• Zawieszenie? Autor: ~O_o [93.158.235.*]
    A niby z jakiego powodu oprócz tego ze to wydmuszka? ktos cos wie?
  • Re: Zawieszenie? Autor: ~tomek [194.50.214.*]
    Nie przekazali w terminie 21.09.2017r. raportu za I półrocze 2017r.
  • Re: Zawieszenie? Autor: ~aaa [46.134.151.*]
    A kto to ma zrobić jak nie ma zarządu???
  • Re: Zawieszenie? Autor: ~xc [46.134.151.*]
    Katarzyna Kozłowska???
    W KRS jest dalej prezes Piotr Stefańczyk...
    Przepraszam przeoczyłem:

Spółka Calatrava Capital S.A. z siedzibą w Warszawie, podaje do publicznej wiadomości, że Rada Nadzorcza Spółki („RN”) na posiedzeniu w dniu 13 kwietnia 2017 r. dokonała wyboru Przewodniczącego RN w osobie Pana Michała Kwiatkowskiego, Wiceprzewodniczącego RN w osobie Pana Jacka Makowieckiego oraz Sekretarza RN w osobie Pana Ireneusza Jabłońskiego.
    Rada Nadzorcza w związku z rezygnacją Prezesa Zarządu Pana Piotra Stefańczyka, podjęła również uchwałę o oddelegowaniu członka Rady Nadzorczej Pana Jacka Makowieckiego do Zarządu Spółki, na okres 3 miesięcy tj. do dnia 13 lipca 2017 r.

Podstawa prawna: §5 pkt 22 RMF z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych (..)
  • Re: Zawieszenie? Autor: ~Jacek [31.174.134.*]
    Czy z tego wynika ,ze Zarzadu juz nie ma ?
  • Re: Zawieszenie? Autor: ~gruby [176.221.123.*]
    Dnia 2017-10-04 o godz. 17:38 ~Jacek napisał(a):
    > Czy z tego wynika ,ze Zarzadu juz nie ma ?

OSTATNI GASI ŚWIATŁO
  • Re: Zawieszenie? Autor: ~Alexsander [31.174.134.*]
    Widze,ze jeden juz sie zglosil do gaszenia swiatla.
    A mnie zastanawia:
    1. czy to jest indolecja organów spółki? przecież odwołali się się od decyzji KNF, żeby za chwilę następny raz zawalić obowiązki informacyjne - nieprzekazanie w terminie raportu za IH 2017r.
    2. Czy nie ma już żadnego większego inwestora, który mógłby pokierować spółką?
    3. nie widać histerii na forach, co by wskazywało:
    a. wszyscy drobni powychodzili
    b. jest jakieś drugie dno w tym działaniu np. w okresie zawieszenia nikt nie kupi, a moga ruszyć z pozytywnymi informacjami - po odwieszeniu kurs idzie mocno w górę - taka hipoteza, choć może mało prawdopodobna.
  • Re: Zawieszenie? Autor: ~dr_wezol [79.190.18.*]
    Calatravą rządzi teraz p. Jacek Makowiecki oddelegowany z rady nadzorczej.
    Ten sam Jacek Makowiecki jest dziś jednoosobowym zarządem w Genesis Energy, czyli Medical Cannabis. Genesis jest zawieszone od 2 miesięcy - mogłoby z łatwością wrócić do notowań, gdyby spółka po wpisaniu Makowieckiego do KRS poinformowała o tym giełdę. Tego nie zrobiła. Makowiecki jest zdaje sie skierowany do prac w zarządzie i w Calatravie i w Genesis na czas ograniczony. Genesis poinformowała, że rada nadzorcza stara się, by zarząd działał w pełnym składzie.
    Wytlumaczenia sytuacji są dwa:
    1. Albo olewają wszystko i w ogóle nie zależy im na losach i Calatrawvy i Genesis.
    2. Albo plan jest bardziej dalekosiężny i im się nie spieszy.
    Calatrava jest dużym akcjonariuszem Genesis. W samym Genesis 80 proc akcji ma RX powiązana z WOLF Capital a ten powiązany jest z Waltonem czyli p. Karaszewskim inwestującym miliony dolarów swojej cioci milionerki Blanki Rosenstiel.
    Genesis ostatnio poinformowała, że sąd 29 wrzesnia zarejestrował podwyższenie kapitału (akcje znów objął RX) i teraz akcji tam jest równo 200 milionów. Informacja była tego samego dnia, po rejestracji w sądzie. Czyli - do czegoś się im spieszy i o tym informują błyskawicznie. No tu widać, że o scalenie chodzi.
    A do notowań im się nie spieszy. Dlaczego, nie wiem, ale pewne jest, że nie myślą na tym etapie o "waleniu akcji w rynek", bo w stanie zawieszenia się nie da.
    Największym aktywem Calatravy jest 55 mln akcji Genesis. Czy Walton wszedł do Calatravy właśnie dlatego? Też nie wiem
    Autosprostowanie: RX ma w Genesis Energy 80 mln akcji a nie 80 proc. sorry.
    Wybaczcie, jakies głupoty wypisuję. Makowiecki zdaje się już pod koniec sierpnia zrezygnował z czlonkostwa w radzie nadzorczej, więc na pewno nie jest już zarządzajacym w Calatravie. Jeszcze raz bardzo przepraszam.
    Spoko. Ja też się złapałem, bo zapomniałem o rezygnacji Stefańczyka. A tak marginesie to sobie jeszcze myslę, że gdyby chcieli wywawalać to zrobiliby to przed zawieszeniem, a zawieszenie wisiało w powietrzu w związku z niedotrzyamniem terminu publikacji raportu okresowego. Jeżeli sprawy miałyby iść w pozytywnym kierunku, a ktoś kto miał skupić już skupił przed zawieszeniem to teraz może sobie spokojnie realizować swoje plany. Gdyby się tak działo to po ewentualnym odwieszeniu kurs nie byłby już w tym samym miejscu.
  • Re: Zawieszenie? Autor: ~O_o [93.158.235.*]
    Podzielam Twoje zdanie Tomek. Wywalanie ma tą cechę że dzieje się na dużo wyższych poziomach i przy dużo większych obrotach a w szczególności w sytuacjach możliwego zawieszenia obrotu akcjami. Także czekamy spokojnie na rozwój sytuacji. Pzdr
  • Re: Zawieszenie? Autor: ~adam [192.162.95.*]
    Ciekawi mnie zachowanie Spółki Walton Spencer LLC. Weszli w Calatravę ostro i szybko po 50-60 gr, przekroczyli 10%, narobili szumu, chcieli walnego i zmian w spółce a teraz cisza. Dziwna strategia. A co do zawieszenia i braku sprawozdania ... też to dziwne.
  • Re: Zawieszenie? Autor: ~Jarek [188.146.42.*]
    Wie ktoś do kiedy zawiesili ?
  • Re: Zawieszenie? Autor: ~xc [46.134.31.*]
    do czasu wyłonienia nowego zarządu i opublikowania wyników, bo ktoś je musi podpisać!!!
  • Re: Zawieszenie? Autor: ~aaa [46.134.134.*]
    Niepokojąca ciszaaaaaaaaaaaaaaaa......................????????????????????
[x]
CALATRAVA -4,17% 0,23 2017-10-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.