• W Niemczech też najpierw szło opornie Autor: ~dr_wezol [83.168.124.*]
  http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/304139812-Niemcy-Miliardowy-interes-z-medyczna-marihuana.html

  Tekst powstał parę miesięcy po tym, jak teoretycznie marihuana już była w aptekach, a piszą raczej w czasie przyszłym. Czyli też trzeba było czasu. Ale jedno się sprawdziło - pisali o Kanadyjczykach i Kanadyjczycy przyszli. I to obie największe firmy - Canopy i Aurora.

  A my czekamy na publikację rozporządzenia. A zanim wnioski importowe zostaną rozpatrzone, zanim produkty dopuszczone do obrotu na naszym rynku to ho-ho.
  Jak ktoś liczy, że oni zaczną tę marihuanę sprzedawać za miesiąc czy trzy - to niech zapomni. Nikt pewnie w Polsce nie zacznie tego sprzedawać wcześniej niż w połowie przyszłego roku.
  Ale wieści o przygotowaniach do tej sprzedaży, infa o kontraktach, czy wejściu jakiegoś inwestora z branży - takie rzeczy - po publikacji rozporządzenia -mogą się pojawić każdego dnia.

  Poza tym takie Deutsche Cannabis zanotowało niewiarygodny rajd - 850 proc. w trzy dni w styczniu tego roku, po decyzji Bundestagu w sprawie recept, a nie dlatego, że jakoś zaczęli cos więcej sprzedawać. Czyli tu sprawy prawne mają kapitalne znaczenie. A my dopiero po publikacji rozporządzenia będziemy mogli powiedzieć, że ten biznes jest w Polsce legalny.
 • Re: W Niemczech też najpierw szło opornie Autor: ~dr_wezol [83.168.124.*]
  http://www.sharedeals.de/2017/01/deutsche-cannabis-das-ist-verrueckt/

  Pisali o tym szaleństwie z Deutsche Cannabis, że to nawet 1000 procent w dwa dni poszło w górę.
  No to kochani, jak Liroy złoży choćby projekt o refundacji niektórych leków z marihuany dla np. chorych na raka czy cos innego to i u nas też będzie powód do szaleństwa. Ustawę o medycznej marihuanie poparł cały Sejm, tylko dwóch posłów było przeciw.
 • Re: W Niemczech też najpierw szło opornie Autor: ~dr_wezol [83.168.124.*]
  https://www.tilray.com/press-/tilray-germany-full-spectrum-export

  Zobaczcie - Niemcy z legalizacją medycznej marihuany są bodaj prawie rok przed nami, a dopiero teraz kolejne z największych firm kanadyjskich z branży medical cannabis wchodzą na niemiecki rynek. Za każdym razem - przez jakąś niemiecką firmę.
  Naszego rynku firmy z Kanady, USA czy Izraela też nie odpuszczą. Publikacja rozporządzenia do ustawy o marihuanie medycznej ministra zdrowia to dopiero początek gry na tym rynku. Czekaliśmy od lutego, ale to tylko początek emocji. Wszystko co ważne dla Genesis Energy, czyli Medical Cannabis - dopiero przed nami.
[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.