• POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~myslacy [217.96.210.*]
    Jedyną w pełni wiarygodną osobą dla mnie na tym forum jest Falenta z pogrubionym nickiem. 
    Włożył mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy w to wszystko i swoją determinacją doprowadził do zebrania z PAH prawie 10 % akcji.
    Trochę mniej wiarygodnymi ale wciąż wiarygodnymi dla mnie są członkowie PAH (podpisali się z imienia i nazwiska) oraz członkowie klubu PAH.
    I teraz pomyślmy trochę... 
    Nagle pojawiło się dużo nowych nicków naganiających na kupno bądź sprzedaż akcji, broniąca Absurdalnych decyzji Mediatela, ciepło wypowiadająca się o działaniach w sprawie wyceny na 0 zł majątku HT który ma na koncie 20 MLN ZŁ wolnej gotówki, tworzący mnóstwo wątków i setki teorii spiskowych.
    Nie mieli 5 minut do dzisiaj żeby zrobić printscrena i choć trochę się uwiarygodnić w klubie sympatyków PAH? :)
    Zrobią wszystko żeby zdezinformować i ogłupić, pół biedy jak robią to żeby zarobić marne kilkaset złotych na swoich śmiesznych pakietach,ale ja tutaj widzę coraz mniej przypadku.  
    Był rok czasu, PAH udało się z wielkim bólem zebrać swoje akcje, co z pozostałymi 100 milionami akcji? :) Nie chcieli mieć wpływu poprzez PAH na walnym???
    Trzymają sobie 100 mln Akcji dla żartu i po to żeby na nich stracić? :)

P.S Proszę o wypowiadanie się w wątku nicki z PAH albo klubu sympatyków PAH którzy się dołączali przed wyrokiem w sprawie HT a więc zaryzykowali realnie pieniądze nie blefując  resztę proszę o tworzenie swojej fantastyki naukowej w wątkach naganiających.
    Pozdrawiam
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~Ddd [5.172.255.*]
    masz rację w większości tak jest . Ja nie powinienem tu się wypowiadać zgodnie z Twoim zaleceniem ponieważ nie jestem w pah ale mam akcje, które jeszcze kupowałem nawet po 3,40. Moje zdanie jest takie w większości to zwykli naganiacze czy to na wzrosty czy to na spadki. To co piszą jest żenujące . Treść i informacje zerowe. Pozwoliłem sobie w Twoim wątku coś na skrobać ponieważ to co piszesz wydaje się mieć sens.
    Myślę jednak, że najwięcej robią tu zamieszania day-t aby zarobić jak najwięcej. Oczywiście pomijam głównych Hawików którzy swoimi działaniami tylko umożliwiają im to.
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~Xior [37.47.171.*]
    Wiem, na pewno, że Walne da Nam pogląd, kto jest w akcjonariacie. Poza tym, na pewno będzie potrzebne wsparcie dla Falenty. Mediatel nie spadnie, bo większość akcji na Hawe. A Hawe leci, bo ktoś ewidentnie ma w tym cel, nie mówiąc już o tym, że ktoś steruje.

A co do tego, co kto pisze, wystarczy droga dedukcji, co się może wydarzyć. Także czekamy.
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~myslacy [217.96.210.*]
    Dnia 2017-04-12 o godz. 13:06 ~Xior napisał(a):
    > Wiem, na pewno, że Walne da Nam pogląd, kto jest w akcjonariacie. Poza tym, na pewno będzie potrzebne wsparcie dla Falenty. Mediatel nie spadnie, bo większość akcji na Hawe. A Hawe leci, bo ktoś ewidentnie ma w tym cel, nie mówiąc już o tym, że ktoś steruje.
    >
    > A co do tego, co kto pisze, wystarczy droga dedukcji, co się może wydarzyć. Także czekamy.
    ____________________________________________________________________________________________________
    Odnośnie Mediatela pisałem kiedyś w innym wątku, wszystko co tam się dzieje z kursem jest za 100 % przyzwoleniem i zgodą zarządu. 
    Pozwolę sobie wkleić to co Pisałem:
    Autor: ~myslacy
    Moderator wziął się za kasowanie więc widać że nas czytają odpowiedni ludzie zadam więc po raz drugi pytanie za 100 pkt albo i więcej :-)
    Pytanie brzmi: Dlaczego Hawe mając 98,29 % Akcji Mediatela nie zrobił wezwania bądź przymusowego wykupu po średniej cenie z ostatnich miesięcy która wychodzi po 0,70 zł :-))

• Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~falenta [37.47.168.*]
    Myślący zostaw myślenie mądrzejszym a narazie wracaj do podstawówki
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~myslacy [217.96.210.*]
    Dnia 2017-04-12 o godz. 14:02 ~falenta napisał(a):
    > Myślący zostaw myślenie mądrzejszym a narazie wracaj do podstawówki
    ____________________________________________________________________________________________
    A Tobie cwaniaczku podszywający się od dawna pod prawdziwego Falentę życzę wesołych świąt bo musisz być mega sfrustrowanym człowiekiem.
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: falenta [37.47.4.*]
    widzisz Myślący dziękuję , dużo zdrowia straciłem ale mam nadzieję że nie na darmo i damy radę a i Bozia pomoże
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Każda z osób która wypowiada się na tym forum ma pełne prawo do wyrażania własnego poglądu bez różnicy czy jest to naganiacz czy jest to człowiek uczciwy. Nie odbierajmy nikomu prawa do wyrażania własnego zdania ( fałsz czy prawda ) nie jest to istotne. To tylko i wyłącznie jest w naszej gestii, czy potrafimy a zarazem chcemy odróżnić, za pomocą mózgu prawdę od fałszu. Bardzo często się zdarza, że to właśnie kłamcy ułatwiają nam wybór prawidłowej drogi (będąc całkiem tego nieświadomymi). Ty MYŚLĄCY bardzo często dzielisz się własną nietuzinkową wiedzą i często słusznymi spostrzeżeniami z pozostałymi graczami na HAWE. Lecz są tu też i takie osoby które wiedzą nie mniej od Ciebie, ale nie ujawniają swoich źródeł z tylko im wiadomych powodów. Starają się tylko od czasu do czasu, raz na poważnie a raz w formie żartu wskazać prawidłową drogę. Pozdrawiam
    Dnia 2017-04-12 o godz. 14:10 ~Spinozaur napisał(a):
    > Każda z osób która wypowiada się na tym forum ma pełne prawo do wyrażania własnego poglądu bez różnicy czy jest to naganiacz czy jest to człowiek uczciwy. Nie odbierajmy nikomu prawa do wyrażania własnego zdania ( fałsz czy prawda ) nie jest to istotne. To tylko i wyłącznie jest w naszej gestii, czy potrafimy a zarazem chcemy odróżnić, za pomocą mózgu prawdę od fałszu. Bardzo często się zdarza, że to właśnie kłamcy ułatwiają nam wybór prawidłowej drogi (będąc całkiem tego nieświadomymi). Ty MYŚLĄCY bardzo często dzielisz się własną nietuzinkową wiedzą i często słusznymi spostrzeżeniami z pozostałymi graczami na HAWE. Lecz są tu też i takie osoby które wiedzą nie mniej od Ciebie, ale nie ujawniają swoich źródeł z tylko im wiadomych powodów. Starają się tylko od czasu do czasu, raz na poważnie a raz w formie żartu wskazać prawidłową drogę. Pozdrawiam
    ___________________________________________________________________________________________________
    Kolego Spinozaur czy ja gdziekolwiek Napisałem że ktoś nie ma prawa wyrażania swoich poglądów na forum???
    Niech każdy sobie pisze co chce.
    WSKAZUJĘ JEDYNIE RÓŻNICĘ MIĘDZY TYM CO PISZĄ OSOBY ODNOŚNIE KTÓRYCH WIADOMO ŻE MAJĄ AKCJE A ANONIMOWI TWÓRCY WĄTKÓW FANTASTYCZNO-NAUKOWYCH NAGANIAJĄCYCH NA OKREŚLONY CEL.
    Bo chyba nie sądzisz że robią to z nudów?
    I tylko tyle. Pragnę Ci przypomnieć że siedzi tutaj m.....a a oni nie mają żadnych skrupułów.
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~falenta [37.47.168.*]
    Myślący inaczej wymyślisz coś jeszcze ? Może przy kursie 10 gr twoje zwoje mózgowe dostaną jakiegoś bodźca
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Panie (i) falenta cienką czcionką, skoro już zaczynasz wdawać się w polemikę z takimi graczami jak myślący i innymi mu podobnymi, to proszę Ciebie postaraj się o jakieś konkrety, a nie tak płytkie sformułowania z poziomu rynsztoka. Nie podejrzewam byś stamtąd pochodził, a zachowujesz się tak jak by było na odwrót. Proszę Cię o szacunek i poważanie dla tych, którzy na to w szczególności zasługują a tych którzy, Twoim zdaniem ( tylko i wyłącznie) nie są tego warci zbywaj milczeniem. Nie obrażaj. Pozdrawiam
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: falenta [37.47.14.*]
    Mam nadzieję Spinozaur że jesteś z naszej bajki ,bardzo bym chcial. Apeluje do słupów które chcą np komuś dać pstryczka w nos -poprzyjcie nas .Wyprowadzenie majątku nie przejdzie,więcej zyskacie pod banderą PAH jak grupa stanie na prawdziwe nogi.
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~666_F-16 [95.155.82.*]
    Ludzie z tzw. Twojej bajki, jak np. Szanowny Autor tego wątku, takimi wyjątkowo merytorycznymi jak i kulturalnymi tekstami (z tytułem włącznie) a o poziomie już nie wspominając, skutecznie zrażają normalnych którzy być może chcieli by w normalnych warunkach pomóc lub przynajmniej swoimi wpisami/komentarzami coś sensownego/świeżego zasugerować. Po przeczytaniu możesz zgłosić do usunięcia, nie mam potrzeby ani zaistnieć ani lansować się wśród takich wpisów j.w., ani też zaśmiecać wątku temu Panu, pozostawiam do uznania.  
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~myslacy [83.24.217.*]
    Szczególną uwagę proponują zwrócić na bezakcyjnych (lub posiadaczy znikomej ilości akcji) ,,użytkowników" którzy siedzą 24/H online na forum i żarliwie bronią decyzji zarządu o próbie wyprowadzenia majątku z Hawe...
    Starają się też mocno podważyć działania PAH...
    Czyżby Pan P. już miał wpływ na nasłanie na forum ,,użytkowników" których zadaniem jest pisanie pochlebnych postów o ich działaniach? :-)

na to wygląda Myślący
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~myslacy [83.24.217.*]
    Dnia 2017-04-13 o godz. 13:09 falenta napisał(a):
    > na to wygląda Myślący
    _____________________________________________________________________________________________________
    Co więcej domagają się Oni podjęcia działań przez PAH a nawet nie wiedzą że żądanie zwołania NWZA już było złożone przez PAH, czyli były podejmowane konkretne działania.
    Wklejają jak pacynki przepisy Kodeksu spółek handlowych i statutu Hawe a nawet ,,nie wiedzą" że ta droga już była podejmowana, oczywiście wszystko w celu podważenia roli PAH...
    ANI JEDNEJ AKCJI NIE DOSTANIECIE WROCŁAWSKO-ŁÓDZKIE-CYPRYJSKIE-GIBRALTARSKIE PIESKI
    RÓBCIE WEZWANIE ALBO CIĄGNIJCIE KURS W GÓRĘ BO WAM PALUSZKI PRZYTNIE JAK BĘDZIECIE CHCIELI NIŻEJ KURS SPROWADZIĆ :-)
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~Barakuda [77.253.85.*]
    Co się tyczy ARP to trzeba przyznać że zadziałali profesjonalnie w kwestii zablokowania zbycia udziałów w OSS i HAWE Budownictwo. W przeciwieństwie do p. zarządcy Makucia. Wadą ARP jest to że nie mają koncepcji co z tym klopsem zrobić. A nawet jeśli ją mają to ukrywają przed opinią publiczną. Czyżby mieli w tym jakiś interes?

Co się tyczy ostatniej propozycji dotyczącej emisji akcji Mediatela -zgoda- typowa prowokacja mająca na celu wybicie z pantałyku przeciwnika oraz zwalenie kursu. Ale, zawsze jest jakieś ale- jest to jakaś propozycja. Zatem coś próbują. Czy ARP coś próbuje? Czy PAH coś próbuje? Jesli ARP jest głównym wierzycielem to dlaczego wraz z zarządcą nie skontaktują sie z HUAWEI i nie zorganizują spotkania wraz z zarządem GK HAWE. Może to jest lepsze rozwiązanie niż to które mają? Chyba że coś ukrywają.

W końcu osoby typu "myślący" i Falenta (ten na forum) bo ten co miał 45% akcji i który wraz z Wróżką Zębuszką mielił akcjami gdzieś się zapodział , oraz PAH muszą się zastanowić do której bramki grają. Z jednej strony opowieści o jakimś szulerze (przypominają się stare polskie filmy), z drugiej strony sentyment i oczekiwanie na powrót Falenty Marka (byleby młynka jakiegoś znowu nie wymyślił).
    Przy okazji nie zdziwię jeśli maczał palce w ostatnim wzlocie Bumechu. Zbliża się WZA. Otóż WZA powołuje RN. A RN powołuje i odwołuje zarząd. Zatem jeśli ARP ma jakiś pomysł np. we współpracy z jakąś spółką SP, to zabezpieczeniem tego pomysłu powinno być uzyskanie wpływu na wybór władz spółki czyli posiadanie 50% głosów + na WZA. Zakładając że PAH pośrednio sprzyja ARP, to wystarczyłoby 40% to wg dzisiejszej kapitalizacji ok 16 mln PLN i ok 50% obrotów sprzed kilku dni. Jakoś te akcje nie wróciły na rynek w porównywalnej ilości. Czyli albo Falenta/trinity/Presto kręcił młynkiem, (jakoś słabo mu poszło w takim razie) albo ktoś skupił znaczącą ilość akcji korzystając z obrotu i próby nafaszerowania drobnicy towarem. Wygląda na to, że ktoś odebrał znaczną ilość akcji i czeka na kolejną podbitkę aby dobrać towaru i uzyskać wpływ na wybór władz spółki. Może ktoś trzeci? Inny wierzyciel? Bank?
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~myslacy [83.31.196.*]
    Dnia 2017-04-13 o godz. 14:39 ~Barakuda napisał(a):
    > W końcu osoby typu "myślący" i Falenta (ten na forum) bo ten co miał 45% akcji i który wraz z Wróżką Zębuszką mielił akcjami gdzieś się zapodział , oraz PAH muszą się zastanowić do której bramki grają.
    ___________________________________________________________________________________________________
    My doskonale wiemy do której bramki gramy i przy okazji wiemy też do której Ty bramki grasz.
    Czy mógłbym Cię uprzejmie prosić po raz trzeci żebyś ze swoim spamem przeniósł się na inne wątki?
    Broń tam decyzji Twojego mocodawcy o słuszności wyceny Hawe Telekom na 0 zł...
    Bo każdy Twój post to masło-maślane i nie chce mi się z Tobą dyskutować, każdy kto tu jest dłużej już to widzi.
    Dla innych którzy chcą sprawdzić sobie tego mąciciela wody polecam lekturę jego wątków BiomedLub:
    https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=4544739&strona=1

no i się zgodzę z wpisem w dużej części ale powiedz co może PAH 10 % przed wza , oprócz sterty pism do wszystkich ?
    dla doprecyzowania niecałym 10%
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~falenta [37.47.137.*]
    Przy niecałych 10% nic nie możemy
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~666 [95.155.82.*]
    A w tym wątku Panie Szanowny "falenta [37.47.4.*]" to pytanie to jest pierwsza rzecz od jakiej trzeba zacząć. Myślę, że SII względnie ta Kancelaria za 170PLN (od jednego uczestnika jednorazowo) już odpowiedzi w tym temacie dawno udzieliła ....jeśli nie to ta odpowiedź jest we wcześniejszych postach kilku osób na tym forum ... Zatem do tych możliwości niech PAH dostosuje sobie cele i je realizuje, jasno, konkretnie i uczciwie o tym informując - jeśli ktoś będzie chciał poprzeć tę inicjatywę jego sprawa, jeśli ktoś będzie chciał się zabawić tudzież na tych papierach zagrać to też jego sprawa i PAH nic do tego. Ja stertę pism różnego rodzaju trzymam w garażu i nie mam z nią co zrobić, mogę powysyłać gdziekolwiek jeśli mi ktoś znaczki zasponsoruje. 

Mnie osobiście lata świetlne dzielą w tym momencie od jakiegokolwiek poparcia dla tej inicjatywy, czytając bowiem wypowiedzi o treści "Co więcej domagają się Oni podjęcia działań przez PAH a nawet nie wiedzą że żądanie zwołania NWZA już było złożone przez PAH, czyli były podejmowane konkretne działania.
    Wklejają jak pacynki przepisy Kodeksu spółek handlowych i statutu Hawe a nawet ,,nie wiedzą" że ta droga już była podejmowana, oczywiście wszystko w celu podważenia roli PAH...
    ANI JEDNEJ AKCJI NIE DOSTANIECIE WROCŁAWSKO-ŁÓDZKIE-CYPRYJSKIE-GIBRALTARSKIE PIESKI
    RÓBCIE WEZWANIE ALBO CIĄGNIJCIE KURS W GÓRĘ BO WAM PALUSZKI PRZYTNIE JAK BĘDZIECIE CHCIELI NIŻEJ KURS SPROWADZIĆ :-)"
    " Szczególną uwagę proponują zwrócić na bezakcyjnych (lub posiadaczy znikomej ilości akcji) ,,użytkowników" którzy siedzą 24/H online na forum i żarliwie bronią decyzji zarządu o próbie wyprowadzenia majątku z Hawe..."
    "Bo chyba nie sądzisz że robią to z nudów?I tylko tyle. Pragnę Ci przypomnieć że siedzi tutaj m.....a a oni nie mają żadnych skrupułów."
    jedyne nad czym się zastanawiam to to czy klasyfikacja F06.0, F07.0 czy może coś innego ...., a w tej sytuacji ujawnienie jakichkolwiek danych osobowych, nawet przypadkowego adresu mailowego jest po prostu niebezpieczne.  
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: falenta [37.47.14.*]
    Za rada myślącego ,szkoda energii na komentowanie wpisów troli.
  • do 777 Autor: ~Barakuda [77.253.85.*]
    Jak trafisz w sedno i nie ma żadnych argumentów to tak jest- jesteś trolem. Ale ta zorganizowana aktywność coś oznacza- walor będzie dalej grany. jest teraz przebieranie nóżkami bo mało czasu a ulica nie chce oddawać. Szkoda się pałować na tym forum. Co do tego pospolitego ruszenia to pomijam fakt 170 PLN, (to działalność maklerska?, doradztwo inwestycyjne? ochrona mienia? działalność charytatywna? ciekawe jak to fakturują)  ale sama forma działania wygląda na to co określiłeś i nazwałeś dokładnie. Natomiast te pomówienia i ten hejt... to można bardzo szybko ukrócić.

Generalnie to co chciałem wiedzieć wiem, dalsza polemika tutaj nie ma sensu. Walor będzie dalej grany. Pozdrawiam wszystkich i Radosnych Świąt Wielkanocnych.
  • Re: do Barakudy Autor: ~F-16 [95.155.82.*]
    Też tak myślę :-)

Co do horyzontu czasowego zaś to ja w świetle tego co ostatnio się dzieje widzę to nieco inaczej ale o tym będzie pewnie okazja porozmawiać po świętach.

Na razie wzajemnie ciepłych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.
  • OBNAŻANIE ,,DZIAŁAŃ" PROSZĘ SPOJRZEĆ W LINK I PORÓWNAĆ SOBIE ... Autor: ~myslacy [83.31.196.*]
    Wcześniej pokazywałem link z Biomedlub z tym artystą teraz z kolei z Interbudu...
    https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=5224695&strona=1

Tam podobnie użytkownik Barakuda/Greg/XYZ do Pana 666 zwraca się per 777 :-)
    Wasi mocodawcy się wami wymieniają po wątkach? :-)
  • Re: OBNAŻANIE ,,DZIAŁAŃ" PROSZĘ SPOJRZEĆ W LINK I PORÓWNAĆ SOBIE ... Autor: ~falenta [37.47.137.*]
    Kupujcie hawe !!! Zarobicie krocie !!!
  • CIEKAWE ILE ,,UŻYTKOWNICY" barakuda, 666, babaguru BĘDĄ BRNĄC... Autor: ~myslacy [83.31.196.*]
    Dla przypomnienia opis ich ,,działalności"

https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=5224695&strona=1

https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=4544739&strona=1

DZIAŁAJĄ W TANDEMIE I STARAJĄ SIĘ OCZERNIĆ PAH KTÓRY PRZEZ ROK CZASU SIĘ ORGANIZOWAŁ ŻEBY PRZECIWDZIAŁAĆ PRÓBIE WYPROWADZENIA MAJĄTKU

SIEDZĄ 24/H NA DOBĘ NA FORUM HAWE,PISZĄ RZECZY OCZYWISTE I ZNANE OD DAWNA, NIE WIADOMO CZY MAJĄ CHOĆ JEDNĄ AKCJĘ I NIE WNOSZĄ NIC KONSTRUKTYWNEGO OPRÓCZ SIANIA FERMENTU

WNIOSKI DO WYCIĄGNIĘCIA SAMEMU :-)

P.S NA DODATEK MAJĄ BARDZO MAŁO KULTURY LUB PROBLEM Z ROZUMIENIEM TEKSTU CZYTANEGO A PROPO UDZIELANIA SIĘ W TYM WĄTKU LUDZI ZWIĄZANYCH Z PAH LUB KLUBEM PAH.
    ALE SĄ WYJĄTKOWO ZDETERMINOWANI WIĘC NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ :-)
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~blackboo [77.79.194.*]
    i JA
  • Re: POKER KŁAMCÓW,NOWE WSZYSTKOWIEDZĄCE NICKI... Autor: ~-R- [91.149.196.*]
    PAH dosłownie olało akcjonariuszy którzy się do nich zgłaszali!!!
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.