• wyniki III kw Autor: swk12345 [94.254.251.*]
    Wynik bez zabezpieczeń koło 10-12 mln. zysku
    ale z zabezpieczeniami 2- 5 mln.
    Jak wynik będzie poniżej to wodospad w srodę,
    jak moim prognozie to dalsze powolne obsuwanie,
    a jak powyżej to dalszy boczniak i oczekiwanie na IV kw.
  • Re: wyniki III kw Autor: ~stalowy [37.47.29.*]
    Wodospadu tu nie będzie. Boczniak jak najbardziej.

A wyniki będą takie jak zwykle. Dobre ale skorygowane przez spekulacje orłów.
  • Re: wyniki III kw Autor: ~Silver [89.67.17.*]
    Ja się spodziewam wyników zbliżonych do poprzedniego kwartału: przychody ok 160 mln, zysk netto ok 7 mln.
  • Re: wyniki III kw Autor: ~owad2 [188.47.126.*]
    Juz sa pozytywne ruchy. Może dodatkowo pozytywne jakies info albo sa przecieki o wynikach? Tylko martwi jedno, rynek jest słaby.
  • wyniki beda dobre Autor: ~maxi [62.87.254.*]
    jest przciek wyniki beda dobre
  • brawo ORLY! Wyniki SUPER! Autor: ~maxi [94.75.65.*]
    jw
  • Re: brawo ORLY! Wyniki SUPER! Autor: ~owad2 [188.47.126.*]
    Tylko ze to koniec roku, trzeba myslec juz o nastepnym. Trzy bedzie mial sile na 15 zl. Mam mieszane odczucia. Przekonamy sie za kilka tygodni. Ale jest optymizm, to sie liczy.
  • Re: brawo ORLY! Wyniki SUPER! Autor: swk12345 [79.110.202.*]
    Dalej bawią się w zabezpieczenia...
    I dalej na nich tracą....
    Wynik neutralny
  • Re: brawo ORLY! Wyniki SUPER! Autor: ~Silver [89.67.17.*]
    Sytuacja powoli zaczyna się stabilizować. To był drugi dobry kwartał z rzędu. Przychody rekordowe w historii spółki. Solidny wynik netto. Teraz tylko trzeba czekać na to, co im wyjdzie z tego przeglądu opcji strategicznych? Ja mam nadzieję na kolejne wezwanie. Ale tym razem po godziwej cenie.
  • Re: brawo ORLY! Wyniki SUPER! Autor: ~stalowy [31.182.4.*]
    No przyznam, że wyniki mnie zaskoczyły. W szczególności dodatni wynik na zabezpieczeniach.

Co do wezwania to faktycznie fundusz mógłby zaproponować jakąś godziwą cenę i ściągnąć spółkę z giełdy bo i tak na akcjach nic się nie dzieje. Ja nie będę wybredny. Każda cena powyżej wartości księgowej jest dla mnie OK.

• Re: brawo ORLY! Wyniki SUPER! Autor: ~owad2 [188.47.126.*]
    Ktos ostro sprzedaje, o co tu chodzi. Jeden od drugie , czy fudusz sprzedaje?
  • Re: wyniki III kw Autor: ~real [83.15.11.*]
    Jednak wodospad. Oczekiwania były wyższe a dodatkowo ktoś wywala na potęgę. Przy tej płynności skutek łatwy do przewidzenia.
  • Re: wyniki III kw Autor: ~stalowy [37.47.10.*]
    Ktoś sprzedaje ale jak widać ktoś również kupuje.

Gdyby miesiąc temu ktoś chciał sprzedać akcji za 100 tys. PLN to kurs spadłby poniżej 10 PLN.
  • Re: wyniki III kw Autor: ~Paul [87.101.34.*]
    Czy cena ma kiedykolwiek szanse chociaż zbliżyć się do kursu debiutu sprzed 10 lat ? Przy koniunkturze na surowcach nawet nie zbliża się do połowy. Nic dziwnego, że wielu traci cierpliwość...
  • Re: wyniki III kw Autor: ~Silver [89.67.17.*]
    To jest giełda i cena może osiągnąć każdy poziom. Tym bardziej, że ponad 90 proc. akcji jest skupione przez grubasów. Tutaj dużo nie trzeba, żeby mocniej bujnąć kursem. Póki co idą jakieś większe wymiany. Przerzucają akcje z kieszeni do kieszeni i testują cierpliwość takich płotek jak my.
[x]
ORZBIALY -6,20% 22,70 2021-11-29 17:03:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.