• Stabilne wyniki Grupy AWBUD po I kwartale 2017 r. Autor: awbud [31.214.137.*]

  Witamy serdecznie,

  Uprzejmie informujemy, że opublikowano skonsolidowany raport za I kwartał 2017 r.  Grupy AWBUD. 

  Stabilne wyniki Grupy AWBUD po I kwartale 2017 r.

  AWBUD, wyspecjalizowana grupa budowlana notowana na GPW w Warszawie, w  I  kwartale  2017  r. wypracowała 57,18 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży. Znacząco poprawił się zysk brutto na sprzedaży – wzrost o 5,4% do 4,52 mln zł.
  Kontynuacja stabilnych wyników Grupy za I kwartał 2017 r., to efekt prowadzenia zdywersyfikowanej działalności budowlanej,  a także konsekwentnej polityki w zakresie realizacji kontraktów w kluczowych segmentach Grupy.
   Skonsolidowany zysk na działalności operacyjnej (EBIT) wyniósł 703 tys. zł, a skonsolidowana EBITDA 1,11 mln zł.
  EndFragment
  Zachęcamy do zapoznania się raportem: link 

  Pozdrawiamy
  Zespół Relacji Inwestorskich AWBUD S.A.
 • Re: Stabilne wyniki Grupy AWBUD po I kwartale 2017 r. Autor: ~budowa [89.231.51.*]

  Bozia czuwa nad Awbudem :-)
  +3.18 mln do wyniku

  "AWBUD SA (44/2017) Wykonanie wyroku w sprawie z powództwa Emitenta"

  Zarząd AWBUD S.A. w Fugasówce ("Emitent") informuje, iż w dniu 6 czerwca 2017 r. Emitent otrzymał potwierdzenie wpływu na jego rachunek bankowy kwoty 2,032 mln złotych wraz z odsetkami za opóźnienie w zapłacie w kwocie 1.145.271,57 złotych i kosztami procesu zapłaconych przez Gminę Stężyca.

  Zapłata stanowi wykonanie przez Gminę Stężyca prawomocnego wyroku Sądu Okręgowego w Lublinie z dnia 5 sierpnia 2016 r. wydanego w sprawie z powództwa Emitenta przeciwko Gminie Stężyca. Zapłata dokonana przez Gminę Stężyca zamyka ostatecznie kwestię roszczenia Emitenta wobec Gminy Stężyca o zapłatę wynagrodzenia z tytułu umowy o budowę kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami oraz robotami elektrycznymi.

  W opinii Emitenta wykonanie powyższego wyroku zamyka ostatecznie ewentualne roszczenia Gminy Stężyca wobec Emitenta i potwierdza brak odpowiedzialności Emitenta za opóźnienia w wykonaniu powyższej umowy.

  Wykonanie opisanego wyżej wyroku przez Gminę Stężyca i skutki tego zdarzenia zostały uznane za informację poufną ze względu na prawdopodobny znaczący wpływ informacji na cenę akcji Emitenta.
 • Re: Stabilne wyniki Grupy AWBUD po I kwartale 2017 r. Autor: ~Jo-hann [193.0.116.*]
  O Boże, skoro tak się chwalicie dobrymi kontaktami z panem Bogiem (musicie być w niezłej komitywie, skoro używacie terminu "Bozia") to ja się zapytam, ile awbud wydał na koszty postępowania sądowego, koszty prawników i ile trwała sprawa sądowa, ile odsetki?

  czy ten milion z kawałkiem zrekompensuje zmniejszony zysk w stosunku do okresu poprzedniego i zmniejszoną ilość zamówień, które faktycznie ma teraz awbud w stosunku do tego, co zakładał i czym się chwalił jeszcze nie tak dawno temu? nawet biorąc pod uwagę "sezonowość" tego biznesu, ale to przecież wszyscy profesjonaliści zakładają od samego początku, przy wszystkich wyliczeniach i szacunkach.

  Może "Bozia" pomoże awbudowi w sprawach zamówień i zwiększenia zysku ?
 • Re: Stabilne wyniki Grupy AWBUD po I kwartale 2017 r. Autor: ~it [5.172.255.*]
  Pomoze .... wypatruj kolejnej informacji .... jeszcze lepszej niz ta wczorajsza
[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.