• I had a dream... Autor: ~steph [159.220.74.*]
    Spadamy na 13.80 po czym jazda na 22 zł
  • Re: I had a dream... Autor: ~reality [185.28.176.*]
    albo na 3.80 a potem 33
    po co takie prorocze teksty?

• Re: I had a dream... Autor: ~steph [159.220.74.*]
    Dnia 2018-07-27 o godz. 10:36 ~reality napisał(a):
    > albo na 3.80 a potem 33
    > po co takie prorocze teksty?
    >

o co Ci chodzi ziomek?

naprawdę miałem taki sen i będę wg. niego inwestował :) także zapisz sobie w pamiętniczku
  • Re: I had a dream... Autor: ~ciekawe [185.28.176.*]
    a tak przy okazji, za każdym razem rozbawia mnie zachowanie kupujących/sprzedających,
    mimo, że wydaje im się, że działają racjonalnie, jest inaczej, dosłownie praktycznie zawsze jak jest cisza na pokładzie to nic się nie dzieje, ale wystarczy JEDEN który się wysunie i sprzeda bądź kupi, od razu zaczyna się "lawina" dzisiaj dokładnie to samo widać, jeden sprzedał już się kolejka na sprzedazy ustawia, a jak tydzień nic się nie działo to siedzieli... tyle lat na giełdzie i nic się nie zmienia ;)
  • Re: I had a dream... Autor: ~flame [77.254.46.*]
    Dokładnie, dzisiejsze zagrania są śmieszne. Tak, jak mówisz, psychologia. Bo przecież następne wyniki będą pewnie śwetne, a i tak nawet teraz przy obecnej cenie wskaźniki niedopieszczone (nie jest to żadna rekomendacja). Więc może faktycznie zaczyna się zjazd niecierpliwych, by później silniejsi weszli i popchali na górę, jak się tu komuś przyśniło;) Ja czekam, bacznie obserwuję.

• Re: I had a dream... Autor: ~zolwik_tuptus [91.58.14.*]
    Ja się pytam się gdzie byli rodzice...?
    ... meble Fiorentino ..nie potrafiła zagonić "g&awiedzi"... A jaka jakość...
    Hummel Co ? Ty trutniu...
  • Re: I had a dream... Autor: ~Marcin_Scholke [91.58.14.*]
    Bat mann = mam bat czyli BACIK... WIEKSZISCIOWI akcjonariusze proszę nie sprzedawać akcji tak 4FUN przez najbliższe 3lata NIEWAZNE JAKA CENA... to co podałem to można realizować...PETARDA A ktoś w końcu mnie wypuści z BOXu bo kupite spółkę... JA napiszę na forum jak ... Kolega nie będzie miał żadnej akcji spółki - żadnej... Akcje ma kolega... A ja mu ufam...UFAM..tylko ...
    WariaCI się zdarzają na świecie KTOS wypuści...a potem na PARKIECIE będzie jaspisowa TANGO...
    WIEKSZISCIOWI kupować można zawsze...:]]]
  • Re: I had a dream... Autor: ~chomiczek_jasnowidz [91.58.14.*]
    nielatorosl mala dziewczynka ma trochę ponad roczek...
  • Re: I had a dream... Autor: ~turkuc_bacik [91.58.14.*]
    Nikt się nie PODPINA X 3 pod Pana Marcina Scholke - ... PODPINA to ważne słowo...robi co chce bo mu wolno WSZYSTKO...
[x]
4FUNMEDIA 1,92% 7,44 2021-12-03 16:44:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.