• Co to za trup Autor: ~JH [185.129.32.*]
    W teorii powinno latać po 3zł
    Zatem jest trup i fikcja jeżeli nic się nie dzieje od tylu kwartałów. To nie może nawet utrzymac 0,4

A pan PP niech się nie kompromituje kolejnymi analizami fundamentalnymi.
  • Re: Co to za trup Autor: ~PP [94.254.146.*]
    To ty zbierasz systematycznie po 10-12 tys akcji? Wrócimy do tematu w grudniu
  • Re: Co to za trup Autor: ~kamo [31.182.134.*]
    Dlaczego akurat w grudniu? Tutaj od wielu miesięcy nie ma zainteresowania spółką. Nie ma obrotów , nie ma nic. Żałuję , że kiszę się już tyle czasu z tym. No nic , poczekamy zobaczymy jak to mówią. Pozdrawiam
  • Re: Co to za trup Autor: ~PP [94.254.144.*]
    Ja nie uważam że się kiszę. Nauczyła mnie giełda cierpliwości jak straciłem 5lat temu 80%. Jak bym zostawił te spółki w portfelu to miał bym dzisiaj 500 % do przodu. Tym razem nie popełnię tego błędu i poczekam na 2-3 zł
  • Re: Co to za trup Autor: ~kamo [31.182.134.*]
    Ja też trzymam i nie zamierzam sprzedawać , staram się być cierpliwa co nie zmienia faktu , że nie ma tu żadnych ruchów , żadnego zainteresowania co bardziej potęguje moją irytację.
  • Re: Co to za trup Autor: ~PP [94.254.132.*]
    Przyznam że ostatnio jestem bardzo zapracowany i wolę jak jest spokój. Tylko oczywiście wolał bym ten spokój na innym poziomie cenowym. Kolejny raport da informację czy Ciat będzie na plusie. Bo jeśli Ciat zacznie zarabiać to już nie będzie podstaw do zaniżania ceny akcji.
[x]
GREMPCO 0,00% 0,66 2022-01-18 09:55:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.