• Dwa pytania Autor: ~pytajnik [37.47.169.*]
    Pierwsze, to za ile obejmą nowe akcje menedzerowie (przede wszystkim p. Baran)? Za grosz złotówkę, 10zł? Kojarzy ktoś?
    Drugie - dlaczego chcą płacić 1,8mln za niecałe 70% spółki wycenionej na 1.6mln... coś mi się tu nie dodaje, ktoś coś?
  • Re: Dwa pytania Autor: ~fanx [188.146.0.*]
    Pod koniec roku na polskim rynku mają pojawić się elektryczne auta z Chin. Chodzi o samochody chińskiej marki Roewe. Jej dystrybutorem została notowana na New Connect spółka Govena Lighting. https://businessinsider.com.pl/motoryzacja/samochody-elektryczne-marki-roewe-kiedy-w-sprzedazy/bnqx96w
  • Re: Dwa pytania Autor: ~inwestor4fun [83.31.34.*]
    Menedżerowie będą obejmować akcje za wartość nominalną czyli 1 zł. Wiadomo to od 2 lat, nie wiem skąd teraz takie pytanie :)
    Jeśli chodzi o Cupsell może dlatego że obecny właściciel nie chciał sprzedać taniej? I tak Cupsell będzie wart dużo więcej niebawem.
  • Re: Dwa pytania Autor: ~Marcin_Scholke [84.161.189.*]
    Pudziana kiedyś szanowałem za całokształt ale myślałem że jest inteligentniejszy Najman zarabia na boksie a Pudzian sam nadstawia karku...powinien być dawno właścicielem KSW ...to on był jest KSW...
[x]
4FUNMEDIA 1,92% 7,44 2021-12-03 16:44:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.