• skopak(wykrwawia się niedługo zgon) Autor: ~pracownik [95.50.34.*]
  Pracownik scopaku najnowsze wiadomości .Non stop awarie maszyny papierniczej co najmniej raz w tygodniu. Uwaga w tym tygodniu padła elektrociepłownia koszt naprawy to od300tyś do 500tyś kto ma akcje lub obligacje niech sprzedaje jak najszybciej .firma niedługo ogłosi upadłość daje im góra dw miesiące
 • Re: skopak(wykrwawia się niedługo zgon) Autor: ~Orchi [46.215.4.*]
  Armia Boga walczy z armią Demonów. To Zenek Sab....wykuje polecenia Demona i doprowadza do awarii, oni wkrótce zostaną wyłapani i wówczas problemy z awariami znikną. Praca tam to sama przyjemność. Są pobory i jest za co chleba kupić, dzięki nowej władzy, która nastała rok temu.
 • Re: skopak(wykrwawia się niedługo zgon) Autor: ~XoXO [37.47.26.*]
  Pytanie:

  Czy w trakcie sprawowania Zarządu w postepowaniu restrukturyzacyjnym Zarządca potwierdził wykonanie prac i wysokość kosztów opisanych w odpowiedzi Zarządcy na pytanie akcjonariusza sformułowane na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki SCO-PAK S.A. w dniu 19.10.2016 r.?

  Odpowiedź:

  Analizując dokumentację Spółki oraz stan techniczny budynków i urządzeń będących przedmiotem wykonania prac remontowych i modernizacyjnych, o których mowa w komunikacie Zarządcy 27/2016, Zarządca powziął wątpliwości co do zakresu wykonanych prac oraz wysokości kosztów związanych z ich wykonaniem. Mając na względzie powyższe Zarządca wystąpił z powództwem przeciwko wskazanym w niniejszym komunikacie podmiotom o zapłatę na rzecz SCO-PAK S.A. uprzednio uiszczonych przez Spółkę na ich rzecz należności wynikających z wystawionych faktur VAT.
 • Re: skopak(wykrwawia się niedługo zgon) Autor: ~sprawiedliwy [185.97.16.*]
  Dnia 2017-08-02 o godz. 19:14 ~Orchi napisał(a):
  > Armia Boga walczy z armią Demonów. To Zenek Sab....wykuje polecenia Demona i doprowadza do awarii, oni wkrótce zostaną wyłapani i wówczas problemy z awariami znikną. Praca tam to sama przyjemność. Są pobory i jest za co chleba kupić, dzięki nowej władzy, która nastała rok temu.

  Pamiętaj nie jesteś anonimowy. Pomówienie jest karane i Demon może cię dosięgnąć.
 • Re: skopak(wykrwawia się niedługo zgon) Autor: ~inv [54.240.197.*]
  Mam pytanko, ktoś wie co z sanacją, bo chyba miała się skończyć jakoś na koniec lipca?
[x]
SCOPAK 0,00% 0,06 2020-05-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.