• dywidendowe rozczarowanie Autor: ~ben [46.134.148.*]
    dla ludzi ktorzy są związani ze spółką tak jak ja od ponad 6 lat. Czekaliśmy na udział w zyskach od rosnącego biznesu i niestety nie doczekalismy się.
  • Re: dywidendowe rozczarowanie Autor: ~modmot [178.36.55.*]
    http://mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=2488364

Może jeszcze Rada ją podniesie, bo obecnie wygląda to średnio - jakieś 6,5 gr na akcję netto.
    Szczerze to liczyłem na przynajmniej 100% wyższą dywidendę, ale cóż: life is brutal... :).
  • Re: dywidendowe rozczarowanie Autor: ~iss [83.7.51.*]
    A dla mnie to zadne rozczarowanie - stabilna, rosnaca dywidenda, czyli tak jak to wypadaloby robic. Ciekawi mnie konstrukcja funduszu dywidendowego - coz to takiego? Jedynie moge sie domyslac ale przydaloby sie wiecej szczegolow

• Re: dywidendowe rozczarowanie Autor: ~Conrad [92.234.42.*]
    Zadne rozczarowanie.
    Forma wlasciwie mloda, rozwijajaca sie potrzebuje srodokow na ekspaneje inmoglaby w ogole nie wyplacac dywidendy z korzyscia dla akcjonariuszy w przyszlosci.

• Re: dywidendowe rozczarowanie Autor: ~aleksander [77.114.21.*]
    jakie rozczarowanie?
    ok. 30% idzie na dywidendę. Miły dodatek do inwestycji.
    Jeśli spółka ma pomysł jak efektywniej spożytkować pozostałe środki, to nie mam nic przeciwko.
    Dodatkowo spora część zysku za 2016 trafi na kapitał dywidendowy, co też jest kierunkowo interesującym rozwiązaniem
  • Re: dywidendowe rozczarowanie Autor: ~an [95.160.32.*]
    Dnia 2017-03-14 o godz. 08:48 ~aleksander napisał(a):
    > jakie rozczarowanie?
    > ok. 30% idzie na dywidendę. Miły dodatek do inwestycji.
    > Jeśli spółka ma pomysł jak efektywniej spożytkować pozostałe środki, to nie mam nic przeciwko.
    > Dodatkowo spora część zysku za 2016 trafi na kapitał dywidendowy, co też jest kierunkowo interesującym rozwiązaniem

ale gdzie ten pomysl? Spółka siedzi na pieniądzach i nic z nimi nie robi... Powinni wypłacać 100% spokojnie bo nie potrzebują kasy. Ale lepsze to niż nic. Pamiętajcie ze będą jeszcze dywidendy kwartalne z funduszu dywidendowego które dają drugie tyle co ta uchwalona dywidenda
[x]
IFIRMA -2,90% 20,10 2022-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.