• zaczyna iskrzyć Autor: ~obserwator [62.87.254.*]
    w ciągu 10 sesji powinno przebić 20 gr

spekulacyjnie może tutaj być kilka tysięcy % up!!

a jak wejdą w marychę to winda wieksza niż na bitcoinie
  • Re: zaczyna iskrzyć Autor: ~Genmax [31.0.85.*]
    Możesz mieć rację
  • Re: zaczyna iskrzyć Autor: ~Bio [193.243.143.*]
    http://mjinews.com/aurora-cannabis-denmark-partner/
    4 stycznia 2018 r. Kanadyjski producent konopi marihuany Aurora Cannabis (TSX: ACB) ogłosił swoją decyzję o współpracy z duńskim Alfredem Pedersenem i synem, aby kultywować i ostatecznie sprzedawać marihuanę w całej Europie. 
    "To kolejny wielki krok dla Aurory, ustanawiającej nas jako wiodącą firmę produkującą konopie indyjskie w Europie, rynek z ponad 400 milionami ludzi, dramatycznie przyspieszający naszą międzynarodową ekspansję" - powiedział w komunikacie prasowym Terry Booth, dyrektor generalny Aurora Cannabis 
    Według Reuters duńska firma jest najbardziej znana z produkcji pomidorów i papryki. 
  • Re: zaczyna iskrzyć Autor: ~dr_wezol [83.168.124.*]
    https://www.benzinga.com/trading-ideas/long-ideas/17/12/10955919/the-first-us-listed-marijuana-etf-ignites-today

Taki najnowszy wynalazek z branży cannabis - marihuanowy ETF zza Atlantyku. Ruszył 26 grudnia i już ponad 20 proc. do przodu. Jak na ETF, chyba nieźle?
    Jak ktoś ostrożny i nasze Genesis Energy za ryzykowne - może warto rozważyć, jeśli się ma możliwości handlu za Oceanem.
  • Re: zaczyna iskrzyć Autor: ~Daser [37.248.153.*]
    JA ZAKUPIŁEM, MYŚLĘ ŻE ZYSKI MOGĄ BYĆ DUŻE :)
  • Re: zaczyna iskrzyć Autor: ~Bio [193.243.143.*]
    nikt nie sprzedaje taniej, wszyscy chcą tylko kupić
  • Re: zaczyna iskrzyć Autor: ~Le [94.254.128.*]
    Ciekawe czy przebijemy ukryciaka do końca tygodnia. Dla tych co są tu nowi przypomnę że mamy ukryte zlecenie na S około 300 Kilo po 13gr
    Dnia 2018-01-11 o godz. 12:21 ~Le napisał(a):
    > Ciekawe czy przebijemy ukryciaka do końca tygodnia. Dla tych co są tu nowi przypomnę że mamy ukryte zlecenie na S około 300 Kilo po 13gr

On część sprzedał a resztę chyba podzielił i ustawił od 12 gr w górę. Jeśli teraz na 13 byłoby ukryte, musiałoby być znów za minimum 50 tys. zł. Chyba nie ma.
    Dziękuję za info.Ja po prostu myślałem że jak ustawisz WUJ to już nie można się wycofać nie czytałem tych nowych regulacji
    Myślę, że jak facet nas wystraszył tym ukrytym na 13, to po spadku na 10 wycofał zlecenie, a akcje, które mu zostały podzielił na mniejsze zlecenia.

Jeżeli liczył na odkup w niższej cenie to za wiele nie kupił no chyba że potrzebował kasy samochody są w wyprzedaży rocznik 2017 :)
[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.