• 13 groszy Autor: ~Le [94.254.128.*]
    Po arkuszu widać że po tym progu 13 gr dalej jakoś pusto Ciekawe to czyżby tylko niedowiarki chciałyby sprzedać niżej?
  • Re: 13 groszy Autor: ~Le [94.254.137.*]
    Witam. ponawiam pytanie co będzie jak przekroczy 13 gr ? Czy warto wejść więcej i zakupić ?
  • Re: 13 groszy Autor: ~Limak83 [78.131.236.*]
    Jak byśmy znali odpowiedź na to pytanie to wszystko było proste. Hmm, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana...
  • Re: 13 groszy Autor: ~dr_wezol [83.168.124.*]
    Nie chcę się wymądrzać, zwłaszcza, że żadnej Ameryki nie odkryję.
    Na tych 10-13 groszach na s stoją (no, powiedzmy 11-13, bo dziś te po 10 gr kupili) tylko zarobieni, którzy brali niżej w ciągu ostatniego roku, ściśle to chyba od października 2016, kiedy Genesis Energy wróciło do notowań po zakończeniu udanego układu z wierzycielami.
    Tych akcji po 11-13 gr może byc więcej, niż to widać w karnecie. Wiosną raz ktoś wystawiał 400 tys a potem ktoś 600 tys. Nie wiem, czy to ta sama osoba i czy do tej pory zdołała się tego pozbyć. Albo zmieniła zdanie.
    Od 14 do 20 groszy na s jest dziura, bo od dawna nikt nie miał okazji kupować np. po 10- 13. Jak kupią teraz, to pewnie część pojawi się na s na takich właśnie poziomach 14-20. Ale tego powinno byc bardzo mało.
    Spółka jeszcze pięc lat temu, w 2012 była notowana i po 20 z hakiem i po prawe 50 groszy. Były emisje po 50 gr a nawet chyba po 3 zł. Dla tych ludzi, żeby wyjść choćby na zero, to jeszcze długa droga. Ale właśnie przy takich poziomach 40-60 gr może być większy obrót, jeśli oczywiście w ogóle do tych poziomów dojdziemy.
    Ja myślę, że szanse są duże. O branży, która jest czymś absolutnie nowym nie tylko na polskim rynku, ale w większośc krajów Europy ( a niektóre dopiero pójda w nasze ślady i ten rynek otworzą) pisaliśmy, więc nie będę zanudzał. Spójrzmy na sprawę od strony akcjonariatu i potencjalnej podaży. Część głównych akcjonariuszy w ogóle nie może sprzedać akcji, bo nie są notowane, a Calatrava, który jako jedyny duży i zarazem najstarszy stażem akcjonariusz mogłaby teoretycznie sprzedać coś choćby dziś, ma te akcje właśnie po takich cenach - np. 50 groszy. Myślę, że ten pakiet akcji Medical Cannabis - 55 mln - ma w przyszłości pozwolić wyjść z problemów finansowych Calatravie. No, ale na pewno nie teraz, bo teraz to jest warte śmieszne 5,5 mln a sprzedaż oznaczałaby w wynikach Calatravy ogromną stratę. Calatrava jest zawieszona, ma długi i jedyne co stanowi jakąs wartośc to akcje Genesis Energy czyli Medical Cannabis. Albo zarobią na tym krocie i wyjdą z kanału, albo... nie mają chyba nawet po co wracać do notowań.
    Myślę, że oni wiedzą, na co czekają.

• Re: 13 groszy Autor: ~Le [94.254.134.*]
    Po 13gr ja myślę że będzie zawieszenie
  • Re: 13 groszy Autor: ~dr_wezol [83.168.124.*]
    Dnia 2017-12-22 o godz. 14:49 ~Le napisał(a):
    > Po 13gr ja myślę że będzie zawieszenie

Zawieszenie? Z jakiego powodu? Widełki były do 14 groszy
  • Re: 13 groszy Autor: ~Le [94.254.134.*]
    Z powodu braku akcji spóźnialski weźnie wszystko PKC
[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »