• Nowy komunikat na stronie Autor: ~Marta [145.239.80.*]
    Drodzy Państwo mamy nowy komunikat link wartościowy?
  • Re: Nowy komunikat na stronie Autor: ~norka [176.221.122.*]
    Oni faktycznie wzięli się do pracy. Mój optymizm ma coraz bardziej realne podstawy.
  • Re: Nowy komunikat na stronie Autor: ~Muciacios [188.146.168.*]
    Szacunkowe dane sie pojawily...
  • Re: Nowy komunikat na stronie Autor: ~norka [92.60.131.*]
    Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku...drugi kwartał będzie zdecydowanie lepszy.
  • Re: Nowy komunikat na stronie Autor: ~Muciacios [94.254.137.*]
    nio lepszy lepszy bo kontrakty grubsiejsze , i na ojro tez cos uszczka bo idzie do gory i to nie malo jakies 100 tys pln. na dzien dzisiejszy biorac wartosc ojro i obecne kontrakty. szkoda tylko ze taka hossa robotnicza w zre na dlugi a nie na podzial zyskow. ale mam nadzieje ze odrobia ,splaca i pojda do przodu. moze nawet znajdzie sie jakis inwestor i dokapitalizuje za udzialy ale nie na takiej zasadzie jakiej chcialo gk. to sa moje pobozne zyczenia ,ale kto wie... tak jak Ty noreczko jestem co raz wiekszym optymista.
    zeszly rok przeszedl na niczym, praktycznie przynoszac straty wiec w tym nalezy sie odbicie
    no i wreszcie moze zarzad dostal rozumu..
    pozdrawiam
  • Re: Nowy komunikat na stronie Autor: ~norka [92.60.131.*]
    Nie tylko dostał rozumu, ale i sporządniał-te ostatnie komunikaty świadczą o innym podejściu do akcjonariuszy, bardziej transparentne i życzliwe. Jeszcze prezes niech rozliczy się ze sprzedaży swoich akcji navimor dla zrembu , bo to było nie w porządku w stosunku.do reszty akcjonariuszy-przynajmniej niech publicznie przyzna się do inwestycji jako chybionej i wyrazi ubolewanie oraz chęć odrobienia strat przy jego wsparciu finansowym.
  • Re: Nowy komunikat na stronie Autor: ~Muciacios [188.146.106.*]
    Raport q1 sie pojawil. Hmm jak to ze ponad mln brutto a netto pod kreska...
  • Re: Nowy komunikat na stronie Autor: ~mały [89.161.0.*]
    będzie dobrze, wzrost przychodów, poprawa wyniku fin, spadek zobowiązań, wynika z raportu za I kw.
[x]
ZREMB 0,46% 1,10 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.