• do 15.01 PRZEBIJEMY 0,2??? Autor: ~obserwator [94.254.249.*]
    STAWIAM NA TAK!!!

• Re: do 15.01 PRZEBIJEMY 0,2??? Autor: ~Marian [213.231.202.*]
    Będzie będzie

Mam pakiet ale dokupie.

W kilka lat będzie tu 10tys procent up!
  • Re: do 15.01 PRZEBIJEMY 0,2??? Autor: ~MM [62.87.254.*]
    PRZEBIJE

WARTO MIEC PAPIER.  WCHODZĘ!!!

JAK TYLKO WEJDA W MARYCHĘ TO BEDZI DRUGI BITCOIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: do 15.01 PRZEBIJEMY 0,2??? Autor: ~dr_wezol [83.168.124.*]
    Nie ma ktos jakiejś wolnej gotówki, żeby chociaż zobaczyć, ile kolega na 0,13 wystawił? :-)
  • Re: do 15.01 PRZEBIJEMY 0,2??? CHYBA NIGDY 0,13 Autor: ~obserwator [94.254.253.*]
    TRZEBA INFO I KONKRETNE DZIAŁANIA!!!
  • Re: do 15.01 PRZEBIJEMY 0,2??? CHYBA NIGDY 0,13 Autor: ~dr_wezol [83.168.124.*]
    Dnia 2018-01-03 o godz. 20:31 ~obserwator napisał(a):
    > TRZEBA INFO I KONKRETNE DZIAŁANIA!!!

Ty to masz wahania nastroju :-) Raz hurraoptymizm, po paru godzinach skrajny pesymizm.
    Na "konkretne działania" to bym szybko nie liczył. Sam proces dopuszczania towaru (suszu czy oleju z marihuany) może trwać 270 dni :-) Tyle czasu - maksymalnie oczywiście - ma Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych. Wystarczy znów popatrzeć jak to było w Niemczech - sprawy prawno-regulacyjne zakończyły się w marcu 2017. A pierwsza marihuana z Kanady przyjechała do Niemiec chyba w połowie września. O ich uprawach krajowych w ogóle na razie nie ma co mówić, choć licencje dawno wydane - na razie mogą liczyc tylko na import. Jak my w Polsce.
    Ale to nie przeszkadza, że tam - przejmując niemieckie firmy albo wchodząc z nimi w układy biznesowe - pojawili się już główni gracze - właśnie z Kanady. Canopy Growth, Aurora Cannabis, Cronos...
    Moim zdaniem, jedyne info na jakie możemy liczyć wcześniej niż za kilka miesięcy to właśnie info o wejściu jakiejś światowej firmy do Medical Cannabis. Albo informacji o współpracy biznesowej z takim gigantem (bo tylko giganci mogą sobie pozwolić na wchodzenie do Europy).
    Medical Cannabis to w tej chwili można powiedzieć - marihuanowy start-up. Mają nazwę, ludzi znających branżę medyczną i - moim zdaniem to najważniejsze - stoją za tym Karaszewski i ciocia Blanka Rosenstiel ze swoimi rozległymi znajomościami.
    Od zwykłych start-upów na giełdzie różni się Medical Cannabis jednym - grubo ponad połowa akcji ( i to tych w rękach najważniejszych akcjonariuszy) nie jest dopuszczona do obrotu na giełdzie. A prawie wszystkie pozostałe, które są notowane, były obejmowane przez większych inwestorów ale i przez drobnicę po dużo wyższych cenach niz dzisiejsze 13 gr. Dlatego sa takie zlecenia na s po 70 gr czy po 2 zł. To w większości pewnie nie są ludzie, którzy chcą zarobić tysiące procent. To sa ludzie, którzy chcą wyjśc na zero po latach trzymania tych akcji.
    W październiku 2016, kiedy spółka wróciła do obrotu po tym jak udało się zawrzeć układ, ktoś na pierwszych sesjach sprzedał może 3 może 4 mln akcji po 1-2 grosze. Bo może miał już dość tych akcji, albo potrzebował na meble do pokoju córki. Może jeszcze ktos sprzedał 1 mln w przedziale 2-3 gr na początku 2017. Od tej pory w tej piaskownicy bawimy się tylko my - drobnica giełdowa. Klepiemy babki, ale świeżego piasku juz nikt raczej nie dorzuca - warto popatrzeć na obroty.
    Pisałem wcześniej, że w przedziale 10-13 gr pojawi się pewnie więcej akcji, niż wynikało z arkusza. Pisałem, że wiosną widziałem zlecenia po 600 tys i 400 tys. Może to ta sama osoba, może dwie. Nie wiem czy i ile zdążyły sprzedac wcześniej. Ale podejrzewam, że teraz ta osoba stoi na 13 gr.

Jeszcze wracając do "konkretnych działań" spółki. Konkretnie to działają właśnie takie firmy jak te z Kanady - Canopy czy Aurora. I dlatego każda z nich kosztuje dziś ponad 6 miliardów dolarów, czyli chyba więcej niż KGHM. I tej wielkości spółka - np. Aurora - urosła wczoraj 23 proc. Dziś rośnie w tej chwili 18 proc. A od listopada urosła juz o kilkaset procent. Bo na świecie jest marihuanowa hossa. Jak nasz marihuanowy start-up zacznie "konkretnie działać" na pewno nie będzie wyceniany na 26 mln zł....

Można kupić Medical Cannabis, można nie kupić. Można sprzedać. Można poczekać. Wszystko można :-) Dlatego -moim zdaniem - jest ok.
    A akcje po 13 gr się skończą, głowa do góry.
  • Re: do 15.01 PRZEBIJEMY 0,2??? CHYBA NIGDY 0,13 Autor: ~dr_wezol [83.168.124.*]
    Skoro facet złożył zlecenie z ukrytą sprzedażą wczoraj, to zgodnie z nowymi regulacjami musi mieć wartość przynajmniej 50 tys. zł. Czyli tych akcji na 0,13 musiało być przynajmniej 380 tys. Wczoraj nie tylko on sprzedał, więc zostało jeszcze sporo.
    Ja stawiam, że było łącznie 400-600 tys.sztuk.
    Od kwietnia bodaj obroty dzienne nie przekroczyły nigdy 300 tys. szt.
    czyli rozbieranie batona potrwa. Ale do 15 stycznia to są szanse, nie martw się Obserwator :-) Bo wyżej do 20 gr to juz chyba nikt ukryciaka nie postawi
  • Re: do 15.01 PRZEBIJEMY 0,2??? CHYBA NIGDY 0,13 Autor: ~Zdzicho [91.210.245.*]
    Pytanie kto i dlaczego sprzedaje po 13, skoro firmy z tej branży na innych światowych giełdach ciągle rosną.
  • Re: do 15.01 PRZEBIJEMY 0,2??? CHYBA NIGDY 0,13 Autor: ~Zdzicho [91.210.245.*]
    Obstawiam w najbliższym czasie spadek ceny
  • Re: do 15.01 PRZEBIJEMY 0,2??? CHYBA NIGDY 0,13 Autor: ~Waldek [31.0.122.*]
    Będzie okazja żeby dobrać poniżej 0,13.

Ja mam inną kwestię do poruszenia.

O co chodzi z godzinami transakcji ?
    Do tej pory były dwa strzały w okolicach 11 i 15 - normalna sprawa przy braku notowań ciągłych. Dziś pojawiły się transakcje w okolicy 14 i grubo po 15.

No i ile w końcu dziś było obrotu.
    Może wyjdę na ignoranta i niedouczonego ale co innego znajduje w swoim systemie transakcyjnym a co innego można znaleźć na portalach giełdowych.
[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.