.110.*]
    Raport nie kłamie, rok temu chociaż był zysk niewielki a w tym już jadą na MINUSIE i za 6mcy maja 231392,20 zl STRATY.

https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2018-08/0000106470_201808140000115211.pdf

na działalności OPERACYJNEJ też STRATA

SPRZEDAŻ tez narastająco spadła o ok. 1 mln zł = spółka sie zwija a nie rozwija i aby nie zwinęła kapitału tych ubranych po 8zl, 7zl, 6zl, 5zl, 4zl i 3 zl. Są obawy że niedługo spadnie kurs na 1.5 zl, potem na 99gr a potem 50gr i WYPAD z GPW !!!

Przed wejściem na giełdę też ta spółka wygenerowała bodajze 1.5 mln straty z działalności operacyjnej ale zeby w ogole ja dopuścili do rynku to zapewne Majdanii musial wysuplac kase i pokryc strate z własnego rondla a potem wszystko przygłaskać i zamieść pod dywan żeby rynek nie wiedzial za duzo. Historia lubi się powtarzać (należy sprawdzić ile bylo straty przed wejściem na giełdę) bo ciągnie wilka do lasu.

• Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~weteran [212.106.17.*]
    Dlatego zaryzykowałem i zakładam, że poprawa musi być, może dystrybucja w Rasiji-spory rynek i tam powinni uderzyć. Przy tej cenie można zaryzykować i czekać.
  • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~Lolo [79.124.107.*]
    Rosjanie nie kupują od Polaków ten majdan tak robi interesy jak bronił łajza
  • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~TRUPwypadl [188.29.165.*]
    Zblizamy sie znowu do historycznego dołka 2.48 zl, nizszy dołek to potwierdzenie trendu SPADKOWEGO ZWISA.
    Pilkarzem byla łajza, celebrytą jest wieśmiak, biznesmenem jest ekonomiczny NIEUDACZNIK !!!
    Rozenkowa niedojde niedlugo z długami wystawi za drzwi bo w rozporku hula wiatr.

1.5 zl niedlugo, potem 99 gr, 50 gr i WYPAD z GPW.
  • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~TRUPwypadl [94.197.120.*]
    Minima kursu w zasiegu i 2.47 zl stoi gołe a to tylko potwierdzi TREND SPADKOWY.

Kiedy 49 gr i wypad z ciaglych a potem z gieldy ?

Kupie z 1000 sztuk zeby bylo czym sypac i otwierac coraz nizsze poziomy cenowe.
  • VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE !!! Autor: ~majdanii [195.50.110.*]
    2.45 zł czyli coraz niżej więc to potwierdzenie TRENDu SPADKOWego.

niebawem 1.5 zl, potem 99 gr, 49 gr i WYPAD z GIEŁDY.
  • 1.3 zl juz sie zamledowalo - kolejny TEST to 99 gr Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
    kurs się osuwa i obsuwa, jeżeli dojdzie do bessy na całym rynku to tutaj będziemy oglądać grosze.
  • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~Typ [46.134.0.*]
    Akurat to był bardoj dobry bramkarz. Doświadczył zaszczytu gry z orzełkiem na piersi. Grał na MS. Kilkukrotnie był mistrzem Polski. Więc używaj argumentów jak mądry człowiek a nie pijana menda spod budki z piwem.
  • zamkniecie miesiąca kwietnia 2019 było 30 sztukami = wybielanie PODAŻY Autor: ~ulica [89.34.166.*]
    jakiś Mietek na ostatniej sesji kwietnia zamkna kurs 30 sztukami wiec wykres pokazał tylko -5.81% spadku bo inaczej byłby w granicach -12%

ciągła PODAŻ na walorze i chyba niedługo możemy się szykować do WYJŚCIA DOŁEM i dalszego spadku kursu = LIPA na maxa

.........

to fakt że wykres nie kłamie i jest przygotowany do testu minimów z listopada 2018:

https://stooq.com/q/?s=vab

Transakcja zamykająca z ostatniej sesji kwietnia:

16:39:34
    1,4600 (-5,81 ) 30
    37 TRANSAKCJA

• Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~Edek [37.30.6.*]
    I ten "głupek" wyjdzie z biznesu z dwiema bańkami na koncie. A taki geniusz jak ty mu to sfinansuje. On ma zarobić i nigdzie nie jest napisane, że na sprzedaży. Co za różnica? Grunt żeby kasa była na koncie. A ty medrco wyzywający od lajz nawet nie zauważyłeś, że akurat w piłce był całkiem dobry dzięki czemu dziś jego nazwisko jest rozpoznawalne.
    Ps. Rozumem, że można grać na akcjach, ale trzeba być naprawdę ułomnym intelektualne, żeby sądzić, że można w rok, dwa czy pięć wykreować coś wielkiego na rynku kosmetyków. Tu się liczy marka, marka i jeszcze raz marka. Może za 20 lat ta firmą będzie coś znaczyla. Ale na pewno nie będzie to handel podróbkami cudzych zapachów. Podróbkami za 100 zł.
  • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE a może Rosja? Autor: ~piter [188.147.104.*]
    Do wakacji to tu będzie 50 gr. Nikt nie dotyka akcji na NC oczekiwanie na krach w USA ciąg dalszy. Wyrolowali ulice na NC na każdej spółce. Kto miał szczęście sprzedać na podbitce temu chwała . Tak się posuwa dawców kapitału.
  • testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2019? Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
    @Edek - co się tak zbulwersował, spokojnie bo ci zylka peknie. zostałeś pewnie ubrany w okolicy 5-6 zł bo liczyles na cud i że to tano skoro akcje chodziły po 8 zł.
    takich pseudo biznesmenów jak smalec to pełno na NC. jako piłkarz to była sportowiec LAJZA - bardziej słynął z burd nad morzem niż z gry w piłkę bo dobry piłkarz po karierze nie musi chałturzyć w centrach handlowych. chyba bardziej był też znany ze przerabial znane panie w show biznesie ktore juz wczesniej byly dobrze wyorane - nie ?
    smalec biznes już jeden położył w Szczecinie - sieć barów - sprawdź czy to prawda.
    sugeruje też ci sprawdzić ile VABUN miał straty przed wejściem na NC - może o tym nie wiesz wiec poszukaj - ktoś te strate musial pokryc bo inaczej ulica nie kupiłabym tych akcji w ogóle a tak to stratę się pokryło, akcje sie sprzedalo bardzo drogo, potem je wyhuśtali a dziś wykres pokazuje OPADŁEGO ZWISA - mi przypomina takiego przerobionego EDKA:

https://stooq.com/q/?s=vab&c=1y&t=c&a=lg&b=0

niebawem ten kształtujący się zwis od marca 2019 bedzie mial taka WIELKA CZAPĘ na końcu !!! a jak sie postarasz Edek to jeszcze TRYŚNIE :) lol

....................................................................................................................................
    tak jak tu inni pisza ten papier niedługo zobaczy 50 gr - tylko przyjdzie bessa w USA i zaczna sie wyprzedaze ze indexy będą nie -1% tylko -8% lub -15% to wtedy VABUN z zamknięcia 1.3 zl pewnie otworzy się na 1 zl a potem winda na 65 gr i tego Edziu ci życzę.

• testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2019 Autor: ~WesołyGrabaż [178.37.120.*]
    Otóż to , Vabunka ładnie to ujęłaś , dla mnie jednak to nie majdan jest nr 1 w spółce ale reszta zarządu co już wcześniej osiągnęła spektakularny finał w poprzedniej spółce ... Historia najprawdopodobniej może się powtórzyć ale do tego czasu będą ciepłe stołeczki i piękne pensyjki . Ciekawi mnie też co się stało z Benem , chłop tak pięknie się rozpisywał o cyt. " Możliwych ścieżkach rozwoju " gdy tymczasem ...LIPA :)
  • Re: testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu Autor: ~anal [5.173.181.*]
    wszystko może być przygotowane pod potencjalne przejęcie tego czegoś na giełdzie. Zobaczymy w wakacje
  • Re: testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2 Autor: ~Edek [93.105.176.*]
    Ale bełkot. Bełkot forumowego ujadacza. Możesz szczekać ile wejdzie, ale RM to był naprawdę dobry piłkarz. A argument o chałturzeniu w centrach handlowych jako dowód na na to że był słabym pilkarzem to czystej wody idiotyzm. Bo o tym świadczą osiągnięcia. A to, że być może nie ma kasy....no i co z tego. Przewalił miliony jak setki sportowców. Byl dobry, zarabiał grubo i grubi żył. Przecież moj pies wie, że to żaden ewenement. Raczej standard. A tekst o pękającej zylce...tak typowa chamowa gdy brakuje intelektu.
  • Re: testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2 Autor: ~53lul [89.230.175.*]
    do Edka - jesli przewalił miliony i żył jak Król to nie upoważnia go do przewalenia akcjonariuszy , giełda to taki twór , firma idzie tam po pieniądze akcjonariuszy / posiadaczy akcji / jak był piłkarzem kasę dostawał z kontraktu , reklam itp . to było jego wynagrodzenie za pracę i przewalal jak chciacł to jego sprawa
    Giełda to wyższa klasa pozyskiwania kapitału , więc albo jest osobą którą ktoś wykorzystał/ nazwisko i firma / albo świadomym oszustem
    vabunka ma trochę racji , a ja troche akcji i wiedzę więc trudno o obiektywizm

• @Edek - teraz na 99 gr ruszamy czy gdzie ? Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
    to jak panie Edward - co teraz sie bedzie dzialo na akcjach VAB ? podbitka pod publiczkę była wczoraj czy zaraz zaczeszesz jakieś Kacze Opowieści ? 22go dolek wczechczasow chyba zagral komus na nerwach, ale kasa mu się szybko skończyła na te wczorajsze ratowanie kursu ?

mieliśmy obrót wczoraj, który razi w oczy = taka lepsza padaka, nawet 1.6 zl nie przebili a obrotu 20k i ta czarna podażowa świeca na samym końcu dobitnie to podkreśla jakie intencje mieli uczestnicy rynku w dniu 23/05/2019:

https://stooq.com/q/?s=vab&c=1m&t=c&a=lg&b=0

.............................................................................................................................................................................................................................................

ktoś zrobił zamieszanie żeby jeszcze wyjść z tego z twarzą bo kurs nieuchronnie zbliża się do poziomu 1zl, obstawiam ze z tych 1.55 zł szybko się stoczy na 1.3 zl a potem na nowe minimum i zrobi wyjście dołem. jeżeli raport będzie porażka to zeby nie bylo tych 50 gr co tu niektórzy piszą :) bo LoL bedzie jeszcze wiekszy. na wykresie jak zwykle mały zrywki kursu i powrót do TRENDU a jaki on jest to wszystko tutaj widac:

• sliny papier ze prawie 99 gr juz steka Autor: ~qrool [89.36.69.*]
    skierował się na 99 gr i niebawem BUM BUM FANTASTIC - dziś prawie dołek wszechczasów przetestował i nikt tego kupować nie chce wiec się stoczy
  • 1.15 zl sugeruje nieuchronne zalamanie kursu = 80 gr czy 50 gr Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
    wykres nie kłamie = LIPA !!!
    ...............................................................................................................
    ...............................................................................................................
    koniec września 2018 podbitka do prawie 3 zł i zjazd potem w listopadzie do ok 1.35 zł czyli 50% w plecy
    w lutym 2019 podbitka do ok. 2.5 zl i do dziś zjazd do dołka 1.25 zł w maju 2019 - czyli znowu 50% w plecy
    dalej idąc tym tropem i patrząc na podbitkę w maju 2019 to byla do ok. 1.65 zł więc 50% spadku daje nam 83 gr
    potem bedzie podbitka z 83 gr do 1 zl i zjazd 50% zamelduje kurs na 50 gr a potem co ? wypad z giełdy !!!
  • p.EDEK piewco czy robimy WYJŚCIE DOŁEM i ZJAZD < 99gr Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
    https://stooq.com/q/?s=vab&c=3y&t=c&a=lg&b=0

................
    .....................
    wykres powyżej jakby chciał zasugerować że kurs niebawem zrobi WYJŚCIE DOŁEM i przyspieszy TREND SPADKOWY. bardzo LIPNIE to wygląda, kupujących brak a biznes ledwo co zipie z zyskami.
    aby nie było tych 50 gr i WYPAD z GIEŁDY bo to bedzie lipa totalna.

................
    .....................

p. Edek ZAMILKŁ i już nie ujada bo kurs CORAZ NIZEJ i NIZEJ i jakby chciał przebić te 1zl i DOŁEM PADOŁEM !!!
    ................
    .....................

• robimy WYJŚCIE DOŁEM i ZJAZD < 99gr Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
    PORAZKA:

https://www.pudelek.pl/artykul/150225/radoslaw_majdan_sprzedaje_coraz_mniej_swoich_autorskich_perfum_zyski_vabun_spadaja_z_roku_na_rok/
  • 0.884 zł = DOŁEK ponownie i WYJŚCIE DOŁEM Autor: ~vabunka [195.50.110.*]
    kurs sie stacza o czym było pisane rok temu ale EDEK piał z zachwytu a dziś skomle jak burek w budzie tylko że kasa na bude jest u Smalca w firmie a zysków BRAK !!!

WYJŚCIE DOŁEM i kurs 0.884 zl - kierunek 50 gr ?
  • Re: testowanie DOŁKA WSZECHCZASÓW i wyjście DOŁEM - w maju czy czerwcu 2 Autor: ~Edek [93.105.176.*]
    Chyba masz poważne problemy ze zrozumieniem tekstu. Oczywiście, że bycie wybitny w jakiejkolwiek dziedzinie nie uprawnienia do oszukiwania ludzi. Oczywiście, że bycie wybitnym w jednej dziedzinie nie gwarantuje bycia dobrym w drugiej. Nigdzie nie napisałem, że był dobrym graczem w piłkę i jest dobrym biznesmenem. Można RM obrażać na różne sposoby, ale sportowo to spełniony człowiek. Jego kariera była pełna sukcesów. Gdyby Vabun był odbiciem jego kariery to akcje dziś byłby po 2,5. A że są warte pół tego co podczas emisji..... I tak nie tak nieźle. Trzeba sobie zdawać sprawę z że ten biznes to ciężko rynek. I nie da się pójść drogą Backhamow. Gdyby tak było to w perfumerie składały by się z setek linii zapachowych. I wszystkie były by sygnowane przez gwiazdy sportu czy tv. Rozumiesz? Ktoś produkuje jakiś zapach, a jego jedyną atrakcją jest to, że flakon ma nazwę Backham, Lewandowski, Ronaldo, Messi. To nie wystarczy. Markę buduje się latami. Wkładając miliony w promocję. Tu tego nie ma i nie będzie. Ale jeśli RM wyjdzie z tego biznesu....będzie grubi zarobiony. Sukces jak za starych czasów. Zarobi dwie bańki. Dla nierozumiejących że dezawuowanie jego kariery sportowej to głupota czystej wody ( bo fakty są nieubłagane, to był dobry piłkarz) to dwójka i sześć zero. Dla kogoś komu nie jest obce myślenie to 16 lat pracy za pensje 10 tys netto miesięcznie. Jest sukces?
    Jeśli ktoś utopił kasę to jest sam sobie winien. Zaryzykował. Trudno. Ale przez to że Vabun się nie rozwinął nie wymaże się z historii mistrzostw Polski, występu z orłem na piersi, czy udziału na MS 2002. Miliony chłopaków chciałoby być na jego miejscu.
  • VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE i HISTORIA STRAT lubi się POWTARZAĆ ! Autor: ~IRONMAJDAN [5.173.57.*]
    A na co liczyłeś że na cudzych plecach zarobisz dawco kapitału - do pracy póki ją masz
  • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE i HISTORIA STRAT lubi się POWTARZ Autor: ~Red [5.173.185.*]
    Oj tu będzie płacz.
  • Re: VABUN - strata na sprzedaży ROŚNIE i HISTORIA STRAT lubi się POWTARZ Autor: ~Lewy [5.173.192.*]
    Idzie na dno jak kamień. Jeszcze może na fixy wyleci a wtedy to już kaplica.
[x]
VABUN -0,47% 1,06 2020-11-27 09:29:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.