• Kolego z Echo Autor: ~orzel74 [31.0.66.*]
    Tak jak pisałem na ECHO CIERPLIWOŚĆ.
    Zasięg 15 zl
  • Re: Kolego z Echo Autor: ~ppa [192.109.140.*]
    Jeżeli to do mnie - to wsiadłem w piątek rano jeszcze raz na pokład poniżej 7 PLN. I wyszedłem dzisiaj przed chwilą. Bardziej chyba  w ramach rewanżu na Presco (yolo) za prawie roczne kiszenie. W każdym razie powodzenia zarówno tu jak i na Echo.
  • Re: Kolego z Echo Autor: ~orzel74 [5.172.237.*]
    Dzięki za ECHO tutaj 15,xx. Za 2 miechy kiszenia.
    Jutro otwarcie powyżej 10,xx?
  • Re: Dzięki sprzedającym ..... Autor: ~Gatts [37.47.71.*]
    masz możliwość kupić więcej niż 1000 akci bo Mnie już wkurzało zbieranie kilku akcji na godzinę.Oni też zarobili jak już sprzedają ale w ten sposób i ty masz szansę zarobić.Jednak nie wszyscy są tu zarobić na waciki więc trzymają i dokupują.Reszta wychodząca może obserwować i się uczyć bo wątpię by właściciel i duży sprzedawali akcje gdy zbliża się dywidenda oraz wykup akcji.
  • Re: Dzięki sprzedającym ..... Autor: ~Ryba [5.174.64.*]
    Dywidenda tak, a z tym wykupem to czytajcie uchwały. Na tą chwilę bynajmniej oficjalnie nie ma takich planów. No chyba, że po cichu tak, jak ja liczycie na wyjście firmy z giełdy.
  • Re: Dzięki sprzedającym ..... Autor: ~adam56 [176.102.183.*]
    Wszystko możliwe ale zalecam oczekiwanie na wyniki roczne a później zobaczymy
  • Re: Dzięki sprzedającym ..... Autor: ~Pesymista [46.246.93.*]
    którzy już nie chcą robić za dawców kapitału mamy kurs na obecnym poziomie.Ja jednak widziałem tu znacznie niższe poziomy.Dlaczego tak wysoko jest uklepywanie sam nie jestem w stanie wyjaśnić.Zobaczymy tylko co się będzie działo gdy to wystartuje a potem na powrót runie na jeszcze niższe poziomy.

[x]
YOLO 4,95% 1,06 2021-05-07 11:01:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.