• Chmielewski oddał akcje Autor: ~EONET [150.254.191.*]
    Przed chwilą poszło po 4,9, przed publikacją raportu... Ciekawi mnie bardzo kto to odebrał.
  • Re: Chmielewski oddał akcje Autor: ~Enigma [159.205.132.*]
    To może w końcu pójdziemy w górę :)
  • Re: Chmielewski oddał akcje Autor: ~vito [176.109.165.*]
    wreszcie !
    droga wolna, wałkarza nie ma już w spółce !!!!
    I dodatkowo super wyniki kwartalne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ładnie go wycyckali z akcji :) :) :)
  • Re: Chmielewski oddał akcje Autor: ~list [46.171.51.*]
    Jak dla mnie odebrała spółka. W końcu kasy mają w nadmiarze. A gościa wyrolowali aż miło. Coby tu nie gadać, kiedyś w nich zainwestował i oddał im właściwie po kosztach, z tą zasadą, że oni mają czas, a on kisi kasę więc go wreszcie trafił szlag.
    A jest to jedna z tych spółek, która mogła sobie spokojnie latać po 100zł
    Btw, bardzo dobry raport, jak zwykle. Trzeba ze smutkiem dodać.
    A może akcje odkupił jakiś finansowy, byłoby miło.
    Niech rynek przetrawi pakietówkę (poznamy kto kupił akcje) plus świetne wyniki za II kwartał i mamy 7/8 zł za akcję.
    Enigma. chciałbym, ale jakoś nie wierzę,myślę, że to byl własny skup. Dla mnie ten koleś, który sprzedał ten pakiet za grosze został w..many, ale stwierdził, że straci więcej, jak bedzie dalej kisił tego ogóra.

Spółka nie może ot tak sobie skupywać akcje własne po dowolnej cenie. O tym decyduje Walne, chyba, że podjęli kiedyś taką uchwałę, która jeszcze obowiązywała.
  • Re: Chmielewski oddał akcje Autor: ~vito [176.109.165.*]
    Dnia 2018-08-14 o godz. 13:58 ~list napisał(a):
    > Jak dla mnie odebrała spółka. W końcu kasy mają w nadmiarze. A gościa wyrolowali aż miło. Coby tu nie gadać, kiedyś w nich zainwestował i oddał im właściwie po kosztach, z tą zasadą, że oni mają czas, a on kisi kasę

on nie kisi, tylko potrzebuje kasy na gwałt:

"Zwalczanie przestępstw białych kołnierzyków, znanych w świecie pod angielską nazwą white collar crime, znalazło się na szczycie priorytetów organów państwa. Z najnowszych wytycznych Ministerstwa Sprawiedliwości, Prokuratora Generalnego i Prokuratora Krajowego płynie jasny przekaz, by służby ścigania kładły szczególny nacisk na zwiększenie stopnia wykrywalności tego typu przestępstw. Takie wzmożone ściganie przestępstw białych kołnierzyków ma na celu nie tylko aspekt sprawiedliwościowy, ale także uzasadnienie ekonomiczne".

• Re: Chmielewski oddał akcje Autor: yhm [84.10.157.*]
    Co prawda skończyła mi się cierpliwość i wyszedłem jakiś czas temu, ale ciekawe rzeczy zaczynają się dziać. Zobaczymy jakie będą komunikaty.
    Vito - blagam, Ty tak na serio... Szybciej dostaniesz 1000 + i bon na jarmarczne piwo od pogłowia niż któremuś z szulerni stanie się krzywda.

Wracając do meritum. Baba z wozu za świetną cenę. Spółka idealna, zyski perfetto. Jeżeli tego nie wykorzystają, to są frajerami, a my z kilkoma akcjami też. Niemniej czuję, że za jakiś czas polecimy na właściwe poziomy, bo od lat spółka daje ku temu podwaliny.

Podobnie było z NVV, tylko tam nie było sensownych zysków. Dziś po latach męczarni widać, że było warto brać kiedy było nisko. wydaje mi się, że Eonet mała łyżeczką też można wciągać.
[x]
EONET -2,68% 10,90 2021-01-13 12:20:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.