• Sytuacja stabilna ale wyniki słabe - co dalej? Autor: ~John [89.64.24.*]
    Wiele razy tutaj broniłem spółki przed naganiaczami i manipulantami treścią komunikatów.
    Jednakże przyzwoitość nakazuje pisać jak jest jeśli chodzi o wyniki, a tutaj nie jest źle ale jest słabo. I kolejne raporty są słabe.
    Gdyby nie fakt że jestem długoterminowcem to już dawno bym wyskoczył stąd.

Upatruję ratunku w większej liczbie zleceń, debiutu Murapola i związanych z tym ruchów no ale to lata 2018-19. Nie ma co demonizować Murapolu bo jakby nie było to jego wejście wywindowało Awbud oraz podłączyło kroplówkę w trudnym czasie. Awbud nie upadnie bo ma plecy, a najgorsze za nami będzie szacuję przełom roku 2017/18 czyli tzw. "oby do wiosny". Nie można wykluczyć że Murapol albo wykupi cały Awbud albo odsprzeda jakiś pakiet innemu grubasowi, tak samo Wuczyński ma wystarczający pakiet 15% do różnych możliwości np. fundom wystarczy niecałe 5%. Obstawiam też że w perspektywie wejścia Murapola na giełdę (2/3 kwartał 2018?) na Awbudzie nie dojdzie do sytuacji jak z Variantem.

Brutalna prawda jest taka że każdy jest chciwy na kasę, dlatego akcjonariusze sami sobie są trochę winni bo rzucili się na wezwanie, a tak spółka miała otwartą drogę na 10zł.

Tak samo jak kilka lat temu można było kupić po 2,xx zł i sprzedać w tym roku po 7,xx zł tak samo cena 4,xx zł albo 3,xx zł może być atrakcyjna na wejście - ale wasza kasa wasze decyzje.

Niech każdy przeczyta raport i sam oceni przeszłość i przyszłość
    https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2017-11/Raport_III_kwartal_2017_201711291743698852.pdf 

Wszystkiego dobrego życzę.

• Re: Sytuacja stabilna ale wyniki słabe - co dalej? Autor: ~John [89.64.24.*]
  • Re: Sytuacja stabilna ale wyniki słabe - co dalej? Autor: ~Cd [188.146.1.*]
    Miałem przesłać do Ciebie pytania ale otrzymałem częściowe odpowiedzi. Czekam na poziom 3,xx chętnie dokupie do portfela. Czekając na przyszły rok♡
  • Re: Sytuacja stabilna ale wyniki słabe - co dalej? Autor: ~John [89.64.24.*]
    Spoko. Nie znamy przyszłości a trzeba pamiętać że zawsze jest ktoś lepiej poinformowany. Z punktu widzenia rynku akcje tańsze zawsze znajdą nabywców co było widać nawet dzisiaj.
    Ale niestety to nie jest spółka na 3 m-ce żadna "rakieta" ani "dzida", ani też spółka dla gości mających 5 tysi do zainwestowania, tak że bez obrazy. W optymistycznym wariancie Awbud do TOP20 generalnych wykonawców w kilka lat, w pesymistycznym wariancie wszystko to psu na budę :-) A swoją drogą jest wiele spółek na giełdzie każdy coś dla siebie znajdzie.
  • Re: Sytuacja stabilna ale wyniki słabe - co dalej? Autor: ~poszkodowany [94.254.164.*]
    murapol zniszczyl varianta to zniszczy i awbud
    na variancie cena zjechala na 1zl tutaj z 7.80 juz jest 4.00
    nadciaga katastrofa
[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.