• Udostępnili raport Autor: ~Kamil [145.239.80.*]
    Drodzy Państwo mamy nowy komunikat link co myślicie?
  • Re: Udostępnili raport Autor: ~modmot [178.36.18.*]
    Dnia 2018-05-18 o godz. 04:37 ~Kamil napisał(a):
    > Drodzy Państwo mamy nowy komunikat link co myślicie?

Od rana mam na temat raportu taką myśl: Przychody w górę, czyli biznes idzie w dobrą stronę, zysk w dół, ale wypłacają kwartalną dywidendę, więc nic ten raport nie zmienia u mnie przy tej inwestycji. Akcje mam dla kwartalnego zastrzyku gotówki i tylko żałuję, że nie mam tego 300-400k, bo wtedy mógłbym spokojnie z tego żyć :).
  • Re: Udostępnili raport Autor: ~WN [178.37.185.*]
    Dnia 2018-05-18 o godz. 14:24 ~modmot napisał(a):
    > Od rana mam na temat raportu taką myśl: Przychody w górę, czyli biznes idzie w dobrą stronę, zysk w dół, ale wypłacają kwartalną dywidendę, więc nic ten raport nie zmienia u mnie przy tej inwestycji. Akcje mam dla kwartalnego zastrzyku gotówki i tylko żałuję, że nie mam tego 300-400k, bo wtedy mógłbym spokojnie z tego żyć :).

Kwartalna dywidenda to rzeczywiście fajna sprawa, pisze to jako inwestor. Drugą spółką, która tak wypłaca jest BAH, n.b. twierdząc jakoby była pierwsza, co im wybaczam. Oprócz tego więcej nie słyszałem. Szkoda tylko, że KDPW podwyższył opłatę z 500zł na 1500zł, że o przepisach KSH dostosowanych do czasów kiedy akcjonariusz po dywidendę jechał z kuponem trzy dni wołami przez paryje, to już nawet nie wspomnę.
  • kupnno Autor: ~misia [178.252.59.*]
    prezes i zarzadu kupuje akcje po 3.28 to wiadomo ze bedzie grubo czyli tak jak kledzy pisali do konca grudnia dwu cyfrowka koło 13 zł
  • Re: kup Autor: ~olo [178.252.59.*]
    tez zaczynam kupować z rosadkiem do 6.50 i licze tak jak piszą koleżanki i koledzy ze do końca grudnia bedzie grubo 17 - 18 zł
  • Re: kup Autor: ~Waterloo [89.64.33.*]
    Bez sensu takie nakręcanie się. Jaka dwucyfrową do końca roku ? Wystarczy jak będzie stabilnie około 4 zł plus stabilna dywidenda.
[x]
IFIRMA 0,39% 25,60 2024-02-23 16:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.