• Czemu takie małe zainteresowanie spółką? Autor: ~Godshot [83.27.4.*]
    Solidna spółka, lider rynku CEE, stabilny wzrost, dobre wyniki, niskie zadłużenie, dywidenda a zainteresowania ze strony inwestorów brak. Nie wiem co o tym myśleć. Wstępne wyniki za pierwsze półrocze 2018 pokazały wzrost dochodów o 43% r/r.
    8 sierpnia oficjalna prezentacja wyników dlatego zastanawiam się nad zakupem.
  • Re: Czemu takie małe zainteresowanie spółką? Autor: ~tech123 [89.228.241.*]
    Albo insiderzy wiedzą, że wyniki nie są takie dobre jak poprzednie i stąd ostatnie spadki, albo korekta techniczna po sporych wzrostach, który miały miejsce od połowy czerwca do połowy lipca. Ważnym poziomem wsparcia jest 48. Trwałe przebicie w dół spowoduje dalszy zjazd. Odbicie daje szanse na powrót do wzrostów.
    Na to wszystko nakłada się mizerna płynność, nikt większy tu nie wejdzie, bo potem nie będzie mógł wyjść
    Wg mnie wyniki 7.08 zadecydują, czy papier zaneguje wzrost zapoczątkowany w czerwcu i spadnie w okolice 40 (słabe wyniki), czy potwierdzi wsparcie na 48 i wróci do wzrostów (dobre wyniki). Wchodzenie w zeszłym tygodniu było ryzykowne, lepiej było poczekać do obecnego. Z tym, że te spadki to raczej wróżą średnie wyniki. Gdyby były dobre to ktoś by tam mocniej kupował. Obym się mylił, bo spółką również jestem zainteresowany i życzę wszystkim wzrostów i nowych maksimów :-)

• Re: Czemu takie małe zainteresowanie spółką? Autor: ~MW197 [5.184.213.*]
    Małe zainteresowanie GPW
[x]
NOVATURAS 0,00% 18,00 2021-09-21 14:39:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.