• Raport 2016 Autor: ~umoczony [46.134.5.*]
    hmm i co powiecie na raport? na moje oko to chyba powoli coś się z tego fajnego może wykluć?
  • Re: Raport 2016 Autor: ~Xyz [37.248.152.*]
    Ja niestety nie oceniam go pozytywnie zyskowność kanału muzycznego mocno spadła przychody niewiele większe a koszty znacznie wyższe, zobaczymy jak wypadnie pierwszy kwartał tego roku, jak będzie gorzej niz w 2016 to nic dobrego z tej spółki nie będzie.
  • Re: Raport 2016 Autor: ~inwestor4fun [83.31.123.*]
    Widać że spółka inwestuje. Raport jak zwykle zdrowy bez owijania w bawełnę. Screen Network wyjdzie na prostą a będą i zyski rekordowe a nie tylko przychody, inne segmenty w przyszłym roku zanotuję 15-20% wzrostu zysku netto, wspomnicie moje słowa.
  • Re: Raport 2016 Autor: ~Xyz [37.248.152.*]
    Zobaczymy inwestycje muszą się zwracać, tu narazie jest słabo Screen jest według mnie zupełnie nietrafionym pomysłem, Bridge tu rzeczywiscie jest niezle, a bilans spółki bardzo zdrowy oby w tym roku było lepiej z zyskiem.
  • Re: Raport 2016 Autor: ~inwestor4fun [83.31.123.*]
    Owszem Screen na razie nie przynosi zysków ale myślę że w tym roku się to zmieni. Poza tym dzięki DOOH spółka ma możliwości hybrydowego działania i to też należy zauważyć, wydaje mi się że agencja nie szła by tak dobrze gdyby nie oferta DOOH w pakiecie (tak mniemam że stanowi to pewnego rodzaju wartość dodaną).
  • Re: Raport 2016 Autor: ~umoczony [46.134.56.*]
    no to wzrosty odwłane za wcześnie - ale ucywilizowanego pieska leszka mogliby przywrócić
  • Re: Raport 2016 Autor: ~Minos [83.27.243.*]
    Totalnie dobry raport, ustali się porządnie marka, portfel klientów, zdywersyfikuje odpowiednio działalność i przy takich wzrostach przychodów będzie tu można jeszcze zobaczyć, zapewne w tym roku, wielkie zyski. Ma się ku dobremu, ja na razie pozostaję.
    Zobaczymy, co przyniesie poniedziałek, jak ten raport odbierze reszta, ale na tę cenę to spółka niedowartościowana zdecydowanie.
[x]
4FUNMEDIA 0,27% 7,48 2022-01-21 16:48:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.