• Raport dla spółki Autor: ~Jarek [145.239.80.*]
    Komunikat się pojawił link jak to oceniacie? Może jakieś zwiększenie obrotów.
  • Re: Raport dla spółki - BEZ ZNACZENIA ! Autor: ~jack [77.255.227.*]
    Te info jest bez znaczenia ,odejdzie Dziadek to przyjdzie młody zdolniejszy . W-eń + 3,08 % / 1,54 X 4,315 = 6, 645 zł. Tak jak wcześniej pisałem 1-przystanek 1,60 euro / 2 - 1,80 -95 e. i tam właśnie zmierzamy -jedziemy coraz szybciej a WYRZUCAĆ nie ma komu !!!!!!! obroty mizerne -nijakie. Kto ma to zarobi -już zarobił ponad 100 % w rok ( piszę o sobie ,można sprawdzić moje wpisy ) dobrze to wszystko wygląda. Pozdrawiam wytrwałych i odważnych z kasą.
  • Re: Raport dla spółki - BEZ ZNACZENIA ! Autor: ~wieloletniwielbiciel [89.161.75.*]
    Jack na ministra finansów.Kto jest za ?
  • NIE leć w ..... Autor: ~jack [77.254.245.*]
    Nie nadaję się do tej hołoty. Tu kasa leży na ulicy ( GPW ) tylko trzeba się schylić i podnieść -brać.
  • 1,578 X 4,31 = 6,80 zł. Autor: ~jack [77.254.237.*]
    1 przystanek osiągnięty ,czy pojedziemy z rozpędu na 1,80 euro ? oto jest dobre pytanie . Brak obrotów bo nie ma kto wyrzucać !!! jazda zacznie się przy 8 zł. i wyżej. Kiedy to nastąpi ? czy jeszcze w tym 2017 broku ?. Całkowity brak informacji o skupie akcji . Nikt się nie śpieszy .
  • Re: 1,578 X 4,31 = 6,80 zł. Autor: ~DolceVita [87.122.250.*]
    po cichu skupują w niemczech tez u" Lang & Schwarz" ale narazie jekki oddech a przed świętami Alpy LOL
  • b.małe obroty wszędzie.. Autor: ~jack [77.254.236.*]
    Przy takim cichym skupie to trzeba z 50 lat . Myślę ,że tu już nie ma czego skupić ,takich jak my jest mało a akcje już w rękach dużych -czasami jakaś wymianka. W 2018 obligacje zamienne na akcje ( kto zechce ) po 11, XX nie pamiętam dokładnie. Jak to się ma do obecnej ceny ? . Pamiętarz IMMO też Austriacki badziewiak -zdrożał w ciągu roku o 1600 -1800 % świeca goniła następną świecę non -stop. Warimpex jest dużo mniejszy i nie ma szans na takie przybitki ? raczej.
  • CYRK Autor: ~jack [62.244.149.*]
    Po 6,50 nie było transakcji bo niby kto miał sprzedawać ? a teraz po 5,90 -5, 77 zł. raptownie ktoś sprzedaje ?. Żałosne kundle nie ośmieszajcie się już a jak uwalicie jeszcze kurs to czekam gotowy z kasą . Przy 8 zł. zacznę sprzedawać !!!!!!!
  • Re: CYRK Autor: ~DolceVita [87.123.177.*]
    Jack ktoś se leci z tobą.LOL
  • leci ? Autor: ~jack [77.254.224.*]
    Jak zastawię półki na K to zaraz zaczyna się coś dziać. NIE chcę nabywać powyżej 5 zł bo po co mam to robić jak poniżej 3 nabrałem i po 4 ile chciałem. Ale mam parę groszy i czekam w razie czegoś. Palą głupa bo nie mogą nic kupić -więc zaniżanie kursu przy żadnych obrotach trwa. Tu nie ma żadnych transakcji !!!!!!!!!!!!!!!!! nadal CYRK I GŁUPOTA. Przy 8 będzie ruch -poniżej 0,00. Akcje są MEGA NIEDOWARTOŚCIOWANE , cena nadal dobra żeby dobrać i zarobić . Pozdrawiam i czekam na wystrzał i się śmieję z przygłupów i ich beznadziejnych zagrywek.
  • Re: leci ? Autor: ~DolceVita [89.245.114.*]
    Jack wiesz ile akcji WXF jest w Polsce a ile w Austri? Czy to OFFy dołują bo sobie straty przez te 10 lat odpisali czy co?
    Czy Jurkowitsch tych tajlanczykow naciągnął tak jak nas wszystkich?
  • Re: leci ? Autor: ~Marcin [79.186.249.*]
    Jaką masz cenę na Wario?
  • od ost. mojego wpisu + 13,92 % Autor: ~jack [77.254.230.*]
    przez 2-dni ,oto moja odpowiedz. Spada jak nikt nie zastawia na kupnie. Na GPW i W-u to nasze fundy robią co chcą !!!!! a że nie mogą nic kompletnie zebrać to kombinują jak tu głupków wystraszyć i zmusić do sprzedaży. To głupawe i tanie sztuczki ,które na mnie nie robią ŻADNEGO / NAJMNIEJSZEGO wrażenia -swoje wiem i znam Badziewiaka nr. 1 jak mało kto. Zdania nie zmieniam ,jedziemy na 8 zł. i żadnych transakcji tutaj nie ma !!!. Pozdrawiam wytrwałych i czekam na skup akcji - ciekawe po jakiej cenie ???.
[x]
WARIMPEX -6,78% 5,50 2021-09-23 11:06:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.