• Co to za korekta? Autor: ~xx [89.68.0.*]
  Nie ma nawet porządnego gracza którego stać by było na korektę? Ani podaży, ani popytu. Kupili przed wzrostami 2 mln akcji, a teraz nawet nie stać na 5 tyś szt żeby trochę skorekcić? Centusie?
 • Re: Co to za korekta? Autor: ~xx [89.68.0.*]
  To była pułapka.
 • Re: Co to za korekta? Autor: ~nieJAGUARaRYŚ [77.79.213.*]
  jeśli wytrzymają z 4,5zł do raportu pod koniec kwietnia to masz racje. Jak nie, to nie. Te duże pakiety na minimach to sami przerzucali, sytuacja się powtarza. Trochę jest zleceń na K po 4,8; 4,5zł'4,2zł a potem arkusz pusty do 3,7zł Taka to siła tego papieru. Jak tylko pojawi się większe zlecenie na S to zostaje w arkuszu i dopóki ulica go nie rozbierze albo sprzedający nie puści niżej to sobie wisi. Grubi wtedy puszczają znowu między sobą 10gr niżej żeby nie było że dzień bez obrotru. Takie rzeczy! Mogę się mylić, ale dopóki nie będzie komunikatu to sytuacja jest taka sama jak przed tygodniami czyli żadna. Pozdrawiam
 • Re: Co to za korekta? Autor: ~xx [89.68.0.*]
  Wisiały zlecenia sprzedaży po 3,60, 4,00 4,20 4,50 i nikt nie kupował, a jednak idzie do góry. Było RGR , a idzie do góry. Ktoś chce, abyś tak myślał, jak piszesz. Na samym dnie nie wymieniali się grubi między sobą. Sprzedał duży fundusz emerytalny (?), a kupiło kilku nieznanych, aby zarobić. Wcześniej przedstawiciel PZU był na WZA w Kijowie. Nikt tu nic nie robi przypadkowo, a kurs też nie będzie przypadkowy. Dla nas drobniejszych konieczne jest nie posiadanie dużego pakietu. Jak nie masz dużo, to się nie przejmujesz i jedziesz razem z nimi po bandzie. Do oporu.
[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.