• Timecamp się rozwija! Autor: ~pika [178.42.238.*]
    Źrodło: nf.pl/manager/aplikacje-ktore-zmieniaja-marketing,,56043,80

"TimeCamp
    To kolejny polski start-up, który przebojem wchodzi na rynki zagraniczne. I choć skierowany jest nie tylko do działów marketingu, to właśnie ta branża szczególnie upodobała sobie korzystanie z tej aplikacji. Na chwilę obecną TimeCamp działa w obszarze tzw. time tracking czyli mierzenia Twojej aktywności przy komputerze. Smaczku dodaje fakt, że wkrótce aplikacja przejdzie metamorfozę w kierunku programu typu project management software dzięki czemu zasięg funkcjonalności znacznie wzrośnie (zapisy do wersji beta – TimeCamp 3.0 Beta), a sama aplikacja stanie się narzędziem do zarządzania projektami, a nie tylko mierzenia czasu spędzonego na ich realizacji.  TimeCamp dzięki dość zaawansowanej funkcji raportowej pozwala mierzyć efektywność pracy, zarówno pod kątem wykonywanych projektów, jak i poszczególnych zadań, czasu pracy przy komputerze, czasu spędzonego na konkretnych stronach a nawet aplikacjach. Dzięki temu, użytkownicy poznają rzeczywiste koszty pracy nad swoimi projektami."
  • Re: Timecamp się rozwija! Autor: ~zx [109.241.237.*]
    ja ciagle mysle czy oni beda mogli wykorzytac bazę kilkunastu tysiecy firm z Livechata?

• Re: Timecamp się rozwija! Naprawde? Autor: ~Użytkownik [37.7.96.*]
    Od kiedy wprowadzili mi ten program, stałem się niewolnikiem, zniewolonym, przestałem myśleć, cierpię z tego powodu, gdyż praca którą kochałem od dziecka stała się dla mnie męką i cierpieniem, brak samodzielnego myślenia które narzuca program, dodatkowo miał być przewidziany czas wolny a ty funkcja ta została zablokowana. W firmę którą rozwijałem i wkładałem swe serce oraz energię, teraz myślę jak tu nie podpaść bo program nawet jedną minutę bez kręcenia myszką rejestruje. Jak żyć gdy miejscem pracy są toksyczni ludzie, którzy dopuścili się takiej zbrodni na umyśle pracownika. Czy producent tego programu zastanowił się czy człowiek ma uczucia? Czy wprowadzanie takiego rygoru : Arbait Macht TimeCamp. Każdemu pracodawcy polecam który pod pretekstem pracy zdalnej i zliczania czasu wprowadzi w swojej firmie strach i zniewolenie psychiczne.
  • Re: Timecamp się rozwija! Naprawde? Autor: ~Corposzczur [37.248.19.*]
    Wytresuj swoich niewolników... czyli starożytna sztuka zarządzania Marek Sydoniusz Sęp
    Polecam przeczytać tę książkę. Wszystko się zgadza, dzisiejszy świat nie zrobił postępu, niewolnictwo wciąż aktywne w corpo.
  • Re: Timecamp się rozwija! Autor: ~Szczęśliwa [46.215.86.*]
    Dzień dobry. Pragnę Podzielić się opinią użytkownika. Po zainstalowaniu tego programu, na początku przez pewien czas, było w porządku, jedzenie śniadania ze stoperem, to nowość którą się nauczyłam, zamiast 20 minut, nauczyłam się jeść śniadanie w 10 minut. Początkowo Praca w moim dziale przebiegała szybciej gdy kończyłam swoje już rozpoczęte projekty, problem zaczął się gdy zaczęłam robić je coraz szybciej, bardziej liczyć czas i skupiać się na tym aby wykonywać zadania je jeszcze szybciej. Efektem końcowym było to, nakręcanie się na pułapkę, wykonywanie pracy szablonowo, zorientowałam się że nie rozumiem tego co robię, mój punkt skupienia polegał na wykonywaniu szybciej i szybciej, do tego stopnia ze jakość pracy nie dawała już satysfakcjonujących rozwiązań, klienci odwrócili się ze względu na duża ilość pomyłek z mojej strony, nerwy i stres. Jestem samo zatrudnioną osobą i taki sposób motywacji okazał się destrukcyjny. rozwiązaniem okazała się wizyta u psychoanalityka który stwierdził ,ze źródłem mojej nerwicy są autodestrukcyjne myśli i nienawiść do samej siebie wzbudzona poprzez niską samoocenę. Najlepszą formą do motywacji okazała się pozytywna motywacja, dawanie sobie godzinę wolnego w ciągu dnia pracy, szacunek do samej siebie, zaczynanie pracy od zadbania o własne potrzeby , umówić wizytę u kosmetyczki, basen, itp. Najlepszą presją jest brak presji. Najważniejsze to mieć zaufanie do własnej osoby a nie sztucznego nakręcania się przez program Timecamp, który nie podnosi jakości pracy, lecz ją pogarsza, wystarczy własny rozum i wiara w siebie i ludzi.
  • Re: Timecamp się rozwija! Autor: ~Venture [78.11.158.*]
    ktozatrudnia.pl -> mimo kryzysu rekrutują, czyli jest dobrze
  • Re: Timecamp się rozwija! Autor: ~uzytkownik [213.5.251.*]
    Klienci się odwracają,jeszcze niedawno chwaliła sie na stronie ze maja ich 22000 teraz zostało 18000 , pracuje na tym systemie około 3 lat, wprowadziliśmy w firmie 200 osobowej i zawiedliśm się. NIestety nie wzięliśmy pod uwagę że bat o którym chwali się producent działał ale w latach 80 tego wieku. Chodzi o to, że jestem pracownikiem co sam budował tę firmę ponad 10 lat temu, kupowałem nawet sprzęt dodatkowy za własne pieniądze nadobowiązkowy aby nie obciążać Pracodawcy. Kocham swoją pracę pracuje na dwie ręce (myszka w lewej ręce to joystick 3d Connexion) dla profesjonalistów mam dwa monitory, doszedłem do etapu ponad 20 000 h w projektowaniu, w klawiaturę wklepuje dane jakbym grał na fortepianie też dwoma rękami.
    Jednego nie wzięli pod uwagę, dobrej woli pracownika, jeżeli zabijesz kurę znoszącą złote jajka to zabijesz własne zyski firmy stąd firma w której pracuję straciła sporą część doświadczonych pracowników, nie dlatego że nie kochali swej pracy ale dlatego, ze nie chcieli być bici i zniewoleni,,, wybrali pójście na własną działalność.
    Oprogramowanie tego typu nie wlicza myślenia, jeżeli ja zastanawiam się jak coś stworzyć a system mnie nęka , każe mi wpisać do czego Moje myślenie przypisać dodatkowo nie mamy ani minuty czasu wolnego .... Straciłem wolną wlę i kreatywność, pozostałe pracownikiem ze ZNIEWOLONYM UMYSŁEM.. PRZYKRE taka polska biedna rzeczywistość.
  • Re: Timecamp się rozwija! Autor: ~Marcin [213.5.251.*]
    Jejku co za tępy program blokujący mój dział, litości ....Pracuję z tym programem już 3 lata dlatego ,ze wziąłem sobie do serca bycie doskonałym i mierzenia wszystkiego ale z tak tępym programem,,, ciągle awarie, brak odpowiedzi ze strony producenta, nie mogę założyć projektów bo coś im się popsuło i gówno Mnie to obchodzi ... płacę miesięcznie dość duże pieniądze i olewanie klientów, pozatym moje komentarze dotyczące uwag zostały usunięte.... LITOŚCI !!!
    Poza Tym ten program przeszkadza w skupieniu się w pracy. Ciągłe przełączanie ze 40 razy na projekty spowodowały spadek z poziomu profesjonalnego do poziomu urzędniczego ... oraz nerwice....
    Nie nabierajcie się na to...
    Tyle razy prosiłem ich o pomoc ta zamiast odpowiedzieć kasowali moje posty HAŃBA

Jest godzina po dziesiątej, usterka z ich strony nadal nie została naprawiona od samego rana, co mam robić?....
  • Re: Timecamp się rozwija! Autor: ~edi [176.109.165.*]
    .... a tak w ogóle, to w domu wszyscy zdrowi ?
    Zgadza się Przyjacielu, trochę podupadłem po prostu jestem zmęczony psychicznie nękaniem przez ten program, u mnie w firmie w której jest ten program kolega boi się do tego stopnia ze robiąc przysiady to zatrzymuje się co piąty przysiad i rusza myszką co minutę. Jak poradzić sobie psychicznie ze zniewoleniem, gdzie producent nawet mówi aby dać pracownikom 0,5 na odpoczynek a my mamy zawsze zablokowane na 0, skąd ta przemoc psychiczna, dlaczego tak traktują nas...
[x]
VENTUREIN -1,67% 2,35 2021-10-20 16:25:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.