• Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani Autor: ~blazenada [5.172.255.*]
  Mikolajko wraz z towarzystwem wzajemnej adoracji pokazal ze nie potrafi zarabiac-potezna starat za 2016 a eraz emisja bez prawa poboru,niech pomoze im inwestor z kapitalami w ramach pozyczki,po co emisja akcji?
 • Re: Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani Autor: ~blazenada [5.172.255.*]
  Kto z Was sie wybiera na WZA? Jade bede wnisokowal o zmiany w zarzadzie oraz zablokowanie emisji,czas skonczyc z tym ukladem
 • Re: Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani Autor: ~interwalek [79.173.47.*]
  Jak najbardziej. 10 lat jakieś szemranej umowy - zarobili grubą kasę na prowizji od obrotu, wcześniej emisji akcji i ich upłynnieniem, a teraz za grosze odbiorą sobie udziały w firmie. Marża na sprzedaży niska, bo towar przez pośrednika... a na pocieszenie jeszcze sobie rekordową strate wykazali.
 • Re: Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani Autor: ~max [79.124.113.*]
  Hej. Czy mógłby ktoś wytłumaczyć w prosty sposób o co chodzi z tą emisją? Czy to oznacza że na rynku będzie więcej o te 10 mln akcji, których zwykli inwestorzy nie będą mogli kupić i co spowoduje że kurs raczej nie będzie rósł? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
 • Re: Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani Autor: ~Yty [37.248.163.*]
  Nie... 10mln akcji obejmą inwestorzy którzy dadzą do spółki szybki cash na zakupy bez pośrednika i spłatę zasranych niemcow . Marża brutto ipo bedzie nie 40 procent tylko 70... po prostu wzrośnie i dzięki temu w 3 kwartale będą już super wyniki... bo towar zapłacony dziś dotyczy kolekcji jesień zima. Wg mnie to najlepsze rozwiązanie. Jeśli inwestor wchodzący teraz w ipo jest mocny to super. wycena akcji za rok będzie 8zl, bo zarobimy 5procent z obrotu czyli 10mln. I tak już będzie stale,
 • Re: Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani Autor: ~od10lat [89.70.29.*]
  Też tak uważam. Akcje nie walną w rynek, zyski się pojawią. Całe szczęście że zamknęli 3 nierentowne sklepy i powinni wszystkie nierentowne zamknąć (wiadomo są umowy najmów i kary za odstąpienie ale chyba czegoś się nauczyli na błędach). Komunikacja z rynkiem jest bardzo dobra dlatego czekamy na info przed walnym kto obejmie akcje, wtedy i zainteresowanie spółką wśród inwestorów indywidualnych powinno być większe. Będzie duży inwestor to i prezes w końcu będzie miał presję na zyski bo go w końcu wymienią. Później będzie sobie żeglował, podróżował czy co tam lubi a zarządzaniem zajmą się dorośli.
 • Re: Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani Autor: ~Ron [82.139.20.*]
  Nigdy jeszczse emisja akcji nie przyczynila sie do wzrtostu wartosci akcji. Zwykle jest
  Odwrtotnie.
  W tym wypadku dodrukuje drugie tyle akcji czylo co ,
  Nagle spolka zwiekszy obroty
  Do 400
  Mln i zarobi na czysto chocby 10 mln. Bzdura.
  Zabieg w stylu grupy plockich inwestorow.
 • Re: Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani Autor: ~od10lat [89.70.29.*]
  To prawda, że emisje akcji teraz źle się kojarzą (kilka lat temu prawie każda emisja to był wzrost kursu). Przykład emisji która wpłynęła znacząco na wzrost kursu z ostatniego czasu to np. Polimex (akcje kosztowały 3 zł, emisja akcji ma być po 2 zł a teraz kosztuje 6 zł - 100% w 2 miesiące). Akcje Intersporu przez ostatnie lata kosztowały bardzo mało nawet 1zł dlatego cena 1,90 nie jest zła (choć firma wchodziła na parkiet po 8zł za akcję). Emisja Intersportu nie będzie oszukańcza i znacząco przyczyni się do wzrostu wartości firmy i kursu akcji. Śmiem twierdzić, że niedługo pojawi się 5zł (a nie 1,26) choć to giełda i wszystko jest możliwe. Póki Radwańskie sprzedają w okolicach 2 zł ja kupuję - ale to tylko moja subiektywna opinia i nikogo do niczego nie namawiam.
 • Re: Akcjonariusze mniejszosciowi oszukani Autor: ~Takatpolska [37.248.166.*]
  10 lat temu naobiecywali, że umowa z niemcami zapewni dobre marże i sprzedali mi akcje za 8 złotych. Teraz sobie emisję za 1,90 robią? Ciekawe ile przez te 10 lat sami zarobili? Wydrenowali spółkę z kasy.
[x]
INTERSPPL 0,00% 0,83 2023-06-09 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.