• Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków Autor: ~Masakrator [77.111.247.*]
    Nie ma dnia żeby nie było wpisu:
    czy to już koniec spółki
    próbowałem się skontaktować
    spółka jest ścigana przez prokuraturę
    itp itd

Akcji jest 16 000 000 (szesnaście milionów)
    Erne kupił nawet akcje które nie są w obrocie.
    Słuby wzięły pewnie podprogowo.

Zapewne im wszystkim zależy żeby kurs spadł jak najniżej żeby nie mogli wyjść z zyskiem z inwestycji ...
    Czy wy naprawdę myślicie że wszędzie są jelenie wam równi?

Wykres 3 lata
    https://i.imgur.com/4R8yeAh.png

I wykres krótki dla tych co nie widzą że spadki powodują niecierpliwcy popuszczający parę akcyjek
    - bo brak na jedzenie
    - bo mi nie urosło 200% w tydzień
    - bo cała giełda na czerwono
    - inne ...

https://i.imgur.com/SzSCB88.png

Ledwo minęły ze 2 miesiące ...
    A gdzie będziecie jak będzie leciało na złotówkę?
  • Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków Autor: ~ciekawe [89.191.131.*]
    A masz wiedzę jak zostały rozliczone pieniądze za te pakiety ???
    bo tu były przypadki wcześniej że za gotówkę obejmowali a potem się okazywało że jednak za pakiety innych akcji (po zabiegu niby sprzedaży) hahaha
    podam drastyczne przykłady jakie były na spółkach Patrowicza - obejmował po 10 gr (słownie po dziesięć groszy) a sprzedawał z zyskiem po 1 groszu ba nawet robił następnie scalenie i dalej sprzedawał z zyskiem hahaha

jaką masz gwarancję że nie rozliczyli się w podobne sposoby podprogowo aby nie móc podawać prawdziwej wartości .....

• Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków Autor: ~Mirek [91.145.148.*]
    "Masakrator" zmasakrował jeszcze lepiej EBC

Napisał co ludzie piszą na forum
    (a piszą jak jest)

Sam nie miał nic do napisania ;)
    Poza wysiłkiem manipulacji psychologicznej na przedszkolakach :)
  • Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków Autor: ~Masakrator [77.111.247.*]

UWAGA

Wasza kasa i wasza sprawa - ale ja uważam że nagły wysyp takiej nagonki i dociskanie jak jeszcze coraz bardziej spada służy jednemu, czyli wyciśnięciu z was resztek akcji.

Ci sami co teraz ujadają odbierają te akcje po taniości a potem będą wam upychać na górkach. Tak jest zawsze a czas pokaże.
  • Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków Autor: ~hmmmmm [155.133.91.*]
    Jak ktoś uważa, że okazja, to pewnie załadowany pod korek :D

Byłem akcjonariuszem tej spółki ale przez ich zagrania wolałem sprzedać na stracie i mieć ją z głowy, popatrzcie na raporty i zapewnienia prezesa i skontrujcie to z ebi/espi, szczególnie ta sprzedaż na pakiety poniżej 5% :D
  • Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków Autor: ~ciekawe [89.191.131.*]
    Dnia 2018-04-26 o godz. 16:20 ~hmmmmm napisał(a):
    > Jak ktoś uważa, że okazja, to pewnie załadowany pod korek :D
    >
    > Byłem akcjonariuszem tej spółki ale przez ich zagrania wolałem sprzedać na stracie i mieć ją z głowy, popatrzcie na raporty i zapewnienia prezesa i skontrujcie to z ebi/espi, szczególnie ta sprzedaż na pakiety poniżej 5% :D

Na dobrą sprawę to kwalifikuje się pod paragraf, jeśli ktoś stracił dziwię się że tego nie wykorzystał i sprawy nie założył to jest moje zdanie, manipulowanie informacjami i tyle.
    Getback - tak został zahaczony "KNF złożyła do Prokuratury Krajowej zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa manipulacji informacją. Wszczęła też postępowanie administracyjne, bo podejrzewa, że GetBack podał nierzetelne informacje w sprawozdaniach finansowych "
    dzieje się na rynku i czas najwyższy bo ludzi oszukiwano na każdym kroku !!!!
  • Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków Autor: ~hmmmmmmmm [155.133.91.*]
    Obawiam się, że za mało medialna sprawa, takie amber goldy czy większe afery mogą służyć do zbijania kapitału publicznego, jakieś "drobne" wałki z NC- raczej marne szanse, że się za to wezmą na poważnie...

Znasz UBT? Kilkanaście mln łącznie z okazji obligacji i akcji poszło, a były prezes sobie działa, na google grafika nawet zdjęcie z premierem + jakaś fundację założył, że niby karma wraca i jakieś ICO carma clutch ala kryptowaluty zbiórka kasy :D Cyrk na kółkach...

Jak ktoś jest prawnikiem/radcą prawnym to sobie może napisać pismo, drobny taki jak ja to może sobie co najwyżej na forum co nieco napisać...
  • Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków Autor: ~ebc [62.182.146.*]
    takich spółek się nie tyka chyba że się chce pozbyć kapitału
  • Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków Autor: ~ebc [89.70.253.*]
    16 mln akcji a tutaj kilkanaście-kilkadziesiąt kilo akcji zbija kurs na łeb na szyję ... tak tak siedzicie wszyscy bezinteresownie ...
  • Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków Autor: ~hmmmm [155.133.91.*]
    Dnia 2018-04-27 o godz. 00:22 ~ebc napisał(a):
    > 16 mln akcji a tutaj kilkanaście-kilkadziesiąt kilo akcji zbija kurs na łeb na szyję ... tak tak siedzicie wszyscy bezinteresownie ...

Jakbyś zaliczył sporą obsówkę na spółce, która leci sobie w kulki z drobnymi, to też byś bezinteresownie pisał na forum ;)

Tak w ogóle to czy nowy zarząd coś planuje oprócz puszczania inf w eter? I ciekawe co planują "nowi" akcjonariusze, co mają pakiety poniżej 5% z większego :D
  • Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków Autor: ~Mirek [91.145.148.*]
    Dnia 2018-04-27 o godz. 22:42 ~hmmmm napisał(a):
    > ... czy nowy zarząd coś planuje oprócz puszczania inf w eter? I ciekawe co planują "nowi" akcjonariusze, co mają pakiety poniżej 5% z większego :D

Takie infa to nie wynikaja z planów, ale z musu.
    A Ty jakbyś nie chciał przekroczyc 5% tylko zblizyc sie do nich to dlaczego?

• Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków Autor: ~wilk [185.204.193.*]
    Strzepali kurz
[x]
HEMP 3,70% 0,56 2020-10-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.