• Kolejny duży kontrakt stracony przez Awbud, kara do zapłacenia Autor: ~Cena [193.0.116.*]
    Awbud stracił kolejny duży kontrakt - tym razem w Łodzi inwestor wypowiedział, ponad 700 tys. zł kary do zapłacenia przez Awbud, a inwestor grozi, że to nie koniec i może wystąpić do Awbudu o odszkodowanie. Nie dziwne, że akcje tak nisko i tendencja zniżkowa. Co się stało, przecież ten kontrakt całkiem świeży, zawarty w końcówce kwietnia tego roku.
  • Re: Kolejny duży kontrakt stracony przez Awbud, kara do zapłacenia Autor: ~John [89.70.253.*]
    Kontrakt nie taki znowu duży ale to bez znaczenia.

No niestety Awbud to moja osobista porażka:
    1) coraz gorsze wyniki i straty/problemy z kontraktami
    2) masa chętnych co odpowiedzieli na wezwanie
    3) brak jakiejkolwiek płynność czyli kasa zamrożona

Murapol nic już nie musi robić, posiada 66% to nawet nie musi wezwania ogłaszać bo akcjonariusze sami stąd pouciekają. Jeszcze kwartał i kurs będzie na poziomach po jakich ja lata temu zbierałem. Oczywiście akcji w arkuszu póki co niewiele mogą być znaczące ruchy góra-dół. Ja powoli się żegnam z państwem i życzę wszystkiego dobrego.
  • Re: Kolejny duży kontrakt stracony przez Awbud, kara do zapłacenia Autor: ~Mir [94.254.244.*]
    Nie poddawaj się. Awbud jeszcze urośnie trochę a to dobrze że kontrakty nierentowne zamyka.
  • Re: Kolejny duży kontrakt stracony przez Awbud, kara do zapłacenia Autor: ~John [89.70.253.*]
    Wielka szkoda no ale trudno. Siedzialem 3 lata wystarczy. Przespalem 7.50 i zgubila mnie slepa wiara. To jest dobra spolka ale nieruchawa w sytuacji gdy gruby ma 2/3 akcji. Poki co zmierzamy w kierunku ze będziemy wdzieczni jak ktos w ogole od nas akcje odkupi. A inne spolki okazje odjezdzaja. Wyniki slabe w tak dobrym roku. Zanim rynek budownictwa przemysłowego sie rozbuja z nowej kasy unijnej to znowu czekac trzeba ze 2 lata na efekty i rentownosc.
[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.