• Nowy dobry raport Autor: ~Zosia [145.239.80.*]
  Opublikowali nowy raporcik i to z potencjałem https://www.igpw.pl/komunikaty/raport/awbud/729418 i czekamy na kolejne info :)
 • Re: Nowy dobry raport-czyżby?Czy znasz ostatnio podane wyniki fin.? Autor: ~wojtek [213.17.181.*]
  A akcje Awbudu najniżej "od stuleci", taka prawda, spółka na minusie, chwali się wartością kontraktów, ale nie ma info, jaka jest marża, jakie koszty i ile i w jakim czasie (oraz czy w ogóle) Awbud coś z tego zarobi. Więc nie ma co w ogóle pisać o tym, jaka jest wartość tego rodzaju komunikatów. To giełdowa cena akcji dla spółki giełdowej jest najważniejszym testem wartości tej spółki. I tyle.
 • Re: Nowy dobry raport-czyżby?Czy znasz ostatnio podane wyniki fin.? Autor: ~Mit [94.254.147.*]
  Spółka tylko powiadamia o kontraktach osiołku. Taki ma obowiązek. A ty kolego jaki masz cel że tak plujesz na ten Awbud. Pewnie chcesz zwałki kursu i kupieniu za bezcen. :-)
 • Re: Nowy dobry raport-czyżby?Czy znasz ostatnio podane wyniki fin.? Autor: ~wojtek [213.17.181.*]
  Kurs Awbud poszedł w dół, człowiek z za zarządu Murapola (prezes), który stał za kupnem akcji Awbud przez Murapol wyleciał, więc to są fakty, podobnie jak kiepskie wyniki finansowe (ogłoszone przez sam Awbud), samo zawarcie jakiegokolwiek kontraktu automatycznie nie daje kasy - trzeba zrobić i dostać kasę (a gdzie koszty wykonania), czy nie jest tak, że Awbud dostaje te kontrakty bo chce najmniejszego wynagrodzenia? Może mi wytłumaczysz, dlaczego akcje spadają?
 • Re: Nowy dobry raport-czyżby?Czy znasz ostatnio podane wyniki fin.? Autor: ~Mit [94.254.147.*]
  Awbud podpisuje celowo nierentowne kontrakty? Nonsens. Kurs spada bo ktoś sprzedaje
  Dostał dobra cenę w wezwaniu a resztę akcji pakuje w rynek. Stopa redukcji była duża więc sporo akcji mu pozostało. To stałe el. gry na Awbudzie.Niedlugo zaczną się grubsze zakupy bo cena jest atrakcyjna. Już tak bywało, że po dużych spadkach na zakupy ruszał ukryty większy akcjonariat. Ludzie związani z kierownictwem spółki, którzy nie chcieli się ujawnić w podawanych info o zakupie większych pakietów akcji.
[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.