• Dzisiaj obrót 333 sztuki Autor: ~Kordian [217.214.148.*]
    Brawo Panowie i Panie...mamy chyba rekord...dobija mnie ta płynność.
  • Re: Dzisiaj obrót 333 sztuki Autor: ~Kasjer [94.254.183.*]
    Rekord to był w marcu, jak przez 4 sesje pod rząd nie było w ogóle obrotów i żadnej transakcji. Cóż- takie rzeczy bywają też na nieco większych spółkach... Już pisałem wcześniej: taką mamy teraz giełdę! W dobrych czasach (2011-2013) każdy spadek dobrej fundamentalnie spółki inwestorzy wykorzystywali do zakupów. Od kilku lat na średnich i małych spółkach mamy spadki, kiszenie, kilkumiesięczne konsolidacje i ogólnie słabe odreagowania i równie lichutkie wzrosty. Nawet wyniki nie mają znaczenia. Gdzie wejdzie większa spekuła, tam są większe wzrosty.
  • Re: Dzisiaj obrót 333 sztuki Autor: ~Wsiadający [46.169.160.*]
    Tak spojrzałem ,zleceń kupna Brak !!!
    Mam nadzieję ,że sprzedający ustawi sprzedaż jeszcze niżej ?? Poczekamy i zobaczymy >>
  • Re: Dzisiaj obrót 333 sztuki Autor: ~Kordian [217.214.147.*]
    To jest smutne. Po co chcesz kupowac skoro nie ma komu sprzedac?
  • Re: Dzisiaj obrót 333 sztuki Autor: ~Kasjer [94.254.178.*]
    Oj tak. Bardzo smutne. Kupiłeś jak tu wszędzie wypisujesz 150 tys. papiera a teraz biadolisz? Przed zainwestowaniem takiej kasy nie sprawdzałeś, co to za spółka i co tu się z kursem wyrabia? Sorry, ale trochę to dziwne...
  • Re: Dzisiaj obrót 333 sztuki Autor: ~Kordian [217.214.147.*]
    Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Moze faktycznie mnie ta sytuacja irytuje ale nie oznacza to ze od tej inwestycji w moim przypadku swiat mialby sie zawalic...chocby nawet miala zbankrutowac, czy kosztowac kilkanascie groszy.
    Przyznam ze czasem chce wyjsc z tej spolki ale nie ma jak. Dziwi mnie ze prezes i reszta nie interweniuja i nie ma jasnego planu i rozwojowej strategii od kilku lat te same tory.
    To jak dobieram spolki to moja sprawa, a pozalic sie zawsze mozemy na forum bo przeciez jestesmy udzialowcami tego waloru.
    Ty tez mozesz...chyba nie powiesz mi ze sytuacja jest kolorowa?
  • Re: Dzisiaj obrót 333 sztuki Autor: ~Wsiadający [37.249.171.*]
    I widzisz miałem rację ??
    Sprzedaj swoje 150 tys,bo zjedzie z kursem na 60 gr.
  • Re: Dzisiaj obrót 333 sztuki Autor: ~Daro [5.172.255.*]
    I co leszczyki...nizej coraz nizej...ja tam czekam na swoje 60 groszy i się doczekam
  • Re: Dzisiaj obrót 333 sztuki Autor: ~robhal [95.160.157.*]
    daro przy tych obrotach na tej spolce to musisz byc rekinem gieldowym jak innych uwazasz za leszczy
[x]
PATENTUS 2,86% 1,44 2019-12-06 16:10:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.